Wektor Wiedzy

Rzeszów

Wektor Wiedzy
3 30

Opinie o Wektor Wiedzy

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Wektor Wiedzy jako pracodawcy.

Katrin

Firma tragiczna. Właściciel, współpracownicy - dno. Można by tu wymieniać w nieskończoność... zadufane dziewczyny pracujące tam.. Panie Monika, Weronika, Małgorzata itd itd... zero kompetencji, doświadczenia, klasy, a z kim przystajesz takim się stajesz. Firma krzak :)

Szczerze o wektorze
@Katrin 21.05.2018 13:43

Nie wiem na jakiej podstawie takie stwierdzenia. Wykonujemy swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i chcemy, aby efekt końcowy był na wysokim poziomie. Każdy z nas może mieć gorsze dni, ale jesteśmy kompetentnym i spójnym zespołem. Stwierdzenie "zadufane", "zero kompetencji, doświadczenia, klasy"- jak można pisać coś takiego nie znając dobrze danych osób i nie pracując na ich stanowiskach. Dziewczyny robią co mogą, aby wszystko było dobrze, a nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi. Łatwo kogoś oskarżać, a może warto spojrzeć pierwsze na siebie i swój poziom profesjonalizmu? Właściciel to mądry i uczciwy człowiek, który pomaga i wiele nas nauczył. Możemy na niego liczyć w trudnych sytuacjach zawodowych ale i prywatnych. Firma dużo uczy i na ten moment jest jedną z największych jeśli chodzi o organizacje szkoleń, a to chyba znaczy, że jesteśmy kompetentni i współpracujemy ze sobą. Nie mam pojęcia skąd takie słowa w Twoim komentarzy, ale jedno jest pewne nie znasz dobrze naszej firmy i zasad tu panujących.

Zawiedziona

Ten młody przedsiębiorca wyprodukował sobie duży team handlowy nie mając zielonego pojęcia ani o sprzedaży, a już w ogóle o zarządzaniu. Na kolanie dogadywane ustalenia z partnerem dostarczającym produkt, który wcale nie wiedzie prym na tle konkurencji. A już na pewno nie cenowo. Bańkę apetytów na dochody potrafiła rozbić jedna oficjalna decyzja kluczowego urzędu i pan przedsiębiorca nas pozwalniał.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Wektor Wiedzy? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Luiza

Witam! Czy ktoś pracował w firmie szkoleniowej Wektor Wiedzy w Rzeszowie? Jeśli tak bardzo proszę o opinie.

Biedna
@Luiza 25.02.2016 21:31

Jedno słowo... Tragedia

Jakie są mocne strony pracodawcy Wektor Wiedzy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

plemnikwiedzy

Trafna uwaga. Można sobie wpisać do cv. Pieniędzy tam się nie zarabia. Właściciel to zadufany w sobie ignorant udający wyluzowanego. Nie polecam.

Pracownik WW
@plemnikwiedzy 19.03.2017 13:11

Zastanawiam się na jakiej podstawie zamieściłeś(aś) taką opinię? Chyba nikt z pracujących w tej firmie, blisko 40 osób, ani ze współpracowników czy klientów nie może jej podzielić. Takiego szefa wielu może sobie tylko wymarzyć. Jest otwarty na bliźniego, pomocny, dba o swoich pracowników i dzieli się tym, co ma. Jest dobry socjal, bonusy i premie. W razie kłopotów zawsze można na niego liczyć. Ale jest też tylko człowiekiem i jak każdy, może mieć gorszy dzień. Na pewno nie jest tym, kim napisałeś(aś).

Mam inne zdanie

Ja tam pracuje już kilka lat i nie zgodzę się z przedmówcami, to znaczy inaczej: zgodzę się o tyle, że rzeczy o których piszecie to już były dawno temu i od ostatnich dwóch lat jest o niebo lepiej. To młoda firma, właściciel też musiał się trochę nauczyć :) Zalety: młody, przyjazny zespół, różne działy, niekoniecznie musisz mieć bezpośredni kontakt z klientem, możesz pracować w innym dziale, premie od kilkuset złotych do kilku tysięcy i moim zdaniem jak się ktoś postara to tam zarobi. Są paczki świąteczne, nieraz do premii bilety do kina, spa, teatru... Wady: niestety nie jest to praca dla ludzi nieodpornych na stres bo jest go tu trochę, szczególnie w tzw. sezonie kiedy to szkoleń jest mnóstwo, czyli też mnóstwo pracy i przez to powstają pewne szumy informacyjne... ale ogólnie jak ktoś ma gadane i potrafi wrzucić na luz to jak najbardziej polecam!

misek

Zapomniałem dodać że praca głównie na słuchawce coś ala telemarketer lecz odbiorcami są tu konkretne osoby z prywatnych firm, przedsiębiorstw, urzędów czy innych instytucji administracyjnych z podanej w bazie firm. Jeżeli ma się smykałke do rozmów telefonicznych i umiejętnie namawianie ludzi nie sprawia problemów to można spróbować, przynajmniej do CV można później wpisać doświadczenie :)

misek

Zarobki zależą od popytu szkoleń na rynku. W dobrym okresie można zarobić ponad normę co jest na plus, niestety kiedy na rynku nie ma zmian (w podatkach, prawie pracy itp.) to nie ma popytu na szkolenia, spada również płaca nawet poniżej średniej krajowej. Praca nie na stałe, tylko dodatkowa.

Zostaw opinię o Wektor Wiedzy - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wektor Wiedzy