Opinie o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Viando. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Mięsne Viando o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

Pan zapałka

(usunięte przez administratora) nie polecam tej pracy . Dają stare mięso a brygadzista i tak każe je dodawać do kiełbas bo ludzie i tak nie wiedzą co jedzą . Tam powinien sanepid niespodziewanie wejść i zrobić dokładną kątrole zrobić.

@Pan zapałka

A szefostwo liczy się tu ze zdaniem pracowników? Można tam podejść i pogadać, co nie gra, czy powiedzieć o tym, co robi brygadzista?

Zaufana

Ludzie co wy wiecie? Stary Aloch odciął gaz swoim pracownikom z Ukrainy i to jest normalne? Ludzie śpią w zimnie. Zwolnili technologa. Co to ma być? Firma jest padaką. To nadaje się do UWAGI.

Twój Stary Pijany
@Zaufana

Technologa,który na niczym się nie znał,kręcił wałki,słodko pierdział przed szefostwem a później przerzucał odpowiedzialność za swoje niekompetencje na zwykłych pracowników? Nikt po nim nie płacze,niech się zajmie swoją ukrainką.

Sara Nowy wpis

Spotkałam się z ogłoszeniem dla zootechnika, oferta ma już 5 lat ale chciałam zapytać,czy na to stanowisko dalej zatrudniani są aktualnie pracownicy? Byłabym zainteresowana, czy dalej w ofercie firma oferuje mieszkanie pracownicze? Z wynagrodzeniami wszystko na czas zawsze?

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Zakłady Mięsne Viando? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko specjalista ds. jakości

Piotr Nowy wpis

Moze powiedz czy masz pozytywna czy negatywna opinie?

Pisze mi że „ Nie znaleziono propozycji pracy” a chciałem włączyć ofertę na pracownika do przygotowywania kanapek co jest tutaj. Już przyjęli kogoś? To było jakoś w sierpniu dodane. Jakby jeszcze była możliwość to można wiedzieć, na ile to godzin praca? Oraz jakie dni? Dziękuję serdecznie.

Rozmowa 4 min. Na rozmowie sam Prezes i kobieta która była bardziej wystraszona ode mnie. Nie umiała się wysłowić.

Rozmowa 4 min. Powiedz cos o sobie, ile mam dzieci czy mam męża czy jestem w stanie pracować nadgodziny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pan zapałka

@Pan zapałka

Zaufana

@Zaufana

Jaki gaz, gdzie, o co niby chodzi?

@Zaufana

Nie stary . A właściciel , który dba o bezpieczeństwo ludzi. Bardzo miły pan skoro dał dach nad głową tylu ludziom!!!!

Twój Stary Pijany

Sprzedawca

Praca w tej firmie jako sprzedawca to nic fajnego, beznadziejny kontakt z pracodawcą, nie szanuje pracowników, traktuję ich z wyższościa, jak zużyte narzędzia, praca nie łatwa a zarobki minimalne, bez sans rozwoju. Nie polecam.

Justyna

Jakie stawki są, jeśli chodzi o pracę sprzedawcy? Widziałam to ogłoszenie wstawione jakiś czas temu, ale widzę że nikt tutaj nie pisał nic ostatnio, a szkoda, bo pilnie potrzebuje informacji.

@Justyna

Najniższa krajowa jeszcze problem z wypłaceniem

Rafal

Proszę pracować wstrętne karaluchy, a nie (usunięte przez administratora) rabac po forach internetowych. Pracowałem tam 10 lat i nie mogę powiedzieć na firmę złego słowa wypłata na czas. Najważniejsze szanować firmę i szefa, a nie ujadac jak wściekłe psy co za plebs tu wogole wypisuje takie chore opinie. Bardzo spoko firma polecam

farmazon
@Rafal

w końcu ktoś porządny napisał masz rację narzekają ale pracują bo nie ma pracy do tych nygusów co piszą głupoty to po co pracują tak długo niech idą w cholerę ale nie bo kto im da za darmo jedzenie.Szef powinien zobaczyć kto to wypisuje i go wypie rdolić za psucie reputacji pracuję tu 15 lat i nie zdarzyło się żeby nie zapłacili na czas

Ferra
@Rafal

Jak chcesz tyrac i bac sie codziennie gdy przejdziesz portiernie i byc. Jak wspomniales karaluchem to tak :)

@farmazon

Widzę, że reprezentujecie grupę osób, która ma nieco inne zdanie o pracy w firmie Viando. Ciesze się, że wyraziliście swoje zdanie. Moglibyście dodać jeszcze, jak wygląda poziom wynagrodzeń za pracę w tej firmie? Chętnie dowiem się czegoś na ten temat.

@Ferra

A czego mam się bac

@Zbigniew

Bardzo dobre zarobki wypłata plus premia adekwatne do pracy zależy co kto robi norma jeden ma tysiąc premii a drugi dwa normal e nie

@Rafal

Dzięki, że odpowiedziałeś. Premie są dość wysokie. Czy firma oferuje także inne benefity, takie jak darmowe szkolenia branżowe lub świadczenia socjalne? Takie dodatki mogą zainteresować przyszłych pracowników.

@Zbigniew

Premie kolego w talonach a za szkolenia zaplacom ale dojazd w swoim zakresie przyszlych pracownikow interesuje kasa a nie szkolenia czy jedzenie za fri i niepiszcie ze 4tys w maksie 1900

To czemu odeszles 10 lat

Sylwia
@Euro

No nie wiem, według mnie szkolenia też są ważne, nie tylko kasa. Piszesz, że 1900 zł, ale na jakim stanowisku? I co należy dokładnie do Twoich obowiązków w Viando?

@Sylwia

Za szkolenia nie wyzywisz rodziny w dzale plac wiedzom jakie stanowisko a obowiazkow peno i kotrole co ztego ze podniesiesz kwalfikacje ale nic z tego niemasz

@Euro

Takie kokosy piszecie a czemu dyrektozy sie tak czesto zmieniajom jedemn to z ukrainkami wywijal a teraz bawi odchodzom ludzie co pate lat pracowali jakis powod jest

Mirosław
@Euro

Podnoszenie kwalifikacji jest bardzo ważne bo daje szansę na awans lub podwyżkę. Czy w firmie jest taka możliwość?

@Mirosław

Ale nie w tej firmie

Rafael
@Euro

Człowiek rozwija się całe życie. Przynajmniej cywilizowany, a jak ktoś ciągle tylko praca, praca. Troszeczkę luzu siedzę na socjalu i nie trza robić by żyć i 1800 co miesiąc troszkę dorobię 2 razy w tyg. Jaki tysiąc i pasuje leżing plażing plus 500 plus. Żona pracuje. Trzeba wiary w siebie nie każdy może być najlepszy. Ale zmienić swoje życie bo jest krótkie

były
@Rafal

Chyba nie pracowałeś w innej firmie, dlatego masz pozytywną opinię. Popracuj u innych to zmienisz zdanie o tym tonącym okręcie.

Ben Hur
@Rafal

Pracowałeś i uciekłeś z pokładu? Nie oszukuj się ,ani innych co szukają pracy.Te wyzwiska i tak niepotrzebne,bo i tak sami się tam wykończą.Szkoda twoich nerwów.Tak smalcem nasmarowarowałeś że właściciel napewno ma do ciebie posade bębniarza.Będziesz nadawał tempo raz , tempo dwa .

@farmazon

I wegetujesz jak szczur

Mario

to dlaczego jak pies wracałeś 3 razy do tej Firmy i tyle lat siedziałeś

@Mario

Jak odeszlem to nie wracam i niemam zamiaru wracac do tego bagna

rafal
@Ben Hur

narazie bebnie gdzie indziej ale dziekuje

@Mario

Psem nie bylem i nie jestem .Pracować trzeba nie wracałem jak pies bo ja jestem fachowcem z resztą bardzo świetnym skoro zarabiam 15 000 na miesiąc

@Mario

Ty podły człowieku.Siedziałem bo było dobrze,jestem fachowcem,w przeciwieństwie do ciebie.nie tylko na papierze w Polsce mam metzgermeisterfleisch i dzieki sobie jestem majstrem na łopatce mistrz trzech kości.A wrócic zawsze można ciebie nie stać żeby mnie zatrudnić to wracam do viando ty asocial

Mirosław
@Orzeł

To zarobki bardzo dobre. Serio można wyciągnąć aż 15 tysi? Ile masz lat doświadczenie że tak zarabiasz?

fajdek
@Mirosław

Tyle się nie wyciągnie, nabiera cie.

Wiktoria
@fajdek

A tak serio to ile można wyciągnąć? Wiesz może?

Kika

Czy ktoś z firmy się orientuję dlaczego w sklepie w Mogilnie śmierdzi? Poprostu koszmar.Nie idzie przejść obok gdy drzwi są otwarte ,a gdzie wewnątrz ?

Halina
@Kika

A to w sklepie mięsnym ma pachnieć kwiatkami? :D

Witam jak płatna jest praca w viando na stanowisku kierowca po ile godzin jaki stan aut?

Czy Zakłady Mięsne Viando ma ściśle ustalone godziny pracy?

Agaton

Nie, nie ma , zależy na jakim dziale się pracuje.

@Agaton

@Michał – to skąd te wpisy o śmieciówkach? Jak to w końcu jest z tymi umowami w tej firmie?

Aga123
@Agaton

Czy ma ktoś zdanie na temat pracy na chlewni u nich.jak wygląda praca właśnie na chlewni

Sysak
@Aga123

Jeżeli pracowałaś przy trzodzie to praca taka sama jak wszędzie .

Dominika
@Sysak

Czyli warunki przeciętne, żadnych niespodzianek nie będzie?

Darek

Każdy kto w złym świetle stawia Zakład Mięsny Viando to nic jak kretyn jak jeden z drugim pracowałeś to buziulke krótko otrzymałeś bo zarobki były i darmowe jedzenie które oferował Zakład Mięsny Viando a teraz falszywe opinie wystawiacie Pozdrawiam

@Darek

Mieszkacie po stodołach i to wam pasuje.Karaluchy.

Mistrz
@Darek

Zgadza się jak im było źle to mogli odejść a tak robili tyle lat i pasowało a teraz piszą głupoty oszołomy

Mistrz trzech kosci
@Mistrz

A tak strzeze kto inny cie przyjmie.Tylko sie nie obrazaj

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Zakłady Mięsne Viando?

Tylkojapracownik

Po pierwsze jak słyszałem że kiedyś było więcej ludzi to rowna się więcej pracy to zrozumiałe ale jak jest więcej pracy a mniej ludzi to jest dramat umowa zlecenie ciągnie się nie wiadomo jak długo czas do którego trwa nauka nie ma totalna porażka obgadywanie ,i niechęć twoich brygadzistów poraża ma być zrobione nie wiadomo jak długo będziesz siedział ja słyszałem że nawet po 17 godzin siedzieli pracownicy nie polecam tak możesz tam idź ale na jeden miesiąc

@Tylkojapracownik

Piszesz że pracownicy Viando pracują długo na umowie zlecenie, a czy ktokolwiek ma umowę o pracę w firmie? Wiesz może, jakie warunki trzeba spełnić, by ją otrzymać?

@Zbigniew

Normalnie dostaniesz umowę o pracę. :)

Są na forum jacyś pracownicy firmy Zakłady Mięsne Viando? Jak Wam się tam pracuje?

pracownik viando

Mi pracuje się bardzo dobrze. Zarabiam na chleb, bułki, szynkę dostaję za darmo na śniadanie.

Macius

7 zl na godzine pakownia wymazona praca

On
@Macius

250 godzin? To 4 tysiące to wcale nie dużo

Pracowałem w tej firmie wiele lat i było mi dobrze, Wiele tej firmie zawdzięczam i pracowałbym dalej gdyby nie zatrudniono operatora buldożera... :)

Darek

Jak ktoś chcę zawrzeć umowę o pracę z tym Zakładem szczerze polecam,jak zacząłem tam pracować wiele czasu mi poświęcono i nauczono mnie wiele rzeczy robiłem na rozbiorze mięsa warunki pracy dobre później robiłem na uboju także polecam jak bym mógł pracowalbym tam ale jestem z Wloclawka i dojazdy drogie

@Darek

Czyli jesteś byłym pracownikiem zakładów mięsnych Viando? Mam pytanie odnośnie tego, że napisałeś, że powodem odejścia z firmy był fakt, że dojazdy z Twojej miejscowości były zwyczajnie zbyt kosztowne. Czy pracodawca nie organizuje transportu pracowniczego?

mistrz
@Darek

Zastanów się co piszesz przyjmowałeś się i wiedziałeś ile kilometrów jest i było dobrze a po czasie Ci powiedziałeś sobie nie będę pracował już bo mi się przypomniało że daleko mieszkam nie wiem czemu wcześniej o tym nie wiedziałem. Zastanów się co piszesz albo jak masz tak pisać to tego nie rób

Kinga

Polećcie podpisać z nimi umowę ? Wymagają książeczki sanepidowskiej?

@Kinga

Pracowalem w tym zakładzie najpierw na rozbiorze mięsa później ubój godne zarobki dobra atmosfera między kierownictwem i pracownikami.Polecam tym którzy chcą i lubią pracować przy mięsie

Maciej

Jak z pracą w laboratorium? Mógłby ktoś przybliżyć? Jak to wygląda, jaka atmosfera? Czy jest system zmianowy?

Patrycja
@Maciej

Praca w laboratorium sama w sobie fajna. Ale jest duzo niedociagniec. Szczerze nie polecam

KR

512-868-817 . Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Viando - Radojewice

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Viando?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Viando tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Viando?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Viando?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Viando napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Viando