Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek

Kraków

Opinie o Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek

Cześć

Chcesz zjeść dobre i smaczne ciastko czy chleb? Proszę bardzo, pod tym względem mogę polecić tę firmę. Jednak istnieje też druga, ciemniejsza strona (usunięte przez administratora). Bardzo nie polecam tego miejsca pracy. Otrzymanie umowy o pracę graniczy z cudem, oczywiście po wielu wcześniejszych "pielgrzymkach" do szefowej. Co do zwlekania z umową wymówki są różne, od złego samopoczucia aż po "ups.. zapomniałam"-trzeci miesiąc z rzędu. Marne wynagrodzenia wypłacane są w ratach i nigdy na czas. Obietnice szefowej co do premii bądź dnia wolnego za zasługi są puste. Można odnieść wrażenie, że szefowa spodziewa się cudów za tak śmieszne pieniądze. Mały utarg? Wina sprzedawcy. Duże (usunięte przez administratora) za prąd bo klimatyzacja jest włączona? Wina pracownika. Praca tam tak ładnie wygląda tylko z (usunięte przez administratora) a potem zaczynają się schody w dół. Serdecznie nie polecam.

oszukany

Nie polecam. Właściciela wisi mi za dostarczony towar ponad 3 tysiące złotych, a nie jestem jedyny. Firma windykacyjna po sprawdzeniu kontrahenta poinformowała mnie, ze jej dlugi wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych

Jola2222

Nie polecam. Co miesiąc musisz chodzić i prosić się o wypłatę, która dostajesz w ratach. Umowę dostaniesz jak zapytasz o nią po raz setny. Firma upada. Kierownictwo woli jechać na narty niż dać Ci wypłatę na czas.

Znasz firmę jak własną kieszeń? Wiesz co się dzieje obecnie w Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek? Czekamy na Twój komentarz na forum.

Roxy 707
@admin 08.08.2015 22:39

Wyzysk i chamstwo a jak cos sie szefowej nie spodoba to rzuca ciastkami do ludzi

Zostaw opinię o Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek