Roda Services

Opinie o Roda Services

serik

mrudo, tez słyszalem wiele dobrego o roda services. Póki co niestety nie maja ofert pracy. Powiedzcie mi w ogóle czy oni maja jakies benefity?

enzo

Całkiem nie dawno robili rekrutację - podczas rozmowy obiecywali złote góry ale jak to w życiu bywa; nie oddzwonili. Z czystej ciekawości - może jest ktoś kto u nich pracował?

dkl

Do powyższej opinii; mówisz o firmie spod Legnicy/Jawora? Mógłbyś powiedzieć coś więcej i na poważnie, bo ton wypowiedzi zastosowałeś taki, że nie wiem co jest żartem a co prawdą. Zależy mi na opinii jako, że dostałem od niech ofertę serwisu wózków. Młody handlowiec wzbudził mojego zaufanie ale nie chcę wejść na minę.

johny walker

Siema ludziska. Czy ktoś słyszał coś DOBREGO o dźwięcznie brzmiącej firmie RODA,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Roda Services - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roda Services