Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski w Ostróda

Pytanie Nowy wpis

Czy Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mamula

Nie odbiera telefonów i nie odpowiada na pocztę. Nie dostałam zwrotu z podatku tylko dlatego że szanowny Pan od roku nie zaktualizował splaconego dlugu

Ela Nowy wpis
Klient
@Mamula

M to samo siedzi mi na dwovh kontach na jednym nivy dlug mam 400 zloty a na drugi 1815.16. A ppwibno buc tylko do splaty nie sprlne 150 zloty. Jak widac osoba ktora nie odbiwra telefonu i tylko asystentak czy sekretarka krora nie moze polaczyc sie z szefem i nie chce podac jego komorki.

Karolina Nowy wpis

Podpowiecie czy kancelaria potrzebuje aktualnie pracowników?

Monika Nowy wpis

Niech ktoś napisze o warunkach zatrudnienia i pensji!

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK KANCELARYJNY.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

???

Dlaczego tak piszesz? Możesz podać jakieś szczegóły? Dlaczego gówniana praca i jeszcze gorszy szef?

Sebastian

Można tu się dostać na praktyki? Jak tak to na jakich warunkach?

Janusz

Negatywna opinia. Nie odbiera telefonów i nie odpowiada na maile. Do kazdego innego komornika byle nie do niego.

anonymous

Brak kontaktu. Nie odbiera telefonów

Adrian

Czy ktoś z obecnych na forum pracuje w Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski? Jeśli tak, to zachęcam do wypowiedzi i aktywności na forum. Na jakich warunkach jesteście zatrudnieni? Jak oceniacie tego pracodawcę? Myślę, że odpowiedzi na te pytania pomogą osobom poszukującym pracy w Ostródzie i okolicach.

Bieguuś

Nie odbiera telefonów i nie odpowiada na pocztę

Wiesz jak wyglądają zarobki w Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

manfred

witam serdecznie moja opinia na temat tego komornika jest bardzo negatywna moja zona pobiera u niego alimenty ma zasadzone do 5 kazdego miesiaca a komornik nic sobie z tego nie robi mało tego jak dostanie pieniadze to wysyla kiedy chce jeszcze pobierajac z tych pieniedzy odsetki zamiast egzekwowac z dluznika

Królik

Kancelaria podobno pracuje od 8 do 16, a pomimo tego nikt nie odbiera telefonów

roquen

Żadna strona nie posiada godzin otwarcia kancelarii komorniczej czyżby tylko mobilnie

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski - Ostróda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski