SWPS we wsp. z EFS

Opinie o SWPS we wsp. z EFS

do oro

a w wakacje się coś dzieje? czy bez wypłaty? i jakie są mniej więcej te wypłaty? da się wyżyć? [pewnie nie jest to średnia krajowa, ale może chociaż nie minimalna..?

Oro

Praca jak praca. Sztywne obowiązku. Uczelniany tryb pracy (sezonowe cykliczne okresy wzmożonej pracy). Stabilne warunki zatrudnienia, zdarzają się przypadki nagłych zwolnień poszczególnych pracowników, jednak jak ktoś się stara, to i ponad 10 lat będzie pracował (na różnych stanowiskach - awans). Nie jest źle w porównaniu do innych pracodawców.

Zostaw opinię o SWPS we wsp. z EFS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SWPS we wsp. z EFS