Częstochowa

Opinie o Czyż - Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych, Centrum Terapii i Rehabilitacji

Zadowolona

Współpracuję z firmą już jakiś czas. Prężnie się rozwija. Warunki pracy ustalane są wspólnie i zdecydowanie są satysfakcjonujące. Praca w miłej atmosferze, w super warunkach, gwarancja stałego zatrudnienia. Polecam!

Maja

Jak aktualnie miewa się firma? Ktoś może napisać jakieś bieżące wieści - czy Czyż - Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych, Centrum Terapii i Rehabilitacji będzie poszukiwało pracowników w tym roku kalendarzowym? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są tutaj na start dla nowych pracowników? Wszelkie konkrety o bieżącej sytuacji w firmie są ważne dla jej potencjalnych pracowników,

Maja

@Małgorzatarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Co możesz powiedzieć więcej o firmie jako pracodawcy?

Małgorzata

Pracuję tam od dłuższego czasu i mogę spokojnie polecić. Bez zastrzeżeń!

Bożena

Dobrze że jest miejsce gdzie można pochwalić pracodawcę. To rzetelna, prężnie działająca i rozwijająca się firma, w której mogę się realizować. Współpracownicy są super, co sprawia że praca dla Czyża to prawdziwa przyjemność. Firma solidna jeśli chodzi o wynagrodzenie co jest niezwykle ważne- wszystko zawsze w terminie. Wyrozumiałość i kompetencja kierownictwa to podsumowanie dobrego pracodawcy. Polecam serdecznie

Joanna Maria

Współpracowałam z CENTRUM CZYŻ długo w sferze świadczenia usług naukowych. Szczerze polecam każdemu, kto szuka sprawdzonego, odpowiedzialnego pracodawcy. To miejsce, które łączy ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Każdy pracownik jest tu bardzo szanowany, może liczyć na miarodajne do pracy wynagrodzenie, zawsze terminowo wypłacane. Współpraca odbywa się ma bardzo przejrzystych warunkach, ustalanych w drodze dwustronnych tak naprawdę ustaleń. Zdanie pracownika zawsze jest istotne. Firma posiada bardzo dobry system komunikacji, dzięki temu nic nigdy nie budzi wątpliwości. Do tego panuje tu wyjątkowa atmosfera. Każdy pracujący czuje się potrzebny, ma też możliwości rozwoju, pracy w oczekiwanym kierunku. Pracodawca zdecydowanie na plus, godny polecenia!

Agnieszka

Firma działa prężnie. Polecam ją wszystkim przyszłym pracownikom oraz klientom, którzy chcą się rozwijać. Kadra zawsze uśmiechnięta i pomocna. Ogólnie - nie mam zastrzeżeń.

Ewa P.

Miałam przyjemność współpracować z Centrum jako redaktor. Firma wywiązuje się z warunków umowy, wynagrodzenie zawsze wpływało terminowo, Dziewczyny z sekretariatu są świetne i bardzo pomocne. Dostawałam bardzo dużo zleceń i co ważne, miałam możliwość wyboru tych, które najbardziej pasowały do moich kompetencji, nie ma żadnego nacisku na przyjmowanie wszystkich zleceń. Z Centrum można współpracować zdalnie - idealna forma dla osób w różnych sytuacjach życiowych. Naprawdę polecam.

nataliab

Pełen profesjonalizm - szczerze polecam.

Katarzyna

Świetna firma. Jako stały pracownik mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wszystko jest OK. Super pracodawca! Bardzo fajna atmosfera, po prostu miło i dobrze się tutaj pracuje.

adamklos

Pracuję w Czyż - Centrum Szkoleń i Rozwoju kilka lat, zaczynałem jeszcze pod nazwą Centrum Edukacyjne Czyż. Współpraca naprawdę ładnie się układa. Zero komplikacji i wzajemny szacunek. Może to zabrzmi dziwnie, ale naprawdę lubię moją szefową :)

aśka

Też tak uważam.

Maria

Każdy znajdzie w tej firmie coś dla siebie. Do mojego maluszka kilka razy w tygodniu przyjeżdża nauczycielka z Centrum. Rozwiązują zadanie domowe, uczą się nowych rzeczy. Super rozwiązanie, nie trzeba wychodzić z domu. A ja jeżdżę do Centrum na szkolenie językowe. Niewielka grupa, nauczyciel ma czas dla każdego ucznia. A ceny bardzo przyjazne dla zwykłych ludzi.

Gabryś

Bardzo dziękuję za pomoc. Bardzo pozytywnie wspominam firmę. Wszyscy zawsze mili, uśmiechnięci, potrafią doradzić. Już myślę na jaki kurs się teraz zapisać. Oferta jest szeroka, tylko wybierać

Fryga

Tłumaczom Czyż oferuje bardzo dobre warunki współpracy. Stawki całkiem niezłe. No i zleceń cała masa. Nie ma stresu, że nie będzie za chwilę co robić. Polecam

Przemek

Firmę polecam tym, którzy poszukują normalnej stabilnej pracy. Firma cały czas się rozwija, więc dobrzy pracownicy na pewno będą potrzebni. Ale uwaga: praca jest odpowiedzialna i dynamiczna - wymaga zaangażowania.

Kira

Jako redaktor współpracuję z tą firmą już wiele, wiele lat. Mogę powiedzieć tylko jedno - 100% zadowolenia! Przejrzyste zasady współpracy, bardzo duża ilość zleceń. Bardzo ważna dla mnie kwestia - wynagrodzenie dostaję zawsze w terminie. A atmosfera bardzo miła.

rozważna

Z przyjemnością wystawiam bardzo dobre referencje ze względu na stuprocentową uczciwość pracodawcy!

B.

Firma ogólnie dobra, zarobki niezłe i adekwatne do pracy i obowiązków, kompetentna kadra.

zetka

Spokojnie mogę polecić tą firmę każdemu rozsądnemu pracownikowi. Od kiedy się tam przyjęłam nie było powodów do narzekań, generalnie jestem zadowolona. Wiadomo - pracować trzeba bo kasa z nieba nigdzie sama nie spadnie.

Malina

Długo szukałam pracy w biurze obsługi klienta. Akurat ta firma poszukiwała takiego pracownika. Po jakimś czasie i „zwiedzeniu” kilku podobnych miejsc jestem pewna, że warunki pracy i płacy są tutaj bardzo dobre. Opłaciło się porzucić poprzednią pracę.

Kamil

Dodaję wielką pozytywną opinię. Centrum Edukacyjne Czyż to jeden z najlepszych pracodawców w regionie, bo pracownika traktuje jak wartościowego człowieka. W dzisiejszym świecie takie ludzkie podejście bardzo rzadko można spotkać.

Małgorzata

Jestem stałą klientką tej firmy i bardzo ją polecam! Świetnie się z nią współpracuje, wszystko działa jak w zegarku. Na pierwszy rzut oka widać, że firma jest bardzo dobrze zorganizowana. Klienci to widzą, doceniają profesjonalizm i miłą atmosferę.

P.

Niezawodny Pracodawca. Każdy punkt umowy w pełni realizowany. Nic do zarzucenia.

POZYTYW

A ja polecam tą firmę. Pełen profesjonalizm.

Ona

Zanim zdecydowałam się aplikować do pracy w Centrum Edukacyjnym Czyż zrobiłam solidne rozpoznanie. Trochę popytałam, poczytałam w Internecie. Komentarze były jak najbardziej pozytywne. Nie zwlekałam ani chwili. Pomyślnie przeszłam proces rekrutacji. Na początku standardowo dostałam umowę na okres próbny na 3 miesiące i po jej zakończeniu oczywiście mam już umowę na stałe . Dziękuję Pani Agnieszko!

Agnieszka

Pracowałam w Centrum kilka miesięcy. Niestety sytuacja rodzinna zmusiła mnie do przerwania zatrudnienia. Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń - i na całe szczęście już wkrótce tam powracam.

Grzegorz

Popieram wszystkie powyższe pozytywne komentarze. Ta Firma to: profesjonalizm, solidność, dobra organizacja zadań, równoczesne dbanie o klienta jak i o pracownika (liczne szkolenia).

Edyta

Jestem zatrudniona w Centrum od lat. Nie zamierzam rezygnować z tej posady. Mam zapewnioną stabilizację i wszystko czego można oczekiwać od dobrego pracodawcy.

Monika

Jakiś czas temu miałam przyjemność pracować w Centrum Edukacyjnym Czyż. I co? Wcale nie narzekam. Wręcz przeciwnie - warunki pracy i płacy jak dla mnie bardzo dobre, miła atmosfera, każdy wie co ma robić. POLECAM!

OPTYMISTKA

Pani Czyż bardzo ceni swoich pracowników – zawsze można liczyć na pomoc z Jej strony, na przykład gdy potrzeba wolnego dnia albo zapomogi na pilny remont… Takie wsparcie jest bardzo cenne, w żadnej pracy się jeszcze z takim nie spotkałam. Atmosfera jest super, a pracownik czuje się bezpieczny.

BĘDĘ MAMĄ

Szefowa ma bardzo pozytywne podejście do ludzi – teraz jestem w ciąży i jestem na L4, ale wiem, że będę mogła spokojnie wrócić do pracy. Fajnie mieć dobrego pracodawcę :)

Beata

Zdecydowanie polecam. Chcąc zdobyć wartościowe doświadczenie zawodowe zaraz po ukończeniu studiów poprosiłam o możliwość odbycia stażu... Zgodnie z oczekiwaniami, nie zawiodłam się. Wszystko było tak, jak powinno, a nawet lepiej.

Magdalena :-)

Ja w tej firmie pracowałam bardzo długo (zwolniłam się sama, mój mąż jest obcokrajowcem, nie mógł się w Polsce odnaleźć, wyjechaliśmy razem do jego kraju) i szczerze powiedzieć mogę, że lepszego pracodawcy nie spotkałam. Byliśmy super zgraną ekipą, bardzo dobrze się nam razem pracowało. Szefowa miła, ceniąca swoich pracowników, bardzo życzliwa. Wypłata na czas, bardzo fajne pieniądze. Żałuję, że musiałam zrezygnować z tej pracy.

K.

Praktyka w Centrum Edukacyjnym Pani Czyż to moje pierwsze kroki w życiu zawodowym - jestem bardzo zadowolona, że miałam możliwość pracować w tej firmie. Nauczyłam się bardzo wiele, zdobyłam mnóstwo doświadczeń. Bardzo dobrze wspominam to miejsce, super atmosfera. Jeżeli kiedyś dowiem się o wolnym wakacie, na pewno wyślę CV.

Anna

W Centrum Edukacyjnym Czyż pracowałam przez kilka lat, dlatego możecie polegać na mojej opinii. To bardzo dobry pracodawca, wywiązujący się uczciwie ze wszystkich zobowiązań. Organizacja bez zarzutu, pensje zawsze na czas. Jest to firma, w której można naprawdę dobrze zarobić – trzeba tylko chcieć. Jeżeli ktoś dobrze pracuje, to zawsze zostanie doceniony. W firmie panuje pozytywna atmosfera. Oby takich pracodawców było jak najwięcej!

Marta

Centrum Edukacyjne bardzo dba o swoich klientów, ale też pracowników. Wszyscy pracownicy muszą wykazywać się duzymi kompetencjami i umiejętnością nawiązywania kontaktów z ludzi. Obsługa klienta prowadzona jest na najwyższym poziomie.

R.

Firma rzetelna, o doskonałej organizacji, która ceni sobie uczciwość i profesjonalizm. Z Centrum Edukacyjnym Czyż warto współpracować.

emka999

Mogę polecić wszystkim Centrum Edukacyjne Czyż. Jest to solidna rzetelna firma. Pracownicy uczciwi i życzliwi dla wszystkich. Pani Dyrektor to sympatyczna osoba, która zawsze służy radą i pomocą.

Zostaw opinię o Czyż - Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych, Centrum Terapii i Rehabilitacji - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czyż - Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych, Centrum Terapii i Rehabilitacji