Opinie o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Katarzyna

Kupiłam sandały za 300 zł po dwóch godzinach noszenia odkleiła się wewnętrzna wkładka odesłałam buty jako reklamację. W mailu zwrotnym dostałam info że reklamacja została uznana. Miesiąc czekam ...ani butów ani kasy ...na maile nie odpowiadają telefonicznie nic nie ustalisz...DRAMAT NIE POLECAM!!! Składam skargę do Rzecznika praw konsumenta.

Mdjekrk

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o firmie. Ja zamówiłam buty przez stronę, przyszły bardzo szybko, rozmiar idealny, wykonanie perfekt, wygodne, mam je już półtora roku i nic się z nimi nie dzieje. Jak najbardziej polecam.

Obcy
@Mdjekrk

Zamówiłam dzisiaj buty po tygodniu przyszły są super jakość i wykonanie napewno jeszcze kupię inne polecam

Rysiu Nowy wpis

Jak zauważyłem w ogłoszeniu dla pracownika do obsługi e-sklepu ze dają umowa zlecenie to ciekaw byłem czy ludzie przypadkiem nie rotują, ale nikt jakichś takich komentarzy tu nie pisze. to ich teraz więcej trzeba, skoro szukają? Ocenicie czy robota jest lekka? Może bym się zgłosił

Natalia Nowy wpis

Zamówiłam czarne sportowe trampki z brązową podeszwą - buty przyszły szybko, są bardzo ładne, chyba jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu. Rozmiar pasuje, czyli rozmiarówka standardowa. Jak będą się nosić dopiero się przekonam, ale wyglądają super i wydają się bardzo wygodne.

Ktoś pytał czy na sklepie internetowym jest sporo (usunięte przez administratora) piszą przecież ze wychodzi około 170 godzin w miesiącu. Ja to bardziej się zastanawiam czy jest w ogóle opcja na przejście na umowę o pracę przez pracownika do obsługi tego sklepu? a jeśli tak to po jakim czasie

Bea Nowy wpis

Kupiłam sneakersy tydzień temu , doszły do mnie bardzo szybko w ciągu 5 dni , są piękne dokładnie jak na zdjęciu ze strony Oleksy obuwie, skórka piękna ,mięciutka , w ogóle ich nie czuje na nogach, polecam sklep internetowy

Sprzedawca

byłam na rekrutacji ,pracuje.Rekrutacje prowadziło dwóch Panów,właściciele,konkretnie i na temat.Oświadczyli,że praca tylko na umowe ,pierwsza umowa na trzy miesiące,jak bedziemy zadwoleni wspólnie to przedłużamy. Nie widziałem żadnego ,"uioprnego babska" jak ty to nazywasz.Zastanawiam sie czemu tak piszesz,pewnie jesteś jedną z tych co musiały odejść i wiadomo dlaczego.Żal mi Cię musisz sie w tym prostactwie dobrze czuć.W sklepie pracuje sie dobrze,dziewczyny są ok,w łaściciele sympatyczni ,Pani Kadrowa bardzo fajna .Atmosfera w porządku.Polecam.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
asdf

Znalazłem ofertę dla pracownika do obsługi sklepu internetowego. Tu coś chyba nie piszecie o tej pracy wiem zastanawiam się czy to nie znak, że rotacja po prostu jest mała czy coś. W każdym razie czy ktoś byłby w stanie ocenić warunki jakie oferują? jest sporo pracy?

Mdjekrk

Obcy
@Mdjekrk

Kaśka

Cześć, a nie widzieliście może jakiejś oferty na dział jakości? mają taki? Te dawniejsza opcje na produkcje, o której wspominali też widziałam, lecz jakość by mnie interesowała względem tej ostatniej opinii co do zepsutego zamka. Jak praca może wyglądać w samym zakładzie, z którego te buty się biorą? dlaczego nikt o tym jakoś szerzej nie pisze?

Niezadowolona

Kupiłam buty , założyłam 4 razy rozszedł się zamek 14 dni czekałam żeby odpisali że naprawią i kolejne 14 że jednak wymienić potem kolejne dni aż papiery przyjdą , po czym przychodzę w końcu po te reklamacje a Ekspedientka wychodzi informując żebym przyszła za 2 godz. Kpina Mocno NIE POLECAM

OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA poszukiwała kogoś na stanowisko Magazynier. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Szukali teraz kogoś może? niby mi pokazuje, że oferta chyba jakaś od Pracodawcy była wystawiana lecz nie widzę szczegółów już… tutaj tez cos słabo z komentarzami odnośnie niej, a wiem ze wisiały kiedyś oferty na produkcje. Jakich stawek spodziewacie się od nowego roku? i czy zespół będzie jeszcze powiększany?

Katarzyna

Anka

Buty są wygodne, też zaprzeczyć nie mogę. Ale skorzane buty które się prują po 3 miesiącach i wkładka jest popękana że źle się chodzi, to już tak nie powinno wyglądać. niestety Oleksy nie uznają nikomu reklamacji, opierając się za rzeczoznawcy który z dnia na dzień wysyła opinie oczywiście na korzyść firmy. zawsze przecież jest wina kupującego...ale nie po 3 miesiącach. Nie polecam. Nie mówiąc o tym , że nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Trochę firma krzak.

Jolanta

Padła wzmianka o prawdopodobnie złej jakości pewnej partii butów od firmy, nie wiem na ile w tym prawdy ale jak kiedyś szukali kogos na produkcję to w mile widzianych było doświadczenie... czyli szkolenia jakieś prowadzili? obecnie jakie sa i ile osób do tego sie zatrudnia? trudno się takie buty robi? jak za to płaca?

Sara

Jak za taką cenę to buty od Oleksy powinny być bardzo komfortowe w noszeniu, nie powinny spadać ze stopy,nie mogą obcierać. Ale buty od nich są strasznie niewygodne,spadają ze stopy i koszmarnie obcierają. U mnie pięty goiły się 2 tygodnie i nie zdążyłam juz butów odesłać. Gdybym miała więcej czasu to odesłalabym buty. Spodziewałam się czegos zupełnie innego i nie polecam tej firmy.

klient
@Sara

Buty oleksy to jakiś dramat! W jednych obcas odpadł po kilku założeniach, kupiłam drugą parę i to samo. Będą naprawiać coś co nie nadaje się do chodzenia! Żenada! Obcas przytwierdzony do buta dwoma gwoździkami więc jak to ma się trzymać? Może trzeba napisać w opisie, że buty nie nadają się do noszenia dla osób ważących więcej niż 49 kg bo przy 55 kg obcas po prostu odpada...

Czy ktoś mi powie jakim cudem ta śmieszna firma dalej funkcjonuje ?! Powinni Was zamknąć ! Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim lekceważeniem klienta! Na maile brak odpowiedzi, telefonów nikt nie odbiera. Po 11 dniach dostałam informację, że jednak zamówienie anulowane. A gdzie ta SZYBKA WYSYŁKA? HAHAH jesteście (usunięte przez administratora) Całe szczęście, że miałam opłacić zamówienie przy odbiorze. Jedyny plus w tym wszystkim!

@Monika

A przyczyna jakakolwiek przy tym została podana? To ile osób zatrudniało się wtedy w tym okresie i w jaki sposób mieli te procesy opracowane, że do takiej sytuacji doszło? Do dziś ktoś jeszcze miał podobną sytuację czy raczej firma wzięła na to poprawkę? Zatrudnili kogoś nowego w ostatnim czasie?

Świętokrzyskie

Zakupione kozaki w piątek, w poniedziałek do odbioru w paczkomacie. Świetna jakość za przystępną cenę, niestety cholewka ciut za ciasna. Zwrot wysłany jeszcze tego samego dnia. Za cztery dni powiadomienie o zwrocie pieniążków. Polecam firmę.

Neev

Spodobały mi się fajne i ładne buty oczywiście robią je w kolorze tylko beżowym zamiast czarnym tragedia

Janusz
@Neev

Napisałaś do firmy? Może da się składać specjalne zamówienia? albo znajdą Ci podobny model?

Inka

Nigdy w życiu.

@Inka

A co konkretnie?

Czy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA zatrudniani są obcokrajowcy?

cezar

pewnie cały czas są zatrudniani z Ukrainy i nie tylko.

Katolik

Oleksy wystawiają buty, promocje, audycje online na fejsbuku, ale nie odpisują na maile, nie odbierają tel, nie wysyłają towaru zamówionego i opłaconego. Kiedyś ta pycha i obłuda was sprowadzi do parteru i Witus może wkoncu nauczysz się szacunku do innych. Ja sprawę zgłaszam na policję. Jeśli jest więcej osób tutaj oszukanych może trzeba zrobić pozew zbiorowy?

Rozaneta
@Katolik

JESTEM ZA ! z tego co wiem,to jeszcze są sprawy w Sądach . Pycha może doprowadzić w ostatecznym rozrachunku do klęski i potępienia,jednak są osoby, dla których wątpliwe jest zrozumienie podstawowych wyrażeń ,zachowań może z stąd ten utrwalony "uśmieszek" ??? Też wczytałam się w fejsbuk ...zostawiam bez komentarza. Może jak żona zacznie zarządzać będzie przynajmniej oglądalność. Nie polecam tej firmy,no cóż , chyba już nic z nich nie będzie.Wesołych Świąt !

@Rozaneta

Nie strasz nie strasz, żeby zgłosić na Policję buty musiałyby kosztować powyżej 500 złotych ,jedna klientka niezadowolona i wielkie halo ! To niech odda i nie opisuje na goworku !!! jest pełno butów nie musi kupować u Oleksych.Sklep internetowy pracuje cały czas,ludzie są zachwyceni , cały czasy mamy dużo zamówień,wszystko jest ok ! Właściciel nie musi sprzedawać butów od roboty ma się ludzi.

Krzysiek

U nas wszystko działa jak należy, sklep internetowy ,telefony, e-maile, wysyłki są robione planowo . Właściciele nie jest od tych rzeczy, ma od tego ludzi .Nie podoba się obsługa zmień na taka co będzie się podobała. Nie szantażuj ,na pewno nikt się nie przestrasz twoimi telefonami. Jedna już taka była co straszyła i się wystraszyła. Wszystko u nas jest ok. (usunięte przez administratora)

Nie mamy klientów ,którzy mają problemy dodzwonić się do firmy Oleksy ,nikomu firma Oleksy nie jest winna pieniądze , .Proszę dzwonić na prywatny telefon jeżeli właściciele taki udostępnili a nie na forum się popisywać i bawić w ploty ! Proszę udowodnić,że Oleksy są Pani winni pieniądze (? ) .Na FB jest bardzo dużo pozytywnych komentarzy a filmiki cieszą się dużym powodzeniem, dziewczyny bardzo ładnie reklamują buty .Pan W i Pan P są właścicielami spółki i nie muszą robić od tego mają ludzi.nie wiem co w tym dziwnego. Proszę tu nikogo nie pouczać o kulturze ,takie zachowanie i pisanie jak pani robi jest oznaką braku kultury.

MTV
@Katolik

ty masz jakieś urojenia albo jesteś zazdrosna ,że Witek się ożenił. Szef jest super gość pracowity ,fajny .

@MTV

Hmmm a co ma piernik do wiatraka? Co mnie obchodzi jakis Witek? Poprostu jeśli człowiek zamawia buty 18 marca, to macie to wysłać a nie pisać o pandemi, bo żadna inna firma z tym nie ma problemu a wręcz rzeczy są wysyłane dużo szybciej.... Mam Wam wysłać potw przelewu? Co to znaczy planowo? Planujecie wysłać buty zamówione w marcu na Święta Bożego Narodzenia? Taki macie plan?

@Katolik

Kiedy ma być wysyłany towar decyduje szef a nie ty ! firma niema poślizgów no może jeden o dzień,dwa za co już przeprosiła.

@Krzysiek

Czyli wg Was zwlekanie z wysłaniem paczki miesiąc albo i więcej to dzień lub dwa poślizgu. Gratuluję i życzę powodzenia.

@Katolik

żeby to zrozumieć trzeba po prostu ich znać, ........ W 2016 roku przypadkowo wypłynęły wszystkie dane finansowe Oleksych od 2006 roku . Potwierdziły się informacje jak P + W doszedł do milionów inaczej jak okradali swojego brata jak skubali pracowników ,jak kradli skóry, buty męskie , kontrahentów ,klientów , podsłuchy ,jak skupowali buty od obcych producentów za 70/90 złotych doklejali napis Oleksy i sprzedawali po 299/400 złotych ............. wszystkie oszustwa ujrzały światło. Czyli jak biedni OLEKSY P + W , o niskiej radze społecznej stali się nagle burżujami. Spółka w latach 2013/2016 dzięki fachowcom i zatrudnionym pracownikom odnosiła sukcesy . Informacje ,które wypłynęły w połowie 2016 roku do tego nie wywiązywanie się z umów, zatrudnianie na czarno , oszustwa z wynagrodzeniami ,podsłuchy ,gnojenie pracowników, kontrahentów spowodowało, że fachowcy, pracownicy powiedzieli Oleksym BASTA i odeszli . Następne lata to tylko sprzedaż internetowa , ostatni ich ratunek na ciąg dalszy ale jak widać nic się nie zmieniło,ta strona zawsze była gorąca od bardzo negatywnych komentarzach w tysiącach,które Oleksy usuwali i wklepywali własne cudowne o sobie opinie. Klienci zdesperowani ich zachowaniem oddawali sprawy do Sądu i wygrywali WSZYSCY !!! . Ważne ,żebyś odzyskała pieniądze, ja zamawiam nawet na zagranicznych portalach i nigdy nie czekam dłużej niż 3 dni zwrot pieniędzy od wysłania najdłużej do 4 dni. Powodzenia

Tamaris
@Katolik

(usunięte przez administratora)! nie II/III gatunek jak u Oleksych . Najważniejsze,że jest bardzo dobra informacja w razie pytań,opinie klientów szczere i negatywne nie usuwają. Każda usługa to JAKOŚĆ i KULTURA OSOBISTA a u Oleksych ani jedno ani drugie nie działa. CZEKAM NA WYSPRZEDAŻE i kupuje bardzo porządne,eleganckie obuwie w przyzwoitych cenach. Pozdrawiam

Handlowiec
@Katolik

Rozumie Twoje oburzenie ale u Oleksych tak to właśnie działa mają plan wysłać w marcu wyślą ...jak i przypomnisz może lipcu, może w listopadzie ....mają zapłacić w marcu płacą w grudniu lub w ogóle , .....przyjmują pracownika na umowę w marcu tradycją zapomną dać umowę , zapłacić ZUS ,jak sobie po monitach pracownika przypomną to zdąża pracownika zwolnić ,albo pracownik psychicznie ciśnienia nie wytrzymuje i odchodzi sam itp. Jeżeli zamawiałaś buty 18 marca i do kwietnia ich nie otrzymałaś to i tak jeszcze należysz do tych SZCZĘŚLIWYCH . Oleksym nie zależy na nikim ,na niczym .Pieniądze które skubneli bratu dają im luksus życia na minimum 40 lat ,przyjętym wynagrodzeniem miesięcznym dyrektora bardzo dobrego banku z bardzo wysokim wynagrodzeniem. To już rozumiesz dlaczego dla nich Twoja wpłata za buty nie ma znaczenia , , dlaczego terminy są dla nich nie ważne ,dlaczego taka pycha. Nie będzie przesadą jak nie polecę tej firmy i ostrzegam przed tymi panami.

Zażenowana
@MTV

O wow, nie ma to jak odp kompletnie nie związana z tematem i poprzednim komentarzem. Co kogo obchodzi kto się ożenił a kto nie a co dopiero czy jest fajny.... ????

Zabrze

zachowanie Witka jest karygodne i pomyśleć,że to ten,któremu najbardziej powinno zależeć na klientach,również nie polecam butów z tej firmy!

K.Zebrzydowska
@Zabrze

Oleksym udało się " nałowić "w łatwy sposób kasą NIC NIE ROBIĄC ,to pewnie,że się robić nie chce tylko żyć ! Zarówno pan " P i W " i nie mają pojęcia do niczego a Wy tu chcecie,żeby Wam buty w terminie przysłali. Nikomu nigdy żle nie życzę ,myślę jednak,że kiedyś zapłacą za to okradanie klientów,pracowników,kontrahentów a już pewno za trzynaście lat wypompowywanie bratu pieniędzy

Szewc
@K.Zebrzydowska

tak to prawda jak nie chcecie mieć problemów ,omijajcie tych ludzi z daleka ,jeden właściciel od drugiego niczym się nie różni, wyrobią każdego !

były sprzedawca Kraków
@Katolik

Może to ma pewne znaczenie, bo widzisz Oleksym czyli Pawłowi lub Witkowi na przykład jak się coś nie podobało,nie chcieli dać premii , zwolnić pracownika ,czy też były inne problemy z reklamacjami , to żeby mieć "rączki" czyste wysyłali z wytycznymi Ilonę na sklepy / Ilona to żona Pawła / Żona obrywała w opiniach a oni dwa "narcyzy " siedzieli przed kamerkami i się nabijali z klientów ,pracowników i Ilony . A cóż ta biedna dziewczyna bez doświadczenia zawodowego ,bez wsparcia mogła zdziałać ,jak jej praca to trochę w firmie budowlanej,parę miesięcy Ochnik ,Tak samo z zamówieniami butów,możliwe że Pawła żona odebrała zamówienie a Witek zapomniał dać polecenie wysłania,albo odwrotnie Witka żona odebrała zamówienie a Paweł zapomniał wysłać .W firmie Oleksy jest wszystko możliwe ,zapewniam Cię ,że oni się tym najmniej przejmują,ważne,żeby dla nich kasa się zgadzała.

@K.Zebrzydowska

Możemy zatrudniać, , wybitnych pracowników , talenty, liderów, ale co z tego jeżeli pracodawca– właściciele nie doceniają, nie szanują swoich podwładnych, zapominają o „dzień dobry”, (usunięte przez administratora) Zawsze przed wypłatą słyszy się od (usunięte przez administratora)krzyki, że mało pracujemy ,lenie, nieroby itp., .Straszenie , że firmę zamknie, że nie ma pieniędzy itp. Nikt im pieniędzy nie liczy ale każdy z pracowników wie ile jest zamówień ,jaka jest produkcja ,ile butów wysyła ,ile jest sprzedawanych na lewo . Może i zamkną firmę ale na pewno nie z braku pieniędzy tylko z lenistwa ,mając zapasy finansowe im się po prostu nie chce robić. Świat jest mały a wizerunek złego pracodawcy pozostaje , prawie od dwóch lat jak nie więcej do Oleksych przylgnął na długo wizerunek najgorszej firmy w powiecie Wadowickim co jest zgodne z prawdą. Dla pracowników oprócz pieniędzy liczy się atmosfera w miejscu pracy, uznanie przez właścicieli . Paweł i Witold Oleksy to dwóch zuchwałych ,zadufanych ,nadętych zarozumiałych aroganckich Ponów udających kapitalistów za cudze pieniądze, nie szanujących i wykorzystujący kontrahentów ,znajomych szczególnie pracowników. Przecież dzięki pracownikom Oleksy mają spokój, pieniądze ,żyją na bogato . Cieszę się, że wreszcie podjąłem mądrą decyzję i odszedłem od nadętych Oleksych. Nie polecam tam roboty .

Sandra
@Szewc

Oleksy w firmie , wśród mieszkańców na wsi, mają bardzo brzydkie przezwisko zresztą zasłużyli sobie na to , nie będę tu te tego powielała. Ja po poznaniu ich nadałam im delikatniejsze synonimy (usunięte przez administratora)Ich podejście do ludzi ,nie da rozwoju firmy.

Oj tam
@były pracownik

Oj będzie ,będzie firma, nie zamkną firmy muszą przecież wydawać nabitą kasiorę ,do tego zapasy na ponad trzy miliony trza sprzedać. Burżuj "P" bloku nie będzie mieszkał to takie ściemnianie ,żeby ludziom nie dać zarobić. .Nadal pójdzie handel bezpośrednio z firmy .Potwierdzam w 100 % okropni właściciele,odradzam robotę na produkcji.

montaż
@były pracownik

Dla mnie praca od 7 do 15 jest kusząca, jednak kogo pytam to mi odradza, nie będę pisał co od ludzi słyszę ( wstyd to powtarzać ) napisze ogólnie :skomplikowani właściciele,skomplikowane warunki zatrudnienia,wynagrodzenia , do tego te wszystkie opinie wszędzie najgorsze , odpuszczam idę do ich sąsiada.

Katoliczka
@Katolik

Pewnie że można zrobić pozew zbiorowy, nie wolno pozwolić żeby tak człowiekiem pomiatali,zupełnie nie pojmuję wszystkie sprawy Sądach przegrywają i nadal odstawiają (usunięte przez administratora)

@Rozaneta

WSZYSTKIE SPRAWY KLIENCI i PRACOWNICY WYGRYWAJĄ ...właściciele celowo ROZPOWSZECHNIA NIE PRAWDĘ ,żeby ludzie nie składali pozwów.

Sandra
@Szewc

Może i Oleksy mieli dużo szczęścia ,za pieniądze nie kupią szacunku a gardzenie innymi zawsze kończy się upadkiem.

@Szewc

Ja po paru miesiącach pracy czułam się zdruzgotana ,nie ma gorszych ludzi od nich ,nie ma !!!!

@K.Zebrzydowska

prawda,dlatego trzeba na nich uważać - najlepiej omijać z daleka.

KUBA
@Zabrze

Oleksy większość butów biorą z Chin, z Turcji, z Gruzji, OLEKSY to TANDETNA firma handlowa ,która zostawiła paru pracowników i zamyka produkcje, więc nie są to buty produkowane w Polsce . Radzę omijać OLEKSY Paweł i Witold Stanisław Dolny szerokim łukiem, gdyż jak widać nie tylko drwi z byłych pracowników jak również z klientów.

GRANICA
@Zabrze

Każdy ma prawo do krytyki oby tylko nie przekroczyć granic i nie naruszyć regulaminu, wszystkie tutaj komentarze /opinie o Oleksych są prawdziwe ,Oleksy P i W przetrącili niejednemu życie aż dziw bierze ,że nadal to robią przekraczając wszystkie granice przyzwoitości !!!

Xyz
@Katolik

Odradzam zakupy butow z firmy Oleksy. Sami przyznają, że sprowadzają komponenty z obcych firm i okazuje się, że towary są niepełnowartosciowe. Reklamowałam buty po 1 dniu... reklamacja odrzucona. Szkoda pieniędzy. Jakość gorsza, aniżeli chińszczyzna... dramat...

Niezadowolony
@Krzysiek

Niestety, również kupiłem buty w tej firmie, buty dotarły uszkodzone. Brak kontaktu przez email, brak kontaktu przez telefon, od 3 dni wykonuje kilkanaście telefonów... Firma jest żałosna, jedynie zależy na sprzedaży i całkowitym olaniu klienta... NIE POPLECAM!!!!!

Niezadowolony
@Katolik

Nie polecam firmy a szczególnie zakupów... Zakupione obuwie uszkodzone, brak możliwości kontaktu w sprawie reklamacji... Strach odesłać buty, bo wtedy nie będzie ani butów ani pieniędzy....

Oczom nie wierzę
@Krzysiek

Naprawdę myślicie, że ludzie są tak nierozumni? I że to kwestia jednego niezadowolonego klienta ? .Że nie widzą, jak usuwacie komentarze na FB? Przecież informacje o usunięciu są widoczne na portalu. Jesteście bardzo nierzetelni. Sama składałam reklamację, na którą nawet nie raczyliście dać odpowiedzi. Żenada. Przy okazji do klientek, które muszą koniecznie nabyć dany model. Poszukajcie w necie - ja widziałam te same modele u różnych dystrybutorów. Nie trzeba kupować u Oleksych.

Żenada
@Krzysiek

Kiedy ma być wysłany towar decyduje umowa z klientem a nie szef!! Towar ma być wydany po jego opłaceniu. Powyższy arogancki wpis potwierdza jedynie wszystkie pozostałe negatywne wpisy. Sami sobie wystawiacie i potwierdzacie negatywną o was opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA - Stanisław Dolny

• Jak się pracuje w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Zobacz opinie na temat firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Kandydaci do pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA
1.6/5 Na podstawie 378 ocen.
  • 274
    34-130 Stanisław Dolny