ITP studio reklamy

Opinie o ITP studio reklamy

Filtruj opinie po kryteriach:

Edyta
 Opinia

Jak postrzegacie pracodawcę ITP studio reklamy? Czy dba on o dobrą atmosferę w firmie, oferuje zatrudnionym osobom odpowiednie warunki pracy? Co sądzicie o wysokości wynagrodzenia? Można liczyć na jakieś dodatki poza podstawą? Co z wyjazdami integracyjnymi? Wasze opinie pomogą innym użytkownikom forum w znalezieniu najlepszego miejsca pracy.

Opinia

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w ITP studio reklamy? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

bajaj
 Opinia

jest to naparwde odbre studio, tylko nie wiem jakie obecnie sa u nich stawki, bo raczej z atmosferą jest w porządku no i mają teraz zupełnie nieformalny styl.

adKpina
 Opinia

"800zł na rękę... a 1200 po trzech miesiącach". Człowieku, kto ci takich głupot naopowiadał? Jeśli nie znasz oferty, to proszę nie wymyślaj.

lol
 Opinia

bardzo mała kasa, przez to rotacja pracowników, nie polecam

Tak1Nie

Kpina
 Opinia

800zł na rękę... a 1200 po trzech miesiącach. śmiech na sali, ale jeden plus za dobrą atmosferę w pracy.

tobiasz
 Opinia

Polecam! Świetna atmosfera! Firma przyjazna pracownikowi i pełna dobrego humoru.

Tak2Nie

Zostaw opinię o ITP studio reklamy - Toruń