Adres: ul. Staromiejska 6 lok. 10D, 40-013 Lublin

NIP: 8171929600 REGON: 180509557

2 138 241 5 1

Opinie o FMD Działowski Marcin

Filtruj opinie po kryteriach:

Wiesz jak wyglądają zarobki w fmd działowski marcin? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Waldi

Czy firma działa bez zmian?

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w fmd działowski marcin? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

cacy

ostatnio i tak nie pokazało się żadne ogłoszenie, bo przecież to jest doskonały dowód na to, że relacje między pracownikami są dośc istotne, a atmosfera dopisuje.

lokator

jak nie wiesz o co chodzi to przeczytaj od początku. Każdy tutaj domaga się pieniędzy i vel czyścik oszukiwacz tez wspólnocie wisi niezłą kasę

beta

tak tak oj nie płaci, za mieszkanko ale Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy

lokator

za mieszkania też nie płaci :) znalazł sobie sposób na życie

solo

misiek, kpisz czy o drogę pytasz? Kilkanaście stron o FMD, a Ty masz jeszcze wątpliwości? Poczytaj w netowym wydaniu Wyborczej o tej firmie.

Agnieszka k

Pani (usunięte przez administratora)niech pani nie składa do nich podania bo i tak panią oszukają w lublinie oszukali mnóstwo ludzi a pan koordynator K.P twierdzi ze on nie zajmuje się wypłatami wiec nie wie czemu nie zapłacili hahahahaha jak można pracować na stanowisku i nie wiedziec czemu nie płaca szkoda nerwów na ta firmę

Agnieszka k

a ta firma działa jeszcze???

zołi

CZytajcie dzisiejszą Gazetę Wyborczą. Jest atrykuł o FMD - mówili w polsacie.

wal

(usunięte przez administratora) Polecam Smith Paper zmienił nazwę na DIG LTD

kacha

A na jaki adres wyslal pan mu to wezwanie bo tych adresow jest juz troche

Tak3Nie

kacha

Prosze napisac czym sie zajmuje teraz ta firma,bo wybieramy sie na policje moze bedziemy mieli jakies nowe informacje

Agnieszka K

moj mail Agnieszka_Kurzyna@wp.pl prosze o wiadomosc czym sie zajmuje

jola

Co się dzieje? Czemu znikają moje posty dotyczące czym się teraz zajmuje FMD? Czyżby cenzura? Poszkodowani mieliby łatwiej dotrzeć do swoich pieniążków(lub tego cwaniaka)

OKRADZIONY

Ponawiam prośbę o podanie obiektów na których sprząta - w Łomży już w zasadzie nie sprząta. Bardzo proszę....

webi
@OKRADZIONY

Mosir we Włodawie, Mosir w Szczyrku, Urząd Skarbowy w Kielcach, Sąd Rejonowy w Chełmie, Instytut Nafty i Gazu w Krakowie, Urząd Lotnictwa Cywilnego

los

jeszcze swiadczy w sądzie w łomży

w lublinie chyba już nie świadczą usług miał budynki do 30-06

radom
@Agnieszka k

W Radomiu świadczył usługę sprzątania na sądach i na UTH

OKRADZIONY

Ponawiam prośbę o podanie obiektów na których jeszcze świadczy usługę sprzatania. Bardzo proszę...

jola

Ma nową firmę(lub jest w spółce) - DIG LTD Spółka Komandytowa Marszałkowska 111 00-102 Warszawa Do głowy Wam nie przyjdzie czym się teraz zajmuje:)

ala
@jola

no nie przyjdzie czym sie zajmuje?

Agnieszka....k

witam ma ktos moze jakis namiar na kadry czy do dzialowskiego czy do kogokolwiek oprucz tych koordynatorow

gość

Przestańcie pisać głupoty nie zniknął bo w zeszłym tygodniu jeszcze odpisal mi na maila w poniedziałek mamy spotkanie super ekspresem w sprawie dzialowskiego napiszę kiedy się ukarze

xxx
@gość

I kiedy ten program ?

Janek
@xxx

W przyszłym tygodniu w poniedziałek podobno.

xxx

Jak zniknął ,pewnie gdzieś wywiał!

lublin

proszę {Panstwa, jakie szkalowanie,,,,Wizerunek firmy jest taki jaki tu ludzie piszą,nie wziela sie z księżyca, można sprawdzic na innych stronach , jak ta firma postepowala i postepuje z pracownikami,dziwne umowy, brak kontaktów , odsyłam do lektury na innych portalach i prasy...

ja

Współczuję Wam Wszystkim pokrzywdzonym, niepokalanym, czystym jak łza sfrustrowanym pracownikom (zajrzałam na temat bo to "top temat" szukając info o firmie -NIE TEJ- w której pracuję) mam nadzieję, że portal opinii o pracodawcach daje Wam ulgę w Waszych żalach, a tym bardziej pomaga w rozwiązaniu problemów... przykro, że zniżacie się do poziomu ulicznych krzykaczy, którzy oczerniają sami siebie... współczuję frustracji i bezradności ... ale skoro pisanie takich godnych pożałowania postów Wam pomaga... ok... http://www.dodajoszusta.com/historia/2633-wyludzanie-i-szkalowanie/ http://www.express-miejski.pl/wiadomosc/9295,wizerunek-kontra-wolnosc-slowa http://etransport.pl/forum143419.0.html

Tak3Nie

KRZYSIA

Bardzo miły sympatyczny, pracowity, ale sam firmy nie udźwignie A w naszym kochanym kraju jest tak, że młodych trzeba najpierw wykończyć, a potem im pomagać

normalna

Szanująca się firma to podaje wszystkie swoje dane tzn. adres , telefon , fax nip itd, normalna firma nie ma nic do ukrycia takich danych , tylko z.......e maja zawsze cos do ukrycia...strona niby w przebudowie pewnie bedzie zmiana na FMD [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

lublin

Wiesci sie niosa szybko po calym kraju, raz. wygral przetarg o drugim ,niech juz zapomni , zrobilo sie juz tak o nim glosno ze nawet firmy maja go dosc...

lublin

w lublinie jest to samo. nikt kasy nie dostał. stracili obiekty i wszystkich mają gdieś. tutaj również są sprawy w prokuraturze i na policji

Zostaw opinię o FMD Działowski Marcin - Lublin

Chcę opublikować: