Awak Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piekarnia

Piastów

Opinie o Awak Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piekarnia

dorota

Nikt nic tutaj nie dodaje aktualnie z tego co widzę, do czytanie to za dużo nie ma. @Sek pisałeś, że nie miałeś problemów a o jakie lokalizacji dokładnie piszesz? Moja mama szuka teraz pracy jeśli jest jakaś rekrutacja będę wdzięczna za odpowiedzi.

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Zostaw opinię o Awak Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piekarnia - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awak Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piekarnia