Lukoil Polska

Poznań

Opinie o Lukoil Polska

czerwony kapturek

Ludzie omijajcie tą stację szerokim łukiem. 1) kierownik choleryk, traktuje ludzi jak śmieci 2) stawka brutto 5,9 zł na godzinę chociaż na rozmowie kwalifikacyjnej mówi, że 1200 na rękę 3) ludzie traktowani jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kombinatorzy 4) załoga zmieniana co 3 m-ce(po umowie na okres próbny) bo nikt nie odpowiada panu kierownikowi 5) na nockach nie ma wolnego tylko jest szorowanie dystrybutorów nawet przy - 15 stopniach C 6) po podjęciu pracy zanim dostaniesz podpisaną umowę mija 2 m-ce [usunięte przez moderatora] 7) przy płaceniu różnic kasjerskich nie dostajesz żadnego pokwitowania i nie wiadomo tak na prawdę czy rzeczywiście było ''manko'' 8) po każdej ucieczce dostajesz takie opr że boisz się włączyć pompę Długo by tu jeszcze wymieniać. Jak dla mnie to tylko desperaci podejmują tam pracę, którzy nie mają żadnej innej alternatywy.

Zostaw opinię o Lukoil Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lukoil Polska