Opinie o JTT Product Inc. - Berlin w Pomorskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JTT Product Inc. - Berlin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JTT Product Inc. - Berlin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTT Product Inc. - Berlin w Pomorskie

Uczeń Nowy wpis

Oczywiście, że proponują rozmowę kwalifikacyjną, a Ty myślisz że jak jest, że co się dzieje, że to jakaś ściema i nic się nie dzieje? Absolutnie nie, spokojnie, wszystko jest na swoim miejscu, zapewniam Cię o tym

xyz Nowy wpis

siema :) dzięki za opinie, bo właśnie też tam składałem CV i już miałem pobierać ten kwestionariusz, a teraz wiem, że nie warto mi tego robić. Cóż trzeba szukać dalej :) pozdro

darras Nowy wpis

w żadnym wypadku nie wysyłać sms.agencja pracy nie ma prawa pobierać jakichkolwiek opłat więc jest to oszustwo.Też tam pisałem i przyszło o opłatę a mało tego z innego adresu email wysłałem tylko tekst "chce tam pracować" i przyszło to samo.to idzie z automatu i próbują wkręcać ludzi.

Ola Nowy wpis

Hej, ja też tam aplikowałam i dostałam taką wiadomość. Również zupełnie nie wiem co o tym myśleć.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JTT Product Inc. - Berlin? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
tytanowy

Czy to normalne? W dniu ------- 2013 02:36 użytkownik Torsten Gerber napisał: Szanowni Państwo Uprzejmie informuję iż wybraliśmy Państwa zgłoszenie jako jedno z nielicznych. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy firmy JTT Product.. Proszę zapoznać się z poniższymi informacjami które ułatwią Państwu przejście dalszego procesu rekrutacji. Miejsce pracy to Berlin Praca odbywa się 8 godzin dziennie z możliwościami pracy w soboty. Gwarantujemy zakwaterowanie oraz wyżywienie w naszej firmowej stołówce Ubezpieczenie Umowa o prace na czas nieokreślony Stawka godzinowa to ok. 12-14 EURO Proces wstępnej rekrutacji jest całkowicie zautomatyzowany przez nasz system. Jeżeli są państwo gotowi podjąć się pracy w JTT Product prosimy o wykonanie następujących kroków. 1. Pobrać oraz wypełnić kwestionariusz rekrutacyjny. 2. Odesłać kwestionariusz na nasz adres mailowy. 3. Po rozpatrzeniu kwestionariuszy wybierzemy osoby z którymi podejmiemy współprace. 4. Podpisanie umowy. 5. Rozpoczęcie Pracy w nowoczesnej i rozwijającej się firmie. _____________________________________ KWESTIONARIUSZ: Kliknij tutaj ! Aby pobrać http://goo.gl/qGjbn (Pobieranie Kwestionariusza jest całkowicie darmowe, jeżeli jednak zdarzy się że serwis w którym hostujemy nasze zabezpieczone pliki pobierze jakaś opłatę całość poniesionych kosztów zwrócimy w ciągu 3 dni roboczych.) Dlaczego muszę podać numer telefonu aby pobrać kwestionariusz? (Weryfikacja telefoniczna zgłoszenia jest wymagana. Wiele światowych firm wprowadziło taką weryfikacje. Atrakcyjność naszej oferty zmusiła nas do wprowadzenia takiej weryfikacji. Z góry przepraszamy za utrudnienia oraz oferujemy pomoc w razie problemów.) ____________________________________________________________ Prosimy uważać na [usunięte przez moderatora]którzy bezczelnie kopiują nasze oferty pracy ! Nie wiesz jak pobrać? (Cały proces weryfikacji jest bardzo prosty.Należy kliknąć na przycisk "Pobierz z serwera 1#", wybrać pierwszą bądź drugą opcje i wypełnić i postępować wg. Podanych informacji. Kwestionariusz po dokonanej weryfikacji telefonicznej pobierze się automatycznie, czasami trzeba poczekać kilka minut ) Pozdrawiamy oraz życzymy miłego dnia ! Biuro Rekrutacji Patrycja Bauer. A na koniec niespodzianka. Po wpisaniu numeru telefonu na stronie i wysłaniu wiadomości na telefon przychodzi PIN do aktywacji subskrypcji PRENUMERATA, gdzie koszt każdego otrzymanego SMS-a to 6,15zł z VAT. Czy to kolejny[usunięte przez moderatora] żerujący na bezrobotnych? Czy jest na nich lekarstwo? Kiedy skończą się wymówki, że to mała szkodliwość społeczna?

Zostaw merytoryczną opinię o JTT Product Inc. - Berlin - Pomorskie

JTT Product Inc. - Berlin