Wektor Wiedzy

Rzeszów

Wektor Wiedzy

Opinie o Wektor Wiedzy

Barnaba

Zawsze uważam, że jak ktoś chce i dobrze pracuje to w każdej firmie sobie poradzi i jest zadowolony.

Red-SA

Niestety musze zgodzic sie z negatynymi opiniami ma temat firmy. Zarobki to MIT, cokolwiek wan obiecaja, zarobicie mode 1/5 z tego. Pracownice ktore wykonuja prace administracyjne dostają super kasę, handlowcy ktory sa podporą firmy pracują za podstawę. Prowizję to żart, za szkolenie warte 4000 otrzymujesz na rękę 70 zł.... Brak kompetentnych ludzi na stanowiskach zarządzających lub administracyjnych, głównie znajomi ???? jako pracownik z ulicy jesteś przegramy na starcie... Poza tym właściciel świetnie kłamie i slizga się , faktycznie udajac luzaka . Jednak sytuację już bardzo często go zweryfikowaly. Jeden z najgorszych pracodawców w Rzeszowie, niestety...

Wektorka :)

Uważam, że krzywdząca jest ocena "3/6" jaką obecnie posiada moje miejsce zatrudnienia na tej stronie. W firmie pracują praktycznie same młode osoby, a mimo to nie ma rotacji wśród pracowników, co moim zdaniem bardzo dobrze świadczy o firmie. Jeśli ktokolwiek przestaje się dobrze czuć na swoim stanowisku, szef daje możliwość zmiany działu, co zresztą miało już kilkakrotnie miejsce. Docenia się to, że pracownik nie odchodzi w momencie kryzysu i wspiera się jego rozwój. Oczywiście - nie zawsze jest kolorowo, zdarzają się konflikty interesów poszczególnych działów, ale dzięki naszemu "Dyplomacie" (pracownicy będą wiedzieć o kogo chodzi :) ) - poruszana sprawa problemowa nie pozostaje bez odpowiedzi. Szef jest bardzo zabieganym biznesmenem, nieraz roztargnionym i zapominalskim, ale jest to efekt wielu spraw, jakie ma na głowie i nie spóźnia się, czy nie robi czegoś z lenistwa, złośliwości, tylko braku mocy przerobowych :) Dla osoby z zewnątrz, która przyjdzie na rozmowę kwalifikacyjną, czy pierwszy raz w sprawach biznesowych, nasza siedziba na Lawendowej może się wydać "jądrem chaosu", a szefa może uznać za ignoranta ("Co za człowiek, spóźnia się już 15 minut na umówione spotkanie!"), niemniej gdyby znać wszystko od podszewki, całą organizację pracy i samą osobę szefa - opinia diametralnie się zmienia :) Dlatego ja polecam popracować najpierw kilka dobrych miesięcy u nas w firmie, a potem pisać te bajeczne epitety. Pracuję tu już niemal rok i lubię swoją pracę, to, że mam realny wpływ na wyniki swoich działań i ludzi z którymi mam do czynienia. Warto jednak podkreślić, że specyfika pracy w każdym z działów jest INNA, dlatego nie można wrzucić do worka zbiorczo wszystkich wystawionych tu opinii, ani generalizować pewnych kwestii, bo będzie to nieobiektywne. Pozdrawiam :)

Szczerze o Wektorze

Tutaj "zdecydowany" chyba nie rozróżnia osoby prowadzącej szkolenie od organizatora szkolenia. Osoba prowadząca szkolenie, czyli ekspert powinien znać się na tym co mówi i robi i tak też jest. Zawsze w firmie dobierani są do szkoleń wieloletni praktycy, którzy posiadają bogate doświadczenie na tym polu. Ale organizator szkolenia czyli osoby z firmy nie muszę znać doskonale podatków czy prawa pracy bo to działka podkreślam szkoleniowca. A osoby z siedziby dokładają na co dzień wszelkich starań żeby każde szkolenie wyszło na jak najlepszym poziomie. Skoro organizujemy w całej Polsce dziesiątki szkoleń co roku, skoro non stop wracają do nas klienci to właśnie znaczy że jesteśmy dobrzy i wiemy co robimy. Najlepiej oceniają nasza pracę co rok powracający klienci, a są to osoby doświadczone więc uwierz gdyby szkolenie prowadziła "siksa" na pewno by nie wróciły. Zgadzam się z Wektorką i nie rozumiem tych negatywnych bzdur w ogóle nie podpartych faktami, a wręcz wyssanych z palca. W firmie pracuje ponad 30 osób i gdyby praca była fatalna albo beznadziejna to tyle osób by tutaj nie pracowało dobrych kilka lat, a gdyby nasze szkolenia były beznadziejne to szkoleniowcy nie chcieliby z nami współpracować i psuć sobie opinie, a jest na odwrót chętnie współpracują już dłuższy czas. Następnym razem zastanówcie się zanim napiszecie kolejny bezsensowny hejt. Nie pozdrawiam.

Szczęśliwa POZA Wektorem
@Wektorka :) 29.07.2018 13:23

Cytat "pracownik nie odchodzi w momencie kryzysu i wspiera się jego rozwój" . No chyba Wektorko popłynęłaś, z resztą jak płynie cała firma.... Pracownik nie odchodzi? A zwolnienie GRUPOWE, które po cichu za plecami dokonał ten rzekomo biznesmen? Po wiadomym komunikacie wiadomego urzędu - ponad 80% pracowników stacjonarnych i terenowych zostało ZWOLNIONYCH, niektórym "biznesmen" zaproponował śmieciowe umowy bez podstawy, sama prowizja, żenada i chytrość. Wektorko piszesz, że pracownicy nie rotują - zgadza się, bo nie ma już KTO rotować hahaha. Jak najbardziej zdecydowanie ODRADZAM wiązanie się z "biznesmenem" jakąkolwiek umową zatrudnienia.

Szczerze o Wektorze
@Szczęśliwa POZA Wektorem 03.08.2018 18:09

Po pierwsze na pewno nie jest tutaj mowa o 80% osobach z firmy, ponieważ pracuję tutaj już kilka lat i wiem że osoby z działu stacjonarnego jak tak pracowały tak pracują. Jeśli nawet jakiś projekt był uzależniony od organów zewnętrznych czytaj urzędu właściciel nie ma wpływu na ustawodawstwo. Tak jak w każdej działalności każdy pracodawca ponosi ryzyko związane z nowymi projektami i musi liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami, które mogą doprowadzić do ewentualnych zwolnień. Ale nie można opisywać całej firmy negatywnie przez to że nie wyszedł jeden projekt z pośród wielu innych i to do tego nie było zależne od firmy tylko powtórzę ustawodawcy. Szkoda że wypowiadają się na ten temat osoby które pracowały w firmie może maksymalnie kilka miesięcy i to nie w siedzibie i nie znają kompletnie naszego funkcjonowania na codzień. Bardzo krzywdzące jest pisanie że pracodawca zwolnił 80% osób bo jest to wierutne kłamstwo, bo 90% osób pracuje już tutaj od lat ja jestem jedną z nich i doskonale wiem że nie ma takich rotacji o których mowa. Ktoś tutaj opisując jeden projekt opisał to tak jak by była to cała firma i całe jej funkcjonowanie. Dodam nawet ze firma z miesiąca na miesiąc się rozwija i jest liderem pod wieloma względami.

