Opinie o Alwikor Aleksander Ostrowski w Aleksandrów Łódzki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alwikor Aleksander Ostrowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Alwikor Aleksander Ostrowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alwikor Aleksander Ostrowski w Aleksandrów Łódzki

Witam, ja pracowałem w Alwikor. Serdecznie polecam, rekrutacja bez zastrzeżeń. Zarobki dogodne, zależy od doświadczenia. Atmosfera w pracy bardzo dobra, a zarząd ugodowy i wyrozumiały. Sprzęt i flota cały czas się powiększa.

@Andrzej

Dziękujemy za opinię Pozdrawiam Zespół Alwikor

Iwona

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Alwikor? Czy obecni pracownicy mogą napisać czy warto starać się o pracę w tej firmie?

@Iwona

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, lecz zachęcamy do wysłania CV. Pozdrawiam, zespół ALWIKOR

Czy Alwikor Aleksander Ostrowski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

alwikor Nowy wpis

Szanowni Państwo, Nasza firma najczęściej proponuję umowę o pracę. Pozdrawiamy, Firma Alwikor

Tik tok

Nie polecam, uciekać jak najdalej. Kierowcy traktowani są jak najgorszy sort. Jak nie ma roboty to zwalniają wszystkich jak leci. A jak robota się jakaś pojawi to dzwonią i proszą, żeby do pracy przyjść i zwolnienia anulują. Śmiech na sali!!!! W tej firmie trzeba (usunięte przez administratora) po 12- 13h. Pieniądze marne i nie wypłacane na czas!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Alwikor Aleksander Ostrowski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów – handlujących ładunkami
Profesjonalny kierowca
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii kosmetycznej Aleksandrów Łódzki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
rege

Witam czy to prawda ze szukają kierowców na nowe oski

@rege

Niestety, nie widziałam nigdzie, żeby firma Alwikor prowadziła aktualnie rekrutację na jakiekolwiek stanowisko. Nie oznacza to jednak, iż tak musi być w rzeczywistości. Zachęcam Cię do tego, abyś skontaktował się z nimi osobiście i dopytał o ewentualne wakaty: alwikor@o2.pl Daj Nam później znać, co postanowiłeś.

Konbet

Z tego co się orientuję, oraz na podstawie dotychczasowej współpracy wiem, że Firma ALWIKOR nie wykonuje robót betonowych, brukarskich i tym podobnych. Firma ma duży sprzęt i transport budowlany i w zasadzie nie świadczy usług detalicznych, dlatego też opinie od klientów detalicznych nie są miarodajne. W miarę posiadania wolnego sprzętu i transportu ALWIKOR może wykonać usługę transportową samochodami o ładowności 25 ton, sprzedać piasek z własnej kopalni bądź wykonać usługę ciężkim sprzętem budowlanym.

@Konbet

Super, że podzieliłeś się z nami tymi spostrzeżeniami, jednak jest to wątek, na którym powinno się skupiać na ukazywaniu tej firmy jako pracodawcy. Może zatem wiesz coś na temat tamtejszych warunków zatrudnienia? Jeśli znajdzie się tu jakiś obecny albo były pracownik Alwikor, to niech wyrazi tu swoje zdanie odnośnie tego pracodawcy. Może poziom wynagrodzenia w ostatnim czasie znacznie się polepszył i warto tam spróbować swoich sił?

Sylwia

@Hawkeye, Przykro mi, iż jesteś rozczarowany jakością usług świadczonych przez Alwikor. Próbowałeś już wyjaśniać ten problem z samym Właścicielem firmy? Proponuję, abyś informował nas o rozwoju sytuacji. Może znajdzie się na forum jakiś obecny albo były pracownik tej firmy, który w szczegółach opisałby nam warunki pracy w tym miejscu? Jaka jest tam atmosfera, jakie są zarobki, itp.? Bardzo Was zachęcam do czynnego wzięcia udziału w tej dyskusji.

Hawkeye

Firma nie szanuje klientów - nie opłaca im się zrobić wylewki betonowej w odległości kilku kilometrów od bazy. Nie polecam

pol

a ja polecam wyplata może i parę dni po terminie ale zawsze jest a maszyny to jak dbasz tak masz

Fazik

również nie polecam kasa nie ma czas klimat w pracy straszny maszyny śmieci

Rege

Nie polecam

emilos

bardzo dobra firma

Zostaw merytoryczną opinię o Alwikor Aleksander Ostrowski - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w Alwikor Aleksander Ostrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Alwikor Aleksander Ostrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alwikor Aleksander Ostrowski
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Turoszowska 12 lok. 17
    91-025 Aleksandrów Łódzki