Opinie o ELEKTRO-CONECT Łukasz Szołtysik w Tarnowskie Góry

ELEKTRO-CONECT Łukasz Szołtysik
2 92 105 5 1
Karol Wąsik Nowy wpis

Nie pracowałem w tej firmie, ale kilka razy byłem zapraszany na rozmowy, na które jednak nie dotarłem. Zawsze czytam nowe opinie o tej firmie i nie zdarzyło mi się czytać pozytywnych. A te które są pozytywnie brzmią jakoś podejrzanie. Rozmawiałem z osobą która tam pracowała i nie była zbytnio zadowolona. Ale każdy ma swój rozum i myślę że jeśli nie spróbuję to nie będzie wiedział. Ja sam pracuje w firmie która ma okropne opinie na forum, a ja mogę ją polecić z czystym sercem. Przy okazji wspomnę że szukają pracowników. Pozdrawiam.

ciekawy Nowy wpis
@Karol Wąsik

Oj widzę , iz trolle szefa działają bardzo szybko

Rekrutowany Nowy wpis

Miałem okazje być kiedyś na rozmowie , od razu gość mi nie przypadł do gustu , cięte teksty i seplenienie , potem wyszło z worka . Okazało się iz inne warunki niż w rozmowie , na polskich w Niemczech , Ludzie maja zap..... cytuje szefa . Wspomniał o forum , to już mi się zaświeciło światełko

Tak6Nie

Prezes zarządu

(usunięte przez administratora) Każdy jest dorosły i odpowiada sam Każdy za swoje czyny i działania . Nie było w tej Firmie Pracownika a prowadzę tą Firmę już 10 lat , który uczciwie do mnie podszedł uczciwie pracował i uczciwie chciał się zwolnić lub odejść który by nie dostał rozliczenia do końca , wypłaconych pieniędzy wszystkich , czy nie zapłaconych podatków !!!! Więc darujcie sobie Wasze uwagi czy bezpodstawne oskarzenia, sprawę sądową ostatnio nawet wygrałem z P(usunięte przez administratora) Także do tych wszystkich co Tu mnie szkalują i obrażają dobre imię tej firmy. Mam się dobrze i coraz lepiej , pracownicy którzy dla Nas pracują dostają podwyżki , pieniądze na czas i Firma się rozwij(usunięte przez administratora)

Tak2Nie8
@Prezes zarządu

Witam. Biorąc pod uwagę poziom rozmowy, dykcje i umiejetność prawidłowego złożenia do kupy zdania wielokrotnie złożonego zastanawiam się kto napisał ten jakże schludny i poprawnie napisany komentarz. Dam panu jedną radę. Może nie jutro, nie za rok, nawet na 10 lat, ale na pewno kiedyś wszystko do pana wróci(usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie :)

Tak7Nie1

Scherman Nowy wpis

Haha smsy od tego Pana są świetne, pierwsze pisze, grozi, zwalnia przez SMS itd A potem myśli. Ludzie pracowali po tydzień lub dwa i sami uciekali i pieniędzy nie zobaczyli i to chyba taka taktyka firmy :)

wrog oszustow

negatywne opinie znikaja, uwazaj jesli nie chcesz byc w plecy przez tego "biznesmena" i nie odpisuj mi szołtysik, bo jestes nikim i nie chce mi sie z toba pisac

Elektryk
@wrog oszustow

Potwierdzam, negatywne nagle znikają A pojawiają się same pozytywne, że super szef i wypłata na czas, a każdy wie jaki jest 'pan prezes' i co oferuje, polska umowa z najniższą krajową (usunięte przez administratora)

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Gość

Mi pracodawca odpowiada, warunki naprawdę są zadowalające, można zarobić dobre pieniądze nie przemęczając się aż tak bardzo.

Kriss001

Pracuję już pewien okres, praca mi odpowiada, zarobki są dobre i co najważniejsze zawsze na czas :)

Bez nazwy

Dlaczego najgorsza firma? Ja pracuje w firmie 6 lat, jestem bardzo zadowolony z warunków pracy i wynagrodzenia.

Tak1Nie2
Brownman
@Bez nazwy

Ludzie nie potrafią docenić dobrej pracy...

Igor

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jak przebiega i czy trudno dostać się do firmy?

Filip
@Igor

zalezy jakie masz doswiadczenie, warto sie skontaktowac, dane kontaktowe maja na stronie ;)

Kolar
@Filip

zawsze warto zazdwonic i się spytac, praca naprawdę na dobrych warunkach, polecam

Kimi
@Igor

Przyjmują każdego, wystarczy wysłać cv i nawet nie musisz przyjeżdżać do biura. Jak jesteś z dalsza to dostaniesz bilet na autobus i do pracy zarabiać euroski

Igor
@Kimi

oo, super, że jeszcze na bilet dają :)) Czytam wiele opinii o różnych firmach i jak na razie najlepiej mi się czyta z Elektro Conect.

arnold

jezeli chodzi o rekrutacje to warto znac jezyk niemiecki o doswiadczeniu nie wspominam bo to sprawa oczywista , wszytko mozna zalatwic droga elektronicza , jprzynajmniej ja tak zalatwilem wszstko, po okresie probnym umowa na stale

nowy

wszystko okej , dobre pieniądze

TakNie5

Kolar
@nowy

dokładnie, czego chciec więcej, praca jest bardzo stabilna,atmosfera tez w porzadku

Gość

Mi pracodawca odpowiada, warunki są w miarę w porządku, praca jest stabilna i wynagrodzenie, które zawsze przychodzi równo z czasem, tak jak jest w umowie. Polecam.

Peklo
@Gość

To prawda, pracodawca wywiązuje się z umowy, jesli pracownik się wywiązuje to jest okej :)

K.Mn
@Gość

Ja pracowałem w zdecydowanie gorszych firmach, w Elektro jest full wypas, nie chcę słodzić, ale taka jest prawda.

MCez.
@Gość

I do tego rózne integracje po pracy, praca jest naprawde dobra i atmosfera fajna.

Black
@MCez.

to się zgadza, kocham integracje :D

marian

duzo zlecen , brak przestoju co mi odpowiada , mozna zarobic godziwe pieniadze ;) polecam

Jaco
@marian

to prawda, zlecen jest troche, ale to dobrze bo nie ma nudy, czas leci bardo szybko, wypłata też okej, mozna tak pracowac

ja

PracowaLem w tej firmie ale mnie inni przekupili i sie zwolilem to byl bad dzisiaj chce wrocic jesli mnie szef przyjmie .to dobry pracodawca .dba o pracownikow ,

TakNie3
Tede
@ja

Oj no co za szkoda :( mam nadzieję, że Cię przyjmie :* wtedy sam nie będzie musiał jeździć do Niemiec z bratem i pracować :)

@Tede

Co szef pracuje w niemczeh tak biernie w tej firmie

Kuna

W 100% nie polecam, złotówki niby do 10tego, ale od nowego roku nawet złotówki się spóźnialy. Euro niby do 25tego, A w rzeczywistości zawsze później, tak, że euro za grudzień np na początku lutego, za styczeń na początku marca itd....

@Kuna

Co nawet putora miesiąca trzeba czekać

Tede

Potwierdzam, (usunięte przez administratora), euro wg umowy ustnej ( bo w umowie Nie ma Nic o euro) powinno być koło 25tego, A zazwczywaj kilka dni po 25tym. (usunięte przez administratora), obiecuje nie wiadomo co, byle by skusić jakiś jeleni chociaż na 2 tyg jak to często w firmie bywa (duża rotacja, ludzie pracowali tydzień albo dwa i uciekali jak sami się przekonali jak jest). Mieszkania w miarę, zależy jak się trafi ale tragedii nie było, auta to też różnie, nowe auta przyzwoite, jednak są też stare pasatty, które pewnie już dwa razy objechaly na księżyc i z powrotem, więc pewnie dlatego cała deska rozdzielcza świeci jak choinka na święta.

xxx

Te ostatnie opinie, to chyba ta sama osoba pisała, nagle jest dobrze, wszyscy mają umowy, uważam że to fikcja dla zamydlenia oczu.

Tak3Nie1
Misiek
@xxx

Dokładnie, w dodatku jakby był to ktoś z biura bo co chwilę pisze, że szefostwo w porządku i wypłaty w terminie, które jak każdy pracujący wie, że nie są w terminie.

Ignac

Dużo pracy , wiele projektów , osobiście jestem zadowolony , wszystko opłacone , pieniądze tez zazwyczaj na czas ;) polecam

Nick

Irek, zgadzam się, wypłata zawsze na czas , wszystko zgodnie z umową

TakNie1
Kasztan
Nazwa działu: Produkcja
@Nick

Haha

Irek

Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na dużą ilość pracy, firma przecież za to płaci zgodnie z umową, jak dla mnie dużo pracy nie ma wypłata zawsze na czas

Tak1Nie3
Gość

Polecam pracę w firmie, wypłata zawsze na czas, szefostwo wywiązuje się z umowy.

Tak1Nie2
Wojtek

Praca w elektro-conect to jazda bez trzymanki. Odradzam. Szef słabo płaci, a ludzie pracują tydzień, może dwa i dają nogę. Ale każdy może spróbować jak ma czas i własną kasę !

Tak4Nie2
Filip

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

Szczery
@Filip

(usunięte przez administratora) obiecuje, zachwala i na początek nie daje nic ponadto najniższego progu zarobkowego. Wszystko uzależnia od podejścia do pracy twojej osoby jeśli chodzi o przedłużenie umowy ( jeśli w ogóle ją masz lub masz ją dostać po okresie próbnym ) i podwyższenie pensji. (usunięte przez administratora)Nie polecam...

Tak2Nie2
Jeden z wielu

W ten „firmie” na żadną.

@Szczery

Jaką firmę polecacie z gury dziękuję gdzie warto się zaszczepić

TakNie

Witam. Co do wysokości zarobków nie będę narzekał ponieważ każdy jest świadom za jaką kwotę może pracować i ma wybór. Oczywiście uzyskanie za moich czasów w firmie z błędem w nazwie firmy było awykonalny.(usunięte przez administratora)Podsumowując moja bardzo oszczędną w słowach opinię szczerze nie polecam i przestrzegam przed (usunięte przez administratora)

Tak3Nie

Karol

Pracowalem w tej formie przez 8 Mc. Co moge powiedziec. W kazdy klamstwie jest ziarnko prawdy. Co do zlecen jakie firma posiadala - ciekawe projekty wiekszosc w dobre atmosferze. Co do wspolpracownikow ojjj tu roznie bywalo, ale tak jest wszedzie. Co do rozliczen - :) no to dluga opowiesc na kilka butelke oranzady. Jednak sa firmy Co gorzej placa - podobno. Co do szefa - delikatnie mowiac ekspresywny charakter. Jak juz ktos wspomnial lepiej brac na pismie a rozmowy nagrywac. Z tym ze papier czasem bywa papierem toaletowym. Reasumujac. Przygoda moze nie zycia. Za to wielu ludzi ktorzy pojawili sie na drodze I wiekszosc wporzadku z gronem z nich mam Nadal kontakt no coz wiekszosc juz w tej formie nie pracuje. Ocene pozostawiam wam. Moze ta firma jest akurat dla was :)

Tak7Nie
Siwy

Skoro tu jest źle jaką firmę polecacie

generał

chciałem napisac na temat grzegorza według mojej opini to niewiem jakie mieliscie z nim problem ja pracowałem z nim w Studgarcie i nie miałem z nim problemów co mi kazał robiłem i nie mielismy zadnych problemów

Ty
@generał

A wiec z o pisu wynika pana ze pisze pewnie główny (usunięte przez administratora) szefa a wiec jest PAN tym któremu musiał płacić po kto by tu pisał te pochlebne opinie wody ale ne lykam tege tekstu

Łysy
@generał

Jaki Grzegorz na jaką literek nazwisko

Tak to juz jest

(usunięte przez administratora) a co do rozwoju firmy to biorąc(usunięte przez administratora) zlecenia z tego co słyszę z opisów sory ale ja nie za ryzykuje pracy u pana...

Tak2Nie

Jaka jest stawka na początek ile dostaje elektryk a ile pomocnik w starej firmie mam 8 ełro jako pomocnik ale robie to co elektryk czy warto zmieniać nie orobie się niemiec mało zadaje na dniuwke wypłata prawie terminowa poslizg 2 dni max na polskie na ełro raz wczesniej raz później

Mariusz

Polecacie pracę w tej firmie ?

TakNie3

Grzegorz
@Mariusz

Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Niektóre zawierają cenne informacje. Na pewno trudno będzie Ci uzyskać jednoznaczną odpowiedź na to pytanie. Każdy pracownik będzie miał swoje kryteria oceny. Dlaczego zainteresowała Cię akurat ta firma? Może warto, po prostu, dopytać o wszystko na rozmowie kwalifikacyjnej?

generał
@Mariusz

ja za grudzien 2017 czekałem iprosiłemsie sie 3 miesiace dopiero jak zadzwoniła moja żona i go osztorcowała łaskawy pan dopiro mi zapłacił

Wanda

@Bolo, może pracownicy są zadowoleni ze swojej pracy i nie widzą konieczności udzielania się w tym wątku? aktualnie na rynku pracy istnieje duże zapotrzebowanie na pracowników w niemal każdej branży. Potencjalni kandydaci powinni być z takiego stanu rzeczy zadowoleni. W przypadku małych firm rotacja jest często bardzo mała, może to jest głównym powodem braku aktywności w wątku o firmie ELEKTRO-CONECT.

Zostaw opinię o ELEKTRO-CONECT Łukasz Szołtysik - Tarnowskie Góry

Chcę opublikować: