restauracja OLIMPIA

Opinie o restauracja OLIMPIA

Właściciel

Stek bzdur i kłamstw

Marian

pracowalem jako dostawca - wlasny samochod -kierowca ktorego "obowiazkiem jest zmywanie naczyn ? nie dostalem wyplaty bo szefostwo zaczelo pierd... ze pierwsze 2 tygodnie to byl okres probny?? sprawa w sadzie zalozona - zlodzieje - koniec kropka - jesli ktos nie wierzy to dlaczego od ostatnich 7 lat na jasnecie oglaszaja sie ze zatrudnia - kierowce - pomoc kuchenna ? kazdego w h robia a potem zwalniaja twierdzac ze to byl okres probny

byleem tam na imprezie i bylo ok tylko kelnerka chyba szefowa troche sztywna ale jedzonko super!!!

Zostaw opinię o restauracja OLIMPIA - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja OLIMPIA