RTC MONTAŻ REGAŁÓW

Dęblin

Opinie o RTC MONTAŻ REGAŁÓW

Michał

Witam was...chcę się przyjąć do pracy w tej firmie czy ktoś może naswietlic sytuacje jaka tam panuje w związku z zarobkami??czy są wyplacalni??

Tłumacz

Od czego zaczac pierwsze wyjazdy byly ok tlumacz z 2 letnim doswiadczeniem 22pln/h plus diety ale problem byl z umowa az w koncu dostalem pewnego dnia podpisana do reki na umowie najnizsza a placil wiecej badania przez jego lekaza to 15min i papieros z lekazem ludzi bieze pierwszych leprzych jak ktos niewiezy niech pojedzie do deblina i sie popyta o capale i zmieni zdanie na jego temat upiernicza jeszcze nawet za poprawiona prace i za to ze wysyla ludzi na budowe z metrowka jedna na 4osoby i to z dwoch stron ulamana nic dodac nic ujac szczera prawda

owy
@Tłumacz 28.10.2017 13:43

kolego odezwij sie do mnie na owyemail@gmail.com mam pytania ;) będę Ci mega wdzięczny

Agnieszka

@Ali widzę, że jesteś zadowolony. Powiesz coś więcej o warunkach pracy w RTC MONTAŻ REGAŁÓW? Obecnie poszukują na stanowisko Brygadzista, kierownik budowy. Z ich oferty pracy wynika, że gwarantują wysokie wynagrodzenie, kierowanie wykwalifikowanym personelem, prace w miłej atmosferze. Ktoś aplikuje?

Agnieszka

@Monter pracujesz w powyższej firmie?

Agnieszka

Firma właśnie poszukuje pracowników. Tutaj znajdziecie aktualne oferty http://rtc-regaly.com/kariera/ ;)

Szału nie ma

Tak jak w tytule ''Szału nie ma '' firma proponuje ok 20 zł za granicą +plus 10 Euro diety ..a ubezpieczenie od najniższej krajowej ..no to chyba coś jest nie tak i nie zgodne z prawem .A co ZUS NA TO ?

Jan

A skąd wiesz, jakie kto ma stawki? Wydaje mi się, że z tym bywa różnie

monter

Realia pracy montera regałów. ( usunięte przez administratora ) to nieporozumienie, praca jest ciężka i niebezpieczna często latasz po regałach od kilku do kilkunastu metrów nad ziemią bez żadnego zabezpieczenia i nie dlatego że go pracodawca nie zapewnia tylko nie ma go kiedy ubrać bo wszystko szybko szybko. Druga sprawa delegacja w domu jesteś gościem, wracasz na niedziele tylko żeby się wyprać i w poniedziałek nad ranem znowu jesteś w drodze do pracy albo jeszcze w niedziele w nocy. Sama praca jest dość ciekawa ale idąc w myśl idei "coś za coś" ( usunięte przez administratora ). Ps. wypowiadam się tylko na temat zarobków nie pracowałem nie pracuje i patrząc na to forum nigdy nie będe pracował dla RTC

Ciekawy

Moze ktos wie jakie pieniadze bierze sie za montaz regalow magazynowych firmy MAGO typu NI i jak sie to liczy?

AA

Fama, czasami tak jest, że nie można tak z dnia na dzień zrezygnować. Jak odpowiadasz tylko za siebie, to jest łatwiej, jak masz rodzine bądź inne zobowiązania, wtedy rzeczywistość jest trochę bardziej złożona. Ale to nie oznacza, że tzw. przedsiębiorcy, mogą sobie postępować jak chcą. Jeśli dwie strony na coś się umawiają, to tych umów należy dotrzymywać. A Miejscowy opisał sytuacje w tej tzw. firmie trójwymiarowo :) Można powiedzieć, że był to "strzał w sedno tarczy". Nawiasem mówiąc, uśmiechałem się, czytając ten komentarz, bo niemal identyczny napisałem jakiś czas temu ale... niestety się nie ukazał. Ciekawe dlaczego?:). Do tego co napisał Miejscowy, dodam tylko, że w tej "korporacji", NIGDY nie było inaczej i nigdy nie będzie. Bo to jest kwestia mentalności właścicieli.

nowy

no tak ale wytrzymasz 11 godzin a pisza ci10 bo godzine odliczaja na tak zwane sniadanie i nie caly miesiac jest ta praca

Boss nad Bossami
@nowy 17.10.2015 08:58
no ok ale znowu inna firma o takim samym profilu daje 14/h netto

Snisz synku. 14€ nawet Niemcy nie majom. Glomby do roboty i zarabjac kase dla fimy.

nowy

ja wlasnie szkukam takiej pracy ale nie wiem czy stawka w takiej pracy czyli 11/h netto to normalna skladka bo nie wiem

ja

Szok ( usunięte przez administratora )szczyt marzeń i jeszcze w delegacji naprawde super

Wojtek

Witam.Jestem z Koszalina i pracowałem kiedyś u p.Roberta.Też miałem obawy czy pieniądze dostanę na czas,tyle ile mi obiecano i czy w ogóle coś dostanę ale po zapewnieniach stałych pracowników z firmy RTC trochę spokojniejszy pojechałem na pierwszą budowę do tajemniczej i dalekiej Rumunii :) Wykonywaliśmy prace w Rumunii-"Coca-Cola" i w Niemczech-"Siemens" za które dostałem więcej niż miałem dostać ;) Fajny chłop a i żona bardzo miła kobieta.Piszę szczerze i pod żadnym przymusem :) Pozdrawiam i polecam .Na pewno nikogo nie wysiurlają.

Robert Nasiadek

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą RTC Regały. Firma ta montowała systemy regałowe dla naszej sieci. Polecam

1991juliusz

zadoWOLONY piszę prawdę, sam doświadczyłem jakiś czas temu zaczynając dla nich pracować. Pieniądze na czas i szacunek dla mnie to coś co się liczy a nie jak u innych. Pieniądze po miesiącu będą w następnym miesiącu. Serdecznie POLECAM

zadoWOLONY

Jestem niebywale szczęśliwy z pracy u Pana Roberta Capały, oby więcej takich pracodawców. Polecam serdecznie wszystkim!!!

[goodlook]

Czytając te opinie człowiek napawa się optymizmem, że jeszcze coś może być dobrze. Ja jestem kolejna osobą, która jest zadowolona z usług tej firmy. Polecam

pracowity24

Firma wykazuję się dobrymi osiągnięciami, robi zlecenia na całym świecie, nie tylko w Polsce. Po skorzystaniu z ich usługi nie mogłem ukryć zachwytu.!!!

zawada2015

Nie da się nie pochwalić tej działalności, wszystko w jak należytym porządku. W 100 % POZYTYW... Oby tak dalej.

jarecki

Osobiście uważam,że warto dla nich wyjechać za granicę. Poświęcić się i zyskać tyle wiedzy, i umiejętności w tej dziedzinie. Kadra z którą się pracuje zna się na tym co robi...To co dobre to u nich...

jerzy

Nie wiem jak można pisać takie rzeczy jak na samej górze tej strony... Ostatnie z komentarzy są odpowiednie, znam tą firmę i wiem że są to ludzie w porządku. Wypłacają na czas i szanują ludzi. Polecam

janek1991

Nie wiem jak wygląda to wszystko od strony pracownika, bo nie miałem przyjemności pracować w tej firmie, ale jeśli chodzi o tą firmę patrząc od strony klienta to wygląda to całkiem nieźle, wszystko na czas i dobrze zrobione. Pozdrawiam

aldo^12

Jak na Polskie płace to u nich zarabia się naprawdę godziwie. Zgadzam się z Marzena34. Wszystko na czas i tak jak wcześniej ustalano.

Marzena34

Mój mąż pracuje w w RTC i nigdy nie było problemów z wypłaceniem pieniędzy na czas. Wypłata zgodna z ustaleniami i umową.

adam

Firma w swojej branży ma naprawdę dobrze wykwalifikowanych pracowników znających się na rzeczy. Robią w wielu krajach z powodzeniem zyskując kolejnych zadowolonych klientów, a ja jestem jednym z nich. Pozdrawiam

olek

W swoim czasie przepracowałem tam kilkanaście miesięcy, nigdy nie było problemów z płacami i dogadaniem się z pracodawcą. Nie wiem jak teraz ale jak pracowałem o rzeczach które opisane powyżej nie było mowy. Ja mimo wszystko Polecam. P.S uprzedzając czego już nie pracuje, a dlatego że zmieniłem miejsce zamieszkania .

mateusz

Skąd tyle negatywnych komentarzy. Współpracowałem z firmą niejednokrotnie i zawsze byli profesjonalistami w swoim fachu a co ich wyróżniało to była słowność. Na co się umawialiśmy było wykonywane i nigdy nie było problemów.

david

Mówiąc coś złego na firmę RTC zgrzeszyłbym. Profesjonalne podejście do wykonywanych zleceń to to co ich wyróżnia. Pozdrawiam

piotr3

macie coś nowego o firmie?

ART-JUST

Nasza firma zajmująca się ,,montażem i wyposażeniem hal magazynowych i sklepowych'' miałem przyjemność kilkakrotnie współpracować z firmą RTC reprezentowaną przez p. Robert Capała. Kontakt jak i współpraca przebiegała sprawnie I bezproblemowo ,firma elastycznie reagowała na nasze zmiany.Polecam współprace z firmą RTC Która wykazała, że jest solidnym i Terminowym partnerem. Pozdrawiam ART-JUST (usunięte przez administratora)

Przerwy sa dwie po pol godz ale odliczane.takze 11 godz wychodzi.A wolnego to wogole nie ma.7 dni w tygodniu .nie raz po 10 lub 11 godz sie robi.Zreszta ja juz nie robie w tej firmie;-)

Wypłacą wogóle.Bez umowy zadnej robie codziennie po 12h.Wypłacalni są i dają tyle co obiecuja? