Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Przedstawicielstwo II

Opinie o Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Przedstawicielstwo II

DIagg
użytkownik zarejestrowany

Prowizje rzeczywiście mogą być niezłe @ola. Tak jak szukają teraz przedstawiciela ds. klienta biznesowego i zapewniają właśnie atrakcyjne zarobki. Ale żeby się dostać trzeba posiadać doświadczenie w sprzedaży w obszarze B2B minimum 2 lata i skutecznie budować pozytywny kontakt z klientem.

użytkownik zarejestrowany

Orzełek

Jakie wynagrodzenie podstawowe? Otwierasz własną działalność i żyjesz z prowizji.

Czekamy na nowe informacje o firmie Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Przedstawicielstwo II! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw opinię o Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Przedstawicielstwo II - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Przedstawicielstwo II