Efekt

Zebrzydowice

Opinie o Efekt

Zarobiony

Praca w tej firmie przypomina czasy niewolnictwa,zarobki w tej firmie można traktować jako kieszonkowe na drobne wydatki,zaległości płacowe względem pracownika sięgają trzy a nawet cztery miesiące,praca w firmie pod inną firmą w postaci przewozu mięsa po sklepach,auta w firmie czasami nie mają ubezpieczenia ani przeglądu ale szef każe jechać sługa musi.Do momentu założenia gps w autach przez firme wynajmującą tabor Efektu dochodziło jeszcze element podawania nieautentycznego stanu licznika na bramie wjazdowej,tak aby opłacalność interesu wzrosła,nie wspominając jeszcze innych ciemnych stronach tej firmy...

Zostaw opinię o Efekt - Zebrzydowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt