Opinie o HOTEL LENART

Weronika

@pracownik, dziękuję za odpowiedź! Na pewno opinie wieloletnich pracowników, mają dużą wartość, ale inne też są tak samo ważne. Jak widzisz staram się dopytywać o różne aspekty pracy w HOTEL LENARTU ale nie otrzymałam odpowiedzi. W swojej opinii piszesz tylko o atmosferze, a co z umową, godzinami pracy, premiami?

@Weronika 04.10.2017 10:17

od dwóch lat pracuje na kuchni , na umowę o prace wypłatę dostaje regularnie do 10 każdego miesiąca , premie też otrzymujemy . mamy stabilną załogę , a teraz poszukujemy kucharza śniadaniowego i nawet go przeszkolimy

gosc

Takich miejsc nalezy unikac. Bardzo zla, nerwowa atmosfera.

Witam . Pracuje w hotelu Lenart kilka lat , Pracuje ze mną zespół fajnych pracowników . Są ludzie którzy nie umieją się wstrzelić w nasze klimaty lub nie chce się im pracować pomimo szkoleń nie rozumieją o co chodzi w pracy na kuchni , recepcji itp. Uważam że wiarygodniejsza jest ocena osoby która pracuje kilka lat niż osób które pracowały z nami jeden dzień i potem bez poinformowania nas nie przyszły na swoją zmianę .

Weronika

@Gosc, @były, wcześniej starałam się dopytać o to jakie powody decydują o waszym zdaniu, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Czy moglibyście odnieść się do moich wcześniejszych pytań? Same lakoniczne stwierdzenia "nie polecam", nic nie wnoszą i na pewno nie pokazują co w HOTEL LENART jest ok, a co niekoniecznie.

Gosc

Nie polecam tego miejsca pracy. Najgorsza praca w moim życiu.

Weronika

Jako moderator zawsze staram się dopytywać dlaczego, jakie są powody Twojej opinii na temat HOTELU LENART @były? Dla osób chcących się zatrudnić liczy się podanie konkretnych warunków, które Twoim zdaniem byłby nie do zaakceptowania w tej pracy.

były

Bardzo nieprzyjazne miejsce pracy. Za długo nie da się tu wytrzymać.

Weronika

@była a możesz napisać, jak w HOTEL LENART pracowało się Tobie? Na forum wchodzi wiele osób, które bie były tu zatrudnione, a o takim stanie rzeczy myślą. Każda opinia obecnego bądź byłego pracownika przybliża im obraz pracodawcy.

była

Wymyslone pozytywne opinie.... zreszta kto tam pracował to wie jak tam jest.

Weronika

@Hopsasa a czy firma organizuje dla swoich pracowników dodatkowe szkolenia? W przypadku osób młodych, o których piszesz, to często bardzo ważny aspekt zatrudnienia. Szkolenia, czasami dostęp do nowych technologii to dodatkowa możliwość rozwoju.

Hopsasa

Miejsce jedyne w swoim rodzaju. Dla osób ambitnych, pracowitych, chcących się uczyć nowych doświadczeń bardzo dobre miejsce pracy. Ludzie, młodzi i kreatywni dostają szanse w realizacji przedsięwzięć zdarzeń, oraz eventów, których w korporacjach mogli by być częścią dopiero po wielu, wielu latach. Polecam.

Weronika

@Tati pracownicy są podstawą firmy i ważne żeby atmosfera przez nich tworzona była pozytywna - tak jak opisujesz to tutaj. Skoro masz doświadczenie to co mogłabyś powiedzieć o pracy poza tą rzeczą? Jakie są możliwości awansu, dostęp do premii czy możliwość wzięcia urlopu?

Tati

Dzień dobry. Pracowałam w tym hotelu rok, poznałam dużo fajnych ludzi co tu pracują. Dużo tych co pracują od otwarcia. Praca oczywiście jak praca w hotelu wymaga skupienia i myślenia . Hotel ma dużo skrajnych opinij. Nie chciałabym nikomu mówić, że nie mają racji i dla tego po prostu powiem co dla mnie znaczy Lenart. Przyszłam do Lenarta w najgorszy moment mojego życia gdzie od razu się wciągnęłam do ogólnego ruchu sezon i tak dalej, poznałam dużo pozytywnych ludzi z którymi zgranie współpracowałam, były żarty i uśmiechy. Hotel jest popularny i pracy jest dużo i czasami jest ciężko, ale każdy starał się pracować na 100 %. Ja wiem, że czytacie to dla tego mówię: Musiałam wyjechać do drugiego miasta nie z powodu pracy ciężkiej, bo wszędzie gdzie dobrze płacą są wymagania. A z powodów osobistych, bo musiałam zacząć od nowa. Za wszystkimi wami strasznie tęsknie, wiem że czytacie to , więc mówię Kocham was i na zawsze zostaniecie w moim sercu.

byly

Ja tez odradzam. Ocena na tym portalu mówi sama za siebie, tak samo jak wiszące bez przerwy ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika na pewnej stronie. Nikt tam nie wytrzymuje dluzej niż kilka tygodni.

Weronika

@byla pracownica, dlaczego? Możesz powiedzieć więcej na ten temat?

byla pracownica

Najgorsze miejsce pracy jakie mialam. Odradzam

Weronika

Dlaczego warto wybrać HOTEL LENART? W zakładce 'Dlaczego my' zamieszczonej przy wątku firmy, możecie dowiedzieć się więcej - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,865990,0,0,dlaczego_my A co powiecie na temat warunków pracy?

ergt

@gucio no mysle ze wlasnie dzieki takiej pracy to sobie troche dorobic mimo wszystko mozna nawet pracujac tylko jakis czas :) tylko ze oferty juz nie ma

no kto nie wazne

Po przeczytaniu całych tych opini na tym portalu uwazam ze sa osoby ktore pracuja badz pracowaly w tym hotelu nie doceniaja swojej pracy i calego wysilku jaki potrzebny jest by wszystko funkcjonowalo znakomicie, (usunięte przez administratora)

jan

A mojej żonie to cały czas dobrze się pracuje i jest bardzo zadowolona z pracy.

zastanawiające

Czy Pańskiej żonie też sie tak dobrze pracowało... ?

jan

Ja w ogóle nie zgadzam się z opinią mojego przedmówcy że atmosfera w hotelu Lenart jest zła wręcz przeciwnie jest ona bardzo dobra.A Pan lub Pani bo nie wiem kto pisał opinię nie ma prawa osądzać ani Pani Prezes jak również nikogo innego. Pracuję w hotelu dopiero trzy miesiące ale już zdążyłem zauważyć pewną przypadłość osób rezygnujących z pracy mianowicie za wszystkie swoje niepowodzenia obwiniacie Panią Prezes a myślę że najpierw należy spojrzeć na siebie Bo jeżeli ktoś myśli że przyjdzie do pracy i dostanie kasę za nic nie robienie to się chyba myli. Niech te osoby otworzą swoje restauracje lub hotele i niech funkcjonują na takiej zasadzie.Pani prezes jest profesjonalistą w każdym calu pilnuje swojego interesu najlepiej jak można a że czasem trafiają się jakieś GAMONIE które uważają się z super pracowników a później wychodzi szydło z worka.I nie mogę zrozumieć tylko jednego jak można obrażać dobrego człowieka jakim jest Pani Prezes.I jeszcze jedno dlaczego żaden gamoń nie podpisze sie z imienia choćby.Brak odwagi.

jakiś ja

Nie jestem pracownikiem hotelu Lenart - pracuje tam moja żona ja obserwuję jej reakcje i słucham opowieści, jest Ona zadowolona z pracy i traktowania przez pp. Lenart. Sama widzi widzę ludzi którzy idą w górę a także tych którzy "wylatują". Właściciele i kadra managerska (co jest absolutnie logiczne i sensowne) stawiają wysokie wymagania, ale jak na ten chory kraj wynagradzają - negatywy w opiniach to pokłosie zwolnienia z pracy za niedopełnianie obowiązków, pewnie niedługo pojawią się nowe.

były

premie ha ha ha normalnie pęknę ze smiechu

gość

Idź i sprawdź jak Ciebie to tak interesuje. Przecież to nic nie kosztuje, przyjmują od ręki.

gosc

Czy ktoś może napisać jakie stawki są dla recepcjonistow? ? Czy warto tam aplikować chociażby ze względów wynagrodzenia albo premii?? Z góry dzięki za info.

ktoś

O reklama menu !!!kazdy ma rozne preferencje co do smakow tak ze i opinie sa rozne, a niezadowoleni pracownicy to nic nowego w tej firmie, a konkurencja to raczej tu nie zaglada bo wystarczy pracowniczych opini zeby wiedziec czym jest praca w tej firmie, tym co to pasuje pracuja tym co nie odchodza i wyrazaja swoje opinie wlasnie tu , bo po o jest ten portal a nie prowadzenie dialogow z wlascicielami czy innymi goscmi tutaj "UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL LENART" - wlasnie po to jest ten portal jakby ktos zapomnial

GOŚĆ

A ciekaw jestem co też Państwo jedli ponieważ my też byliśmy na koncercie a później na kolacji i jedzenie było bardzo smaczne.Policzki wołowe rozpływaly się w ustach golonko też bardzo smaczne a deserów też było chyba więcej bo my zjedliśmy i sernik i pyszną tartę z pomarańczami lody również więc nie rozumiem w czym problem.Czy znowu jakiś atak niezadowolonego pracownika czy nieuczciwa konkurencja.

zainteresowany

Widzę wiele ogłoszeń do tego hotelu. Jestem zainteresowany pracą na recepcji. Warto aplikować? Kto jest kierownikiem w tym dziale? jaka atmosfera pracy?

gość

Bo nikt już tam nie pracuje

ciekawy

Chyba się uspokoiło bo nic nowego, nudy ;)

szkoda słow

po co tak kłamac! przeciez w grudniu 2014 żadnej wigilii dla pracowników oczywiście nie było!

Bez znaczenia kto

Fajna ściana tekstu w sumie o niczym O ile się orientuję to ten serwis służy do wyrażania opinii o pracodawcy a nie o pracownikach. No chyba że się mylę ;)

gość

widzę, że robi się tam bardzo ciekawie, skoro szukają na prawie każde stanowisko (usunięte przez administratora)

tomek

jakie stawki oferowane sa na poczatek mniejwiecej ?

Hotel Lenart

Witam, Nigdy nie było gości, którzy wyszli z dancingu z powodu braku obsługi. Internet wszystko przyjmie, a gdyby sytuacja kiedykolwiek miała miejsce, to dana osoba znalazłaby numer telefonu do Właściciela obiektu lub Kierownika Gastronomii. Czyżby znów zaczynał się atak na Właścicieli Hotelu i Obiekt, bo za dobrze prosperuje?

HoneOnna
@Hotel Lenart 16.12.2014 23:19

Czy Hotel dobrze prosperuje? czy obsługa zawsze była idealna i fair? czy niemiłe sytuacje, będące udziałem pracowników i gości to tylko ściema? Właściciele i managerowie, odpowiedzcie sobie sami na to pytanie!

HoneOnna

Zastanawia mnie, jakimi kryteriami kierują się osoby odpowiedzialne za zatrudnienie obsługi- czyżby rolę odgrywał humorek, jakim obecnie jest szefostwo? Bo profesjonalizm i kultura najwyraźniej nie mają wielkiego znaczenia, co bardzo widać w trakcie imprez.

były pracowmnik
@HoneOnna 12.12.2014 13:11

niestety tam twoja wiedza i doświadczenie na wstępie lądują w koszu bo według jednej osoby mimo doświadczenia w czterogwiazdkowych i pięciogwiazdkowych hotelach to ludzie którzy cię tam uczyli to nauczyli cię tylko głupot

josie

chcieliśmy tam iść na Sylwestra w tym roku... z tego, co czytam, to hotel ma negatywne opinie dot. pracowników, ale co z tego typu imprezami? dają radę?

bylapracownica

niestety jak teraz czytam opinie ludzi którzy jeszcze tam pracują to zastanawiam się jak miedzy sobą potrafią mówić prawdę o sytuacji jaka tam panuje a jak tu na portalu piszą same laurki. Powiem tylko jedno ten do kogo to powinno trafić powinien wiedzieć posiadanie hotelu i pieniędzy nie czyni nikogo wyższym od drugiego człowieka i należy sobie okazywać szacunek (usunięte przez administratora)

BW

Witam,pracuję u Państwa (usunięte przez administratora), już dłuższy czas.Postanowiłam jako pracownik z najdłuższym stażem wyrazić swoją opnie. Pani Prezes włożyła całe swoje serce i cała siebie w tworzenie tego hotelu. Od początku mocno angażowała się w jego budowę a teraz w jego zarządzanie. Każdy element , każde pomieszczenie w hotelu nikt nie zna lepiej niż Ona sama.Jakże mogłoby inaczej, skoro jest jego Właścicielem. Uważam iż jako Właściciel ma prawo aby wymagać od innych,korzystać ze swojej własności, bez względu na wszystko, gdyż pracowała ciężko na te dobra, które stworzyła sama, nie jednokrotnie własnymi rękoma. Należy przyznać iż Pani (usunięte przez administratora)jest charakterną osobą, mówi to co myśli, nie ważne co ma do czynienia ze mną , innymi pracownikami czy znanymi osobistościami. Co uważam za jej zaletę,gdyż świadczy o tym, iż ma własne zdanie, i nie ugnie się byle presji czy szantażowi. Ponadto Panie Prezes przy głębszym poznaniu jest miłą, ciepłą i pełną współczucia osobą. Dlatego nie wyrażajcie opinii, nie oceniajcie Hotelu, jego Właścicieli tylko na podstawie tego co przeczytacie, zawsze znajda się opinie negatywne, gdyż jest tyle opinii ile ludzi, dlatego najlepiej samemu się przekonać, a nie bazować na tym co inni piszą. Notabene nie łatwym jest prowadzenie hotelu, zarządzanie ludźmi, którzy jak wiadomo są różni. (usunięte przez administratora)

były pracownik

czy w zakresie obowiązków Kierownika recepcji jest pozytywne odpisywanie i gloryfikowanie Pani prezes? (usunięte przez administratora)zaniedbujesz swoje obowiązki! może byś się wziął do pracy! u żadnego normalnego pracodawcy nie jest takie zachowanie tolerowane. Byli pracownicy bardzo się cieszą, że poukładała się tobie kariera zawodowa. Hip hip hura hip hip hura

nie wiem

nie wiem jak Was ale mnie powyższe opinie całkiem zniechęciły do pracy w tym hotelu

Jan

Witam wszystkich pracowałem w hotelu może krótki okres czasu (nie pracuję tylko z własnej winy to tak dla uściślenia) ale uważam że nikt nie ma prawa krytykować ani Pani prezes ani pozostałej kadry kierowniczej ponieważ są to odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach.Czytając wszystkie te niezbyt pochlebne opinie sądzę że ludzie którzy je piszą to myśleli że jadą na wakacje a nie do pracy.A Pani prezes wbrew panującym opiniom to naprawdę bardzo dobry człowiek ( miałem okazję przekonać się o tym osobiście wczoraj ). A co do pytania OSOBY PRZYSZŁY PRACOWNIK to atmosferę w pracy mamy taką jaką sami sobie stworzymy czyż nie tak.

anna

sądząc po zachowaniu Pani prezes w tym hotelu nawet w stosunku do gości współczuje pracownikom którzy musza tam pracować, życzę wszystkim żeby znaleźli lepsza pracę

przyszły pracownik?

dajcie znać czy się atmosfera poprawiła...mam zamiar wysłać cv

xxx

praca to nie przymus - jak komuś warunki nie odpowiadają to zmienia prace i tyle. A czytelnicy forum - osoby które będą aplikować na oferty pracy z hotelu wnioski z tej dyskusji wyciągną odpowiednie.

Joanna

Sugeruję wszystkim, którzy się tutaj wypowiadają - niezadowolonym z pracy w hotelu Lenart - załóżcie własne firmy, skoro wiecie jak je prowadzić. Sprawcie, żeby pracownicy rzetelnie pracowali i atmosfera była miła. I jeszcze żeby wszyscy pracownicy godnie zarabiali, opłaćcie ZUS i inne wydatki. Powodzenia!

@Joanna 05.10.2014 20:42

Bez przesady - przecież jest mnóstwo dobrych hoteli i innych firm w których wszystko jest w porządku: rzetelni pracownicy, którzy są odpowiednio traktowani, pracują długo. Wszystko jest kwestią dobrego zarządzania. Pozdrawiam.

gość

(usunięte przez administratora) Nie ufałabym osobom, które w takim tonie piszą o swoim byłym pracodawcy i znajomych z pracy. Ciekawe z jakiego powodu jesteście byłymi pracownikami.... Te Wasze opinie trzeba przemilczeć....

też gość
@gość 02.10.2014 22:24

Po to jest ten portal żeby własne opinie pisać.

Sisi

Ja pracuje w tym hotelu od kilku miesięcy. Jak to w hotelarstwie w zależności od obłożenia, czasem ciężko, a nawet bardzo, ale praca to praca.. Szerze to nie narzekam.(usunięte przez administratora) wynagrodzenie zostaje na czas.

ciekawy

o jakie stanowisko w top management pytasz? dyrektor hotelu? dyrektor marketingu i sprzedaży? kierownik recepcji? czyżby był nabór?

Zostaw opinię o HOTEL LENART - Wieliczka