Opinie o NOTUS Doradcy Finansowi w Warszawa

Na początku działalności firmę tworzyło 5 właścicieli i 5 pracowników, którzy pracowali w siedzibie przy alejach Solidarności 117 w Warszawie. Już po roku funkcjonowania liczba pracowników wzrosła do 65 osób. W tym samym czasie Spółka uruchomiła też oddziały w kilku miastach w Polsce, m.in. w Gdyni, Krakowie, Poznaniu, Rybniku i Katowicach. Firma od samego początku swoją biznesową działalność opiera przede wszystkim na takich wartościach, jak profesjonalizm, zaufanie, wysoka jakość obsługi. Głównym wyróżnikiem firmy jest fakt, że nie jest związana żadną grupą finansową ani bankową. Obecnie Dom Kredytowy Notus należy do największych firm rynku doradztwa finansowego. Firma zatrudnia ponad 600 pracowników i współpracowników, którzy pracują w ponad 110 placówkach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NOTUS Doradcy Finansowi, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NOTUS Doradcy Finansowi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOTUS Doradcy Finansowi w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
admin

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie DK NOTUS S.A.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o NOTUS Doradcy Finansowi - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
NOTUS Doradcy Finansowi