CBS Butler

München

Opinie o CBS Butler

Natalia

@rysiua próbowałeś się kontaktować z pracodawcą na wszelkie możliwe sposoby? Może ktoś z obecnych na forum jest pracownikiem firmy CBS Butler i da kontakt temu użytkownikowi lub się dowie jak wygląda sytuacja z kartami podatkowymi?

Rada
@Natalia 16.08.2017 09:16

Być może syndyk upadłościowy ma dostęp do tych dokumentów. Z CBSbutler nie ma możliwośći się skontaktować, firma już nie istnieje - wszystko przejął syndyk. Jeśli dostałeś jakiekolwiek pismo od syndyka, masz w nim na pewno dane kontaktowe do nich - spróbuj się z nimi skontaktować, być może mają jeszcze dostęp do tych dokumentów.

rysiu

Witam może ktoś wie jak odzyskać kartę podatkową,pracowałem w CBS Butler od 2014do2015 wDetmold,do tej pory nie dostałem Lohnsteuerbescheininngug,gdzie mam się zwrocić,zawsze kasa a w KÓLN ICH NIE MA

dfg

hej ja pamietam ze szukali tutaj kierowcy krajowego C+E i wiem ze wymagali dosiwadczenia moze ktos sie załapał?

mat

tam tylko wpaść z kałasznikowem i zrobić poządek z zlodziejami zaduzo sobie pozwalają byle swoje dupy napelnili a inni niech zdychają bo niemcy to ugodowy kraj dlatego robiąl co chcą w rosi to dawno by już byli połamani ............

mateusz

poprostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak można powiedziec tylko o tej firmie

Zadowolony

Cbs to dobra firma. Jeszcze nigdy w zyciu nie pracowalem za darmo. Zero kontaktu z koordynatorami. Jesli cos uslyszycie, to bedzie to klamstwo albo mocno znieksztalcona prawda. Ogolnie ocea celujacy za robie nie w 8-o. Polecam tez zbieranie puszek i butelek, mozna sobie zrobic chociaż na chleb za 1.25euro. Odradzam butelki szklane, bo sa za 8centow w skupie. JAK DOBRZE ZE SA JESZCZE TAK DOBRE FIRMY JAK CBS BUTLER- taki wpis wpisala sama o sobie nasza kochana Firma podszywajac sie pod forum-owicza. Tak wiec albo ktos tu jest uposledzony albo sam cierpie na schizofrenie maniakalno depresyjna i poprostu tego swiata nie rozumiem. Bardzo polecam firme!!!!

obiektywny

Do rozliczenia z niemieckim urzędem skarbowym na szczęście wystarczą pojedyńcze paski za poszczególny miesiąc(sprawdzone informacje). Natomiast omawianego świadectwa pracy nadal nie dostałem. W następnym tygodniu będę ponownie w Niemczech,więc przejdę się do odpowiedniego urzędu i dowiem się jak to ostatecznie załatwić. Czekam maksymalnie do końca lutego,gdyż najpóźniej do tego terminu niemieckie prawo nakazuje firmie przesłać paski rozliczeniowe dla pracowników i....mam nadzieje....wraz ze świadectwem pracy. W razie braku jego otrzymania postąpię tak jak napisałem powyżej. Oczywiście gdy dowiem się więcej w urzędzie,napisze informację tutaj dla innych użytkowników.

obiektywny

Ktoś próbował dowiedzieć się jak odzyskać nie wydane świadectwo pracy przez CBS Butler Deutschland GmbH oraz całoroczny pasek rozliczeniowy za odpowiedni rok kalendarzowy(coś na wzór PITu 11 jak w Polsce) ???? Polska Inspekcja Pracy twierdzi że mimo,iż firma ogłosiła upadłość,to jeszcze mogą funkcjonować przez jakiś czas. Pisałem emaile do CBS o wydanie świadectwa pracy wraz z rozliczeniem całorocznym ale zero odpowiedzi. Z tego co wiem,to najlepiej zadzwonić do sądu pracy,niemieckiej inspekcji pracy, lub urzędu skarbowego i się zorientować. Ale jeśli ktoś z Was już wie jak to najszybciej załatwić,to dajcie znać. Będe bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

obiektywny

Prawnie nikt nie może zabronić mi podać tutaj mój nr kom. Jeśli ktokolwiek ma pytania jak konkretnie odzyskać WSZYSTKIE ZALEGŁE I NIE ZAPŁACONE PIENIĄDZE to dzwońcie do mnie: 731 604 290. Zapewne za chwile namiary do mnie lub cały wpis zostanie usunięty jak to było przy komentarzu chyba z września lub z października. Na szczęście jeden użytkownik zdążył zapisać mój numer,zadzwonił do mnie i teraz jest zadowolony z moich informacji ...jak załatwić sprawe z cbs butler. Ponoć pierwsze kroki już zrobił i czeka na pieniążki. Fajnie że mogłem pomóc :-) :-) :-)

obiektywny

Do wszystkich którzy nie dostali wynagrodzeń lub ich części przez tą firme.... Usuwają moje wpisy jak odzyskać od nich zaległą kase. Sam pracowałem w tej firmie pół roku i nie zapłacili mi za 1,5 miesiąca pracy.Ale ściągnęłem z nich wszystkie pieniądze co do ostatniego euro to co byli mi winni. Wejdźcie na strone agentur für arbeit munchen. Dzwońcie tam.Mowcie ze nie zaplacili wam. Drukuje sie z ich strony takie formularze o insolvenzged,wypelniacie to i przesyłacie na podany ich adres w Monachium. Po tygodniu lub dwóch macie wszystkie pieniądze spowrotem....niezależnie od tego czy firma upadła czy nie. Ja im nie odpuściłem i swoje wywalczyłem. Teraz przypilnuje ich za nie wydane świadectwo pracy. Pozdrawiam wszystkich.

oszukana znow

....to on zlom zaczalem zbierac??? Powinien butelki. Polski biznessmen hehehe

tropiciel

a o to i nowe zajęcie mr-a Jamroza: "CEO @ iLumio & Innovator w/a Clear Vision & Follow Through",adresu zamieszkania nie zmienił,widać nie boi się odwiedzin na wsi pod Monachium

celia

Ludzie, puknijcie sie w leb! CBS butler NIE ISTNIEJE!!! Z powodu zadluzen zbankrotowal. Pracowalam tam, wiec wiem, ze ich NIE MA!!!

do iga

kobieto, jaka praca? CBS Butler Niemcy zbankrutowal i zakonczyl swoja dzialalnosc! ta firma oglosila upadlosc, bo nie miala pieniedzy na wyplate wynagrodzen a jej zobowiazania przejal syndyk. Otrzezwiej kobieto!!!

Krystian G

Jestem smutny czytajac te z bleadami jezykowymi komentearze. Jamroz wiedzial z kim tanczy. Wy chociaż OHP skonczyliscie? ??Wy nawet sie wyslowic nie umiecie. Szkoda tej Polski dla takich ulomow!!!!!!

Komboj:-))))

...A ja uwazam, ze cbeesik to dobra firma. Nie placi, nie mozna sie dodzwonic. No I co? Za darmo, ale grunt,ze praca jest. pan (specjalnie z malej litery pisze marcin od jamrozow;-)))(( powinien dostac pokojowe nagrode Nobla:-)

kjiiu

Jak dobrze, ze sa jeszcze tak dobre firmy jak CBS wdupler:-) polecam robote zafreee:-) ciaaaaaaaao:-)

Krystian G

Ja kase otrzymalem ale od Agentur. Nie od tych polskich zlodzieii. Netto a wisza mi te polskie zlodzieje duzo duzo wiecej. Dobre I to.

gg

Ludzie czekają na pieniądze a CBS się bawi a Agnieszka Listkiewicz ponoc z Kluczborka pochodzi i ma to w D.... ze ludzie z polski sobie to sami załatwiają te sprawy powinno być jej wstyt że tak postąpiła a ludzie w opolu są ponoć utciwi ale widze że są gorsi od innych pozdrawiam

nick

To może napisze ktoś kto tam pracuje . Jaki problem wpisać w goole insolwence potem wejść na ich stronę wpisać cbs butler w ich wyszukiwarce i wszystko jest numet do syndyka i imgormacja o cbs . A kto dodaje ogłoszenia to wielka niewiadoma

daro

Dlaczego piszecie bzdury że CBSButler nie istnieje to cześć ogłoszenia ze strony Money.... ,,Magazynier / Komisjoner / Pakowacz Z J. NIEMIECKIM! (k/m) CBS Butler Deutschland GmbH Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników magazynowych : magazynierów, komisjonerów, pakowaczy, sortowaczy itp. Oferujemy stałą pracę w Niemczech, zatrudnienie bezpośrednio w...'' data dodania 16 września więc kto dodaje te ogloszenia?

mateusz

prosze napisz mi ten numer na mojego mejla mateuszioliwia@o2.pl bo wiczisz ze kasują zeby nie dzwonic

nic

Bardzo proszę numer do syndyka ( usunięte przez administratora )

5 OSÓB DOSTAŁO KASĘ I TYLE PYTAM SIE TYLKO O NUMER TO NIEMA NIKOGO

nick
@mateusz 08.09.2015 13:35
5 OSÓB DOSTAŁO KASĘ I TYLE PYTAM SIE TYLKO O NUMER TO NIEMA NIKOGO

Do kogo chcesz numer ? Cbs butler de już nie istnieje . A kasę dostali wszyscy z którymi pracowałem

@nick 08.09.2015 20:55

numer do takiej osoby ktura sie zajmuje tą upadłosciol w niemczech czyli adwokat

ania

Również otrzymałam 02.09.pieniądze

Happy

Wraz z chłopakiem dostaliśmy zaległe wypłaty (łącznie 4)!! Juupi (oczywiście z urzędu...;) 3mamy kciuki za resztę ! Powodzenia dla wszystkich "poszkodowanych". Oby ostatni raz w takiej sytuacji!

@Happy 02.09.2015 23:57

mam pytanie a odsetki tesz dostaliście od państwa i czy macie jakis numer do tego adwokata który to prowadzi czekam na numer

daro

jest kasa, nareszcie !!!!!!!

abarax

Wlasnie otrzymalem wynagrodzenie za marzec z Bundesagentur

Monika
@abarax 02.09.2015 05:05
Wlasnie otrzymalem wynagrodzenie za marzec z Bundesagentur

Gratulacje !!!

Piotrek

Dostaliscie calosc??? U mnie sie nie zgadza o okolo 150€.

dostałem pieniądze hurrrraaa

dario

dzisiaj dostałem kase za zaległe miesiące maj,czerwiec i lipiec z Bundesagentur

ghost

ja dzisiaj dostalem pismo, wszedlem na kont i okazalo sie ze juz kasa na koncie jest. oddali mi za dwa niezaplacone miesiace. wszystko zalatwialem sam w urzedzie pracy

joanna

ja dostałam jakieś pismo z agencji, ale żadnych wieści o kasie i o dokumentach

tedi

Dalej ktoś kasuje wpisy czyżby pan Kamil dalej pracuje w cbs ? Kasa przyszła z agencji pracy ale żadnych dokumentów z cbs

daro

a czy ktos otrzymal jakiekolwiek dokumenty wypowiedzenie, świadectwo pracy cokolwiek?

@daro 01.09.2015 14:57

daro : ja jak się zwalniałem to poprosiłem o świadectwo pracy i kilku telefonach dostałem. Różni się od naszego ale może być, jest data rozpoczęcia i końca pracy no i pieczątka CBS. Inaczej oni sami nic ci nie wystawią.

@andre 01.09.2015 20:34

ale ja do tej pory jestem strasznie chory ;-) a wczesniej wypisalem im wniosek urlopowy wedlug wczesniejszych ustalen oni minie nie zwolnili, bo nie otrzymalem oficjalnego pisma, zero papierow, a ja tez sie nie zwolnilem i kontynuuje zatrudnienie a skoro CBSButler wystawia kolejne oferty pracy, więc firma nie oglosila upadlości, tylko nadal dziala więc bedą musieli zaplacić

ja

Czy ktoś już dostał zaległą kasę????

@ja 23.08.2015 14:12
Czy ktoś już dostał zaległą kasę????

podejrzewam że jeszcze nikt nie dostał jeszcze kasy i mam wrażenie, że im dłużej to trwa, tym mniejsze szanse na pieniądze, niestety

Od sierpnia ? A nie mamy za chwilę września ? He he bajki

bodi

pracowalem w cbs pieniedzy nie mam zaplaconych od kwietnia z tego co mi wiadomo od sierpnia firme przejol syndyk maja wyplacac w pierwszej kolejnosci pieniazki za maj czerwiec i dalej jedno jest pewne nie polecam nikomu tej firmy pozdrawiam wszystkich przekreconych na pieniadze i czekajmy na splate

wydymany

Wy na prawde liczycie na kase? ?? Przeciez to farsa. Jak dostaniecie na pizze to gora. Ja dalem sobie spokoj. Szkoda mi jedymie dwoch miesiecznie pracy za free. To 3 tys.euro. Gdybym w bajzlu stracil to bym mial chociaz ucieche. Musze o tym zapomniec i nie licze nawet na 1 euro. Najgorsze ze moi wierzyciele o tym nie zapomnieli i teraz bede splacal raty i zadluzenia przez najblizsze pol roku. Jak to dobrze, ze sa jeszcze tak dobre firmy jak Cbs. Firma ok!

Grubaska

a ja liczylam na kase w tym miesiacu lefti a ty z tym swoim numerem to niezle pojechales uwierzylam ze pracowales dla CBs i jeszcze do Dario dzwonilam z kim on sie zadaje

gregor

znam wiele osob ktorym nie zaplacila ta firma w niemczech i tak samo zrobi w angli puzniej we franci itd a naiwniakow nie brak

joanna

Nie załamujcie mnie. Ja liczę na kasę do końca roku ? Słuchajcie a może razem załóżmy sprawę

lefti

Oczywiscie ze CBS BUTLER nie oglosil jeszcze upadlosci.A to oznacza jedno.Niedostaniemy pieniedzy dopoki tego nie zrobia.A to moze trwac nawet pol roku!

ona

czy macie jakies informacje od swoich adwokatów lub syndyków. Mi karzą czekać. Post wcześniejszy nie jest prawdziwy, Butler nie ma orzeczonej jeszcze upadłości państwowej. Wiecie może coś, jak sprawy postępują? cokolwiek? Ile możemy czekać i czy się wogóle doczekamy?

ona

Andrzej

Skoro firma upadla, to skąd w internecie ogłoszenia, że poszukują pracowników? i to z dnia 11.08.2015

tomek

Czy do CBS butler można sie jeszcze dodzwonic na jakis numer.Nie mam odcinka za czerwiec.Czy dostane dokumenty do rozliczenia rocznego?

tedi

Wpisz w google insolvenz otworzy sie strona potem nazwe firmy i wszystko bedziesz wiedział

Albin

Upadłość jest już ogłoszona publicznie !!!!

lefti
@Albin 12.08.2015 22:14
Upadłość jest już ogłoszona publicznie !!!!

Jestes pewny???Skad masz takie informacje?

Andrzej

Tak zgadza się. Tylko dziwne jest to, że przyjmują na kontrakty nowe osoby, ktorym będa placić za prace, mając zaległości u obecnych pracownikow. to już jest chore!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o CBS Butler - München

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBS Butler