ITP studio reklamy

Toruń

ITP studio reklamy

Opinie o ITP studio reklamy

Edyta

Jak postrzegacie pracodawcę ITP studio reklamy? Czy dba on o dobrą atmosferę w firmie, oferuje zatrudnionym osobom odpowiednie warunki pracy? Co sądzicie o wysokości wynagrodzenia? Można liczyć na jakieś dodatki poza podstawą? Co z wyjazdami integracyjnymi? Wasze opinie pomogą innym użytkownikom forum w znalezieniu najlepszego miejsca pracy.

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w ITP studio reklamy? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

bajaj

jest to naparwde odbre studio, tylko nie wiem jakie obecnie sa u nich stawki, bo raczej z atmosferą jest w porządku no i mają teraz zupełnie nieformalny styl.

adKpina

"800zł na rękę... a 1200 po trzech miesiącach". Człowieku, kto ci takich głupot naopowiadał? Jeśli nie znasz oferty, to proszę nie wymyślaj.

lol

bardzo mała kasa, przez to rotacja pracowników, nie polecam

Kpina

800zł na rękę... a 1200 po trzech miesiącach. śmiech na sali, ale jeden plus za dobrą atmosferę w pracy.

tobiasz

Polecam! Świetna atmosfera! Firma przyjazna pracownikowi i pełna dobrego humoru.

Zostaw opinię o ITP studio reklamy - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITP studio reklamy