KOLPORTER oddział krakowski FMCG Niepołomice

Niepołomice

Opinie o KOLPORTER oddział krakowski FMCG Niepołomice

Janusz

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

imigrant

Przed rozpoczeciem pracy w tym oddziale zapoznaj się z treścią umowy gdyż może ona zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu

Maciej

Ten oddział to porażka ! Pan Wielki kierownik Marek S jest PROSTAKIEM nie potrafi rozmawiać z ludźmi ma się za niewiadomo kogo dziewczyny w biurze nie lepsze co jakiś czas pretensje że dokumenty giną mimo że to one mają tam syf. No i praca kierowcy windykatora to już absolutne nieporozumienie. Sprzedają towar klientom którzy nie płacą za faktury a później kierowca jedzie do takiego delikwenta i się prosi o pieniądze dzwoni do biura w biurze biegną do wielkiego guru żeby zapytać czy można zostawić towar. PORAŻKA. Trasy roz***ane tak że z sama jazda schodzi 6 godzin a gdzie tu sprawdzenie towaru itp. Wszystkim w Niepołomicach wydaje się że samochody można dowolnie rozciągać w zależności od tego ile jest towaru. Kierowcy przecinają sobie trasy nawzajem bo brak tam człowieka który wprowadzilby porządek. W NIEPOŁOMICACH do wymiany są wszyscy począwszy od wielkiego guru Marka S. Sprawę zgłoś wyżej może ktoś zrobi porządek z ta banda.

Polski Murzyn 2
@Maciej 04.09.2017 20:53

Zgadzam się z tobą Maciej. Gość myśli że jest królem niewiadomo kim a nie wie że ma nad sobą zarząd z Eurocasha. Ktoś musi zrobić porządek.

Karolina

Czy posiadacie informacje na temat bieżącego procesu rekrutacji w KOLPORTER? Może szukają kogoś do pracy w Niepołomicach? Warto podzielić się informacjami skąd Wy dowiedzieliście się o pracy - będzie to wskazówka dla osób szukających zatrudnienia.

Jo

Najwyższy czas sprawdzić ten system

Moderator

Z tego co wiem to Kolporter nie ma gałęzi FMCG. Cała odnoga została sprzedana bodajże do Eurocasha, więc nie bardzo wiem o jakim oddziale wypisujecie

ja

Prosze o interwencje zarządu bhp lub inspekcji pracy prosze

podlezanin

Opinie na temat tej firmy przypominają mi sytuację jaką zastałem w DHL w administracji w Staniątkach. Chyba to jakiś wpływ tutejszego klimatu.

amao

Konkurencja nigdy nie śpi @klimek, ale wyaje mik się, że nawet nie bylo żadnej rotacji skoro nie pokazało się żadne ogłoszenie.

Ja

Dziwi mnie to że nie ma ani jednego pozytywnego komentarza. Jeżeli jest tam jakis mobbing lub wyciskanie 300% normy trzeba z tym iść do odpowiednich instytucji którzy sie tym zajmą,sprawdzą. Człowiek nie jest robotem moje zdanie jest takie nie dać sobą pomiatać i warto sie postawić czasami wyrazic swoje zdanie

daro15

Witam, czy mogłby ktos podzielic sie informacjami na temat pracy w eurocash na stanowisku kierowca, jak to wyglada, jakie sa zarobki, godziny pracy, atmosfera i wgl ?

Były Pracownik FMCG Niepołomice

Nie masz pojęcia o czym piszesz ! Popracuj tam miesiąc to zrozumiesz o co chodzi. Najgorsza atmosfera w jakiej było mi dane pracować ! Stanowczo odradzam !

Marek S.

Ta firma to porażka. Co z tego, że płacą w terminie?? Jeżeli nie znacie znaczenia słowa mobbing to w Niepołomicach poznacie je na własnej skórze. Dyrektor i jego podwładna Marta K. (kierowniczka działu sprzedaży i "księgowości") powinni być stałymi bywalcami w prokuraturze!!! Ten ćwierćinteligent (Marta K.) nadaje się jedynie na zmywak (nie obrażając ludzi, którzy tam pracują). Odejście około 15 członków załogi w ciągu 6 miesięcy o czymś świadczy. Jeżeli szukacie pracy to patrzcie w inną stronę (nie na Eurocash Serwis- Stary Kolporter FMCG)

men
@Marek S. 24.09.2015 01:33

zgadzam się się z tą opinią w 200%

nanek

drogi kolego lucky jaka macie miesieczną pensje netto?

lucky

praca tragedia!!!!!! miliony nadgodzin za free!!!kierowniczka Masakra!!!ludzie w biurze obłudni i fałszywi!!!!Kasa marna...wiec odradzam Eurocash Serwis!!!!

nanek

witam koledzy pewnie wiecie ze eurocash połaczył sie z kolporterem i maja przenies filiez krakowa do niepołomic czy cos wiecie na temat zarobków jakies nowe umowy itp?

henio

@sordel, troche nie rozumiem, twierdzisz, że teraz ludzie mniej korzystają z kiosków? Może i faktycznie technologia poszła do przodu, sa wydania online, na e-booki, ale nie ma to jak zapach prasy, nie mówiąc już o ludziach starszych i przyzwyczajonych do tradycyjnej formy. Jak dla mnie to kolporter wcale nie powinien tracić pozycji na rynku.

@henio 04.02.2015 20:04

Co sie teraz dzieje w kolporterze w niepołomicach? Pracuje w kdwt kraków mozemy podzielic sie opiniami

Pracownik Kolportera

Oddział Kolporter-Niepołomice nie będzie dobrym miejscem pracy dopóki nie zmieni się podejście do pracownika. Nie dziwi mnie wcale, że stamtąd ludzie uciekają jak tylko mogą. Oszukiwanie, pracowników jest na porządku dziennym. Płacenie za błędy innych i finansowanie z własnej kieszeni cudzych błędów - to norma. Nie ma co sobie głowy zwracać pracą w tym oddziale, chyba, że ktoś lubi jak się wyciska z niego 300% normy, ubliża i wykańcza psychicznie - uważając to za coś normalnego. To co się tam dzieje, to się nadaje do prasy !

magazynier

Nie masz o czym rozmawiać, kierownik jest zależny finansowo od dyrektora i nie może mu się sprzeciwić, a dyrektor uważa że wszystko jest okej i ludzie powinni mu dziękować że mają pracę. Dopóki Kolporter nie przestanie traktować magazynierów jak żyrantów nigdy się tam nie zmieni na lepsze. Ci którzy pracowali za socjalizmu powinni Bogu dziękować bo pracując w takim tempie nie dożyjesz do 50- tki, taki popieprzony kraj. Najwięcej o pracy mają Ci do powiedzenia którzy wyobijali się za poprzedniego systemu, lata pracy zaliczone a zdrowie nie nadszarpnięte, obiboki typu Huta Sędzimira, dawniej Lenina i ich 300 proc. normy, inne czasy i inna norma!

Zawiedziony

Dlaczego administracja portalu usuwa prawdę o tym pracodawcy ? Czyż nie o to chodzi, żeby ludzi przestrzec ? Jaki jest sens tego portalu, jeśli będzie się usuwać komentarze nieprzychylne danej firmie ? - macie z tego pieniądze, że usuwacie komentarze, nawet jak nie padają tam obraźliwe słowa tylko prawda ? Może warto na innych portalach poruszyć sprawę traktowania wypowiedzi tutaj ... gdzie wolność słowa i opinii ? - zwłaszcza bez używania słów obraźliwych. Ten komentarz też pewnie usuniecie. Co za ludzie...

Zawiedziony

Nie idzie się z nimi dogadać, bo oni pracowników nie słuchają, tylko wykorzystują. Tyle w temacie.

Oświecony

Cały oddział w Niepołomicach można podkreślić jedną krechą i dokąd nie zmienią się "rządy" - omijać z daleka. "Przed podjęciem pracy w Kolporterze oddział Kraków-Niepołomice skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom, gdyż zatrudnienie się tam może zagrażać Twojemu zdrowiu..."

tablet Overmax

Mobbing w biurze jest porównywalny do tego w magazynie bo i szefowa podobna do władcy i sposób zarządzania ludźmi podobny, po zebraniach większość tych kobiet chodziła z wypłakanymi oczami ale przynajmniej za braki nie płaci biuro a powinno bo większość braków wynika z błędów biura, mimo wszystko odradzam pracę tutaj chyba że masz odporną psychikę i dobrą kasę z tego. Pozdrawiam!

Basia

A jak wygląda praca w dziale obsługi klienta? Jak z płacą i atmosferą w dziale. Zaproponowano Mi rozmowę kwalifikacyjną, ale czytając takie negatywne opinie zastanawiam się czy w ogóle jest sens iść.

Basia

Oświecony

Ten oddział to jedno, WIELKIE nieporozumienie. Nic tylko podpisać się pod tymi negatywnymi wypowiedziami.(usunięte przez administratora) Wycisną z Ciebie 300% normy a w rezultacie i to będzie mało. (usunięte przez administratora) Na prawdę szkoda sobie psuć zdrowia dla takiego (usunięte przez administratora)pracy. Praca po godzinach(usunięte przez administratora)to standard.

Oświecony

Atmosfera w pracy jest w porządku ? Właśnie atmosfera jest beznadziejna. Nie poleciłbym pracy w tej firmie najgorszemu wrogowi.

Paris Hilton

Nie wiem jakim trzeba być ułomem żeby takie coś napisać???? Kasę chyba dostajcie regularnie??? Gdyby mi się ktoś nie wypłacił za pracę to od następnego dnia leżałbym na L4 ale jeśli jesteś głupi i lubisz za darmo pracować to w drogę, w Polsce Cię pokochają z taką postawą! Takiego argumentu to tylko opóźnieni w rozwoju używają, najlepiej spuść łeb i Przeproś za to, że żyjesz!

tablet Overmax

Niektorzy nigdy sie nie naucza, za tableta zrobisz wszystko, byles na L4 to jedziesz do końca

aviomarin

Pomyśleć że są gorsze firmy, aż się wierzyć nie chce. Nie idzcie tam, chyba ze nie macie rybek, rodziny i nuda was zjada. (usunięte przez administratora)

Adolf

Takie firmy niepowinny istniec , no ale cuz polska :) kolporter(usunięte przez administratora)

byly

z zewnatrz wielka firma wywodzaca sie kultura a w srodku(usunięte przez administratora)

polski murzyn

Trudno powiedzieć o tej firmie coś dobrego, może poza tym że masz pracę i nie stoisz pod klatką. Podstawa to 1850zł ale jest odpowiedzialność materialna więc płacisz za wszystkie błędy, wałki księgowości i za to że kierowcy nie sprawdzają towaru który zabierają z firmy, nie rozliczają go też na miejscu i klienta, coś w stylu wpada kierowca z towarem i rzuca wszystko klientowi mówiąc- jak coś nie będzie się zgadzać to proszę zadzwonić a jeśli już tak będzie to klient weźmie towar którego ma za dużo, kierowcy powie że w porządku a zapłacą magazynierzy, ogólny bajzel i wiecznie nie rozłożony towar, kierownik przyjmujący towar przez folie a towar nie tani- papierosy i wódka, różne rodzaje na jednej palecie ale cóż to dla niego, magazyn zapłaci, promocje dla klientów wprowadzają baby w biurze które nie wiedzą jak towar wygląda i po ile jest pakowany, ale nic to, stare(usunięte przez moderatora) mają tam przystań do emeryturki- jesteś młody więc masz za nich tyrać żeby oni mogli sobie dopracować w spokoju, złodzieje z którymi dyrekcja oddziału nie chce zrobić porządku bo za braki płaci magazyn, dyrektor który stoi nad tobą na magazynie i cię popędza jak (usunięte przez moderatora) żebyś szybciej biegał zamiast zatrudnić 2 osoby których ewidentnie brakuję żeby normalnie pracować- wolą dojeżdżać tych którzy są młodsi, pracownicy typu święte krowy którzy są zatrudnieni po znajomości i mimo braku jakichkolwiek kwalifikacji i ogólnej niemocy fizycznej lepiej od ciebie będą premiowani, najkrócej pisząc (usunięte przez moderatora) jak możesz gdzieś indziej pracować lub szukać dalej to omiń to miejsce szerokim łukiem.

Zostaw opinię o KOLPORTER oddział krakowski FMCG Niepołomice - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOLPORTER oddział krakowski FMCG Niepołomice