Biuro Bazar P.H.U. Robert Buliński

Pani Karolina bardzo dobry handlowiec ma coś w sobie

xxx
@Dobry Klient 21.07.2016 23:34
Pani Karolina bardzo dobry handlowiec ma coś w sobie

Jak chodzi o tego samego handlowca to ciekawe co?Kontakt przez telemarketing dobry

bambo

MAŁO PŁACĄ NAJNIŻSZA KRAJOWA NIE POLECAM TEJ FIRMY

żenada

żenujące, sami sobie piszecie posty??? haha, nie zapomnijcie poinformować o promocjach!

Biuro Bazar

Obecnie poszukujemy jeszcze jednego Przedstawiciela Handlowego. Płaca oczywiście powiązana jest z wynikami pracy ale zarobki są na pewno na niezłym poziomie.

PKWiK

Świetny dostawca! Zdecydowanie polecam!

sajo

dość szybko i fajnie rozwijająca się firma. Życzę powodzenia Panu Buklińskiemu, oby tak dalej się wiodło

Marek W.

Już około 20-tu ale masz rację ,że nie jest łatwo. W lutym robili nabór na magazyn a w kwietniu - maju podobno maja zatrudniać PH. Ja swoje CV już wysłałem.

Marek W.

Do Waldiego : Z tego co wiem to zatrudniają tylko wtedy kiedy ekipa nie wyrabia tzn. nie ogarniają roboty. O tyle fajnie, że nie zastępują Tobą kogoś kto jest, tylko tworzą nowe miejsce. Ja cierpliwie podjeżdżam co jakiś czas żeby sie przypomnieć bo wytrwałość jest cechą ludzi wielkich...he..he.Z zaufanego źródła wiem,że lubią takich a jak jeszcze znasz branżę to z czasem jesteś pewniak. Z oczywistych względów nie życzę Ci powodzenia.

Tak Pik najlepszy ! w przekręcaniu klientów i swoich pracowników , żenujący zarząd nadmuchany niczym balon , bufony i tyle

Waldi "Mały"

Witam, czy moze mi ktoś podpowiedzieć jak sie dostac tam do pracy ? Czy tak jak gdzie indziej trzeba miec "plecy" ?

nie dość ze drogo to nie dowożą na czas obiecują na drugi dzień a tego nie robią. zamawiałam ostatni raz u nich i więcej nie mam zamiaru. Firm konkurencyjnych jest wiele na rynku. Co z tego ze przedstawiciel mily? jak z klientow glupkow robi, jeden chlopak jest na tyle bezczelny ze do mnie (przed 40) odzywa sie na TY bardzo niekulturalne, biuro obslugi tez nie mile byle szybko rozmowe skonczyc nic nie doradza nie pomoga, to chyba wszystko nt tej firmy. odradzam!

w syfie nikt nie chce pracowac

Gorąco polecam !!!

Polecam

Anonim

Pikowi polecam reklamę w prasie lub radiu. Żałosne !

Maria Lorentz

Bardzo polecam !

Jacek Wiśniewski

Zgadzam się. Spokój i niezła obsługa......zawsze z kawą.

Biuro Bazar

Robiąc sobie taką reklamę należy się podpisać.

Biuro Bazar

Zapraszamy do składania CV na b [usunięte przez moderatora]. Nasz dział handlowy dynamicznie się rozwija i w związku z tym chętnie podejmiemy współpracę z osobami , które szukają pracy w zgranym zespole, nie konfliktowej atmosferze z możliwością rozwoju.

Żart. Kupuję czasami w PIK-u i takiego zarozumialstwa i chamstwa daleko szukać.

Zgadzam się. Trochę niefart taka reklama.

Marianna

Współpracuję z kilkoma firmami tej branży i z całą pewnością mogę potwierdzić wszystkie dobre opinie zawarte w tym serwisie. Handlowcy niezwykle słowni i uczciwi.

Marianna

To jakis żart ????? Poczytajcie sobie o tych lepszych na tym portalu. Swoja drogą to żenujące i prostackie żeby sie w ten sposób reklamować.

Maciej

Fajna firma. Polecam ich wzorcownię. [usunięte przez moderatora]

Nie konkurent

Nie są największą firmą tej branży w Bydgoszczy ale ich ceny i promocje są zdecydowanie najlepsze :-)

Miałem przyjemność poznać kilka osób pracujących w tej firmie i mogę zapewnić, że są to osoby znakomicie znające się na swojej branży. Przedstawiciel handlowy, który nas obsługuje jest przesympatyczną osobą - a sam sobie chwali pracę w tej firmie. Polecam firmę jako pracodawcę jak i zarazem dostawcę art. biurowych.

Zostaw opinię o Biuro Bazar P.H.U. Robert Buliński - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Bazar P.H.U. Robert Buliński