Zniesmaczona.
@Szczerze o Wektorze 03.08.2018 18:42

Kiedy czytam niektóre z powyższych komentarzy jestem zaskoczona łatwością, z jaką osobom nieznającym specyfiki naszej pracy przychodzi ocenianie naszej firmy negatywnie i w sposób krzywdzący. Ewidentnie nieprzychylnie wypowiadają się osoby, które były związane z jednym projektem. Fakt, nie został on zrealizowany tak, jak to było początkowo planowane. Jednak złożyło się na to wiele niezależnych czynników. Każdy przedsiębiorca ponosi czasem ryzyko, bez tego nie ma rozwoju. Niemniej jednak nie należy przez pryzmat jednego nieudanego projektu oceniać całej firmy, jej funkcjonowania oraz osób tam pracujących – gdy nawet się słowa z nimi nie zamieniło. W Internecie każdy jest mądry i bez trudu może skrytykować drugą osobę. Niestety takie podejście zaburza obraz osobom, które mogłyby się w tej pracy sprawdzić, a przez zapoznanie się z negatywnymi komentarzami nawet tu nie aplikują. Chciałabym podkreślić, że moim zdaniem firma odniosła sukces, zrzesza naprawdę ciekawe i mądre osoby, którym zależy na swojej pracy. Współpracują z nami trenerzy będący specjalistami - praktykami w swej dziedzinie. Tak jak osoba wypowiadająca się przede mną myślę, że gdyby te współprace przebiegały nieprawidłowo, na te moment nie moglibyśmy się pochwalić tak świetnymi prowadzącymi. Aby ocenić, trzeba popracować dłużej – wtedy proszę się wypowiadać na temat mojego miejsca zatrudnienia. Za dużo jest Polsce ludzi, którzy plują jadem na wszystkie strony, nie wiedząc do końca, jak wygląda prawda. Nie pozdrawiam hejterów.

Wektorka :)

Bardzo uprzejmie proszę, byś nie oskarżała mnie o kłamstwo tylko dlatego, że moja opinia jest inna, niż Twoja. Cenię konstruktywną krytykę, bo pozwala coś zmienić, ale Twoje komentarze i reszty "hejterów" już dawno rozminęły się z poziomem kultury dorosłego człowieka. Próbujecie zaszkodzić firmie, a tak naprawdę każdy kolejny Wasz komentarz tylko działa na Waszą niekorzyść i utwierdza w przekonaniu, że nie macie nic konkretnego do przekazania poza buzującą w Was nienawiścią :) Polecam udać się na szkolenie z odporności psychicznej handlowca :)

Anna bella
@Wektorka :) 10.08.2018 20:54

Jeżeli jako "hejt" uważasz opinie iż krytyka firmy jest prawdziwa i ma realne podłoże w postawie kadry zarzadajacej i ich zachowaniach to pozdrawiam i tylko pokazujesz jaki poziom w wektorze reprezentacja ludzie na stanowiskach kierowniczych ????

Marzena

@zniesamaczona, często tak jest, że osoby zadowolone się w ogólne nie wypowiadają i może stąd to wynika, że taki obraz Wektora Wiedzy jest na forum. Możesz opisać co w takim razie jest pozytywnego przy innych projektach realizowanych przez firmę?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Wektor Wiedzy jako pracodawcy.

Katrin

Firma tragiczna. Właściciel, współpracownicy - dno. Można by tu wymieniać w nieskończoność... zadufane dziewczyny pracujące tam.. Panie Monika, Weronika, Małgorzata itd itd... zero kompetencji, doświadczenia, klasy, a z kim przystajesz takim się stajesz. Firma krzak :)

Szczerze o wektorze
@Katrin 21.05.2018 13:43

Nie wiem na jakiej podstawie takie stwierdzenia. Wykonujemy swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i chcemy, aby efekt końcowy był na wysokim poziomie. Każdy z nas może mieć gorsze dni, ale jesteśmy kompetentnym i spójnym zespołem. Stwierdzenie "zadufane", "zero kompetencji, doświadczenia, klasy"- jak można pisać coś takiego nie znając dobrze danych osób i nie pracując na ich stanowiskach. Dziewczyny robią co mogą, aby wszystko było dobrze, a nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi. Łatwo kogoś oskarżać, a może warto spojrzeć pierwsze na siebie i swój poziom profesjonalizmu? Właściciel to mądry i uczciwy człowiek, który pomaga i wiele nas nauczył. Możemy na niego liczyć w trudnych sytuacjach zawodowych ale i prywatnych. Firma dużo uczy i na ten moment jest jedną z największych jeśli chodzi o organizacje szkoleń, a to chyba znaczy, że jesteśmy kompetentni i współpracujemy ze sobą. Nie mam pojęcia skąd takie słowa w Twoim komentarzy, ale jedno jest pewne nie znasz dobrze naszej firmy i zasad tu panujących.

Zawiedziona

Ten młody przedsiębiorca wyprodukował sobie duży team handlowy nie mając zielonego pojęcia ani o sprzedaży, a już w ogóle o zarządzaniu. Na kolanie dogadywane ustalenia z partnerem dostarczającym produkt, który wcale nie wiedzie prym na tle konkurencji. A już na pewno nie cenowo. Bańkę apetytów na dochody potrafiła rozbić jedna oficjalna decyzja kluczowego urzędu i pan przedsiębiorca nas pozwalniał.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Wektor Wiedzy? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Luiza

Witam! Czy ktoś pracował w firmie szkoleniowej Wektor Wiedzy w Rzeszowie? Jeśli tak bardzo proszę o opinie.

Biedna
@Luiza 25.02.2016 21:31

Jedno słowo... Tragedia

Jakie są mocne strony pracodawcy Wektor Wiedzy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

plemnikwiedzy

Trafna uwaga. Można sobie wpisać do cv. Pieniędzy tam się nie zarabia. Właściciel to zadufany w sobie ignorant udający wyluzowanego. Nie polecam.

Pracownik WW
@plemnikwiedzy 19.03.2017 13:11

Zastanawiam się na jakiej podstawie zamieściłeś(aś) taką opinię? Chyba nikt z pracujących w tej firmie, blisko 40 osób, ani ze współpracowników czy klientów nie może jej podzielić. Takiego szefa wielu może sobie tylko wymarzyć. Jest otwarty na bliźniego, pomocny, dba o swoich pracowników i dzieli się tym, co ma. Jest dobry socjal, bonusy i premie. W razie kłopotów zawsze można na niego liczyć. Ale jest też tylko człowiekiem i jak każdy, może mieć gorszy dzień. Na pewno nie jest tym, kim napisałeś(aś).

Mam inne zdanie

Ja tam pracuje już kilka lat i nie zgodzę się z przedmówcami, to znaczy inaczej: zgodzę się o tyle, że rzeczy o których piszecie to już były dawno temu i od ostatnich dwóch lat jest o niebo lepiej. To młoda firma, właściciel też musiał się trochę nauczyć :) Zalety: młody, przyjazny zespół, różne działy, niekoniecznie musisz mieć bezpośredni kontakt z klientem, możesz pracować w innym dziale, premie od kilkuset złotych do kilku tysięcy i moim zdaniem jak się ktoś postara to tam zarobi. Są paczki świąteczne, nieraz do premii bilety do kina, spa, teatru... Wady: niestety nie jest to praca dla ludzi nieodpornych na stres bo jest go tu trochę, szczególnie w tzw. sezonie kiedy to szkoleń jest mnóstwo, czyli też mnóstwo pracy i przez to powstają pewne szumy informacyjne... ale ogólnie jak ktoś ma gadane i potrafi wrzucić na luz to jak najbardziej polecam!

misek

Zapomniałem dodać że praca głównie na słuchawce coś ala telemarketer lecz odbiorcami są tu konkretne osoby z prywatnych firm, przedsiębiorstw, urzędów czy innych instytucji administracyjnych z podanej w bazie firm. Jeżeli ma się smykałke do rozmów telefonicznych i umiejętnie namawianie ludzi nie sprawia problemów to można spróbować, przynajmniej do CV można później wpisać doświadczenie :)

misek

Zarobki zależą od popytu szkoleń na rynku. W dobrym okresie można zarobić ponad normę co jest na plus, niestety kiedy na rynku nie ma zmian (w podatkach, prawie pracy itp.) to nie ma popytu na szkolenia, spada również płaca nawet poniżej średniej krajowej. Praca nie na stałe, tylko dodatkowa.

Zostaw opinię o Wektor Wiedzy - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wektor Wiedzy