CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.

Szczecin

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.

Justyna

Jestem zadowolona z praktyk. Wiele się nauczyłam. Atmosfera bardzo dobra. Widocznie zależy od oddziału. Polecam spedycję morską!

Geronimo

Ludzie zaangażowani w pracę, wysokie kompetencje kadry kierowniczej, jak napisano powyżej: "Dobre miejsce na zdobywanie doświadczenia, ale nie na pracę na dłużej". Niestety zgadzam się też z drugim przedmówcą, szefowa nie do życia, rozhuśtana emocjonalnie, od zachwytu do besztania w 3 sekundy, a po 30 min nic nie pamięta :). Trzeba być naprawdę odpornym na takie zachowania, natomiast kierownictwo skutecznie chroni szeregowych pracowników do kontaktów z szefostwem i bierze większość "akcji " na klatę - brawo! Więcej takich managerów :) Podsumowując cieszę się, że tam opracowałem.

Były pracownik

Zdecydowanie odradzam. Bardzo duże tempo pracy, okropna atmosfera, wiele płaczu i przekleństw, Pani Prezes krzycząca nieustannie na swoich podwładnych i do tego pensje tak niskie, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Olbrzymia rotacja w dziale agencji celnej, tam praktycznie niewiele osób już wytrzymuje. Część na wypowiedzeniu, część jeszcze nie ale już zaczyna się rozglądać za CZYMKOLWIEK innym. Obóz pracy. Koszmar. Nie piszę tego pod wpływem emocji, minęło już bardzo dużo czasu od mojego zwolnienia. Do tej pory mam kontakt z ludźmi, którzy jeszcze tam pracują i wiem, że jest coraz gorzej.

były pracownik

Firma ogólnie ok, po studiach słabo płacą , ale jak się człowiek sprawdzi to nie jest tak źle - oczywiście mogła by być po 5 latach pracy w firmie chociaż średnia krajowa. Ludzie na ogół fajni, szefostwo też. Dobre miejsce na zdobywanie doświadczenia, ale nie na pracę na dłużej.

Zostaw opinię o CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.