Opinie o Cermat Firma Handlowa Maciej Matejczyk w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cermat Firma Handlowa Maciej Matejczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cermat Firma Handlowa Maciej Matejczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cermat Firma Handlowa Maciej Matejczyk w Chrzanów

Marek Nowy wpis

Opiszecie warunki jakie zapewnia ten pracodawca ?

z odbiorem Nowy wpis

Opowiedz w takim razie co to za stanowisko i jakie warunki ci zaproponowali @Bartek. Może i ja się tak zatrudnię, skoro tobie się udało. Wiem, że umowa o pracę jest, ale jak z resztą to nie mam pojęcia...

alejaja Nowy wpis

Dwa lata temu w lecie kupowałam płytki do łazienki.. Mąż załatwiał sprawy papierkowe a Ja zostałam w aucie i byłam światkiem dziwnego zachowania jednej z pracownic...robiła szefowi awanturę... Żądała wywalenie z pracy koleżanki...Szef tuptał z nogi na nogę i prosił, błagał aby się uspokoiła...Jak mnie zobaczyli to się zmieszali i uciszyli rozmowę. Od razu było widać ze tych dwojga coś łączy..[usunięte przez moderatora]

Observator Nowy wpis

Spędziła noc z klientem ( mężatka zresztą ) . W sumie każdy sposób na pozyskiwanie klientów jest dobry , tylko po kilku tygodniach wszyscy w branży gadali jakie to dziewczyny z Cermatu są puszczalskie . Ulubione zajęcie szefa to sprośne podteksty do pracownic , które to ( przynajmniej niektóre ) lubią . Szef też lubi zabrać laski w plener , niby do klientów . Szczególnie sobie jedną upatrzył , dziwne bo nawet nie szczególnie urodziwa . Ale ja w sumie nie myślę , wystarczy , że chętna jest . Dziwne też są te powroty wyrzuconych , którzy wracają i znów odchodzą , muszą być bardzo zdesperowani . To tyle jeśli chodzi o moją mocno skróconą opinię . Pozdrawiam Szefie pański ex.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cermat Firma Handlowa Maciej Matejczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Observator

Firma pana [usunięte przez moderatora] , to totalne dno . Obsługa klientów pozostawia tak wiele do życzenia , że aby opisać wszystkie przypadki potrzeba by przynajmniej roku . Nieterminowe dostawy , totalna zlewka klientów . W wielu przypadkach , kultura osobista pracowników ( kobiet z biura obsługi klienta ) pozostawia bardzo wiele do życzenia . Bardzo częste pomyłki w dostawach , to już standard jaki wyrobiła sobie ta firma . Było coś o dobrych wynagrodzeniach , bzdura . Wynagrodzenia były na takim poziomie , że kierowcy musieli na lewo paliwkiem handlować ( czego oczywiście w żadnym stopniu nie popieram ) . Kierownik sklepu , jak szefo danego miesiąca ma humor to zarobi z biedą 2 tyś. Zaprawdę , krezusowe wynagrodzenie . Jak nie było się za co pozbyć przedstawiciela handlowego [usunięte przez moderatora] to się ją w szwindle wrobiło . Super poważna firma . Towar z magazynu to na całe palety znika i nikt tego nie potrafi wyjaśnić . Dziewczyny też niczego sobie , sam byłem świadkiem na szkoleniu , jak jedna z pracownic

nn

Powtarzasz się kolego....

Święty Mikołaj

No pan [usunięte przez moderatora] dobrze płąci,kiedyś pracowałem u niego i byłem zadowolony z pracy jak i płacy:-)

klient

Zauważyłem że pracownicy zmieniają się tak jak rękawiczki. Dział obsługi klienta-ciągle nowe twarze. Firma ciągle szuka nowych pracowników, wnioskuję że jest duża rotacja. Pracownicy magazynu, chyba ich w ogóle nie ma. Straszny bałagan na magazynie-widac to gołym okiem. Sam szef bardzo dystyngowany,. Chyba płaci dośc dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Cermat Firma Handlowa Maciej Matejczyk - Chrzanów

Cermat Firma Handlowa Maciej Matejczyk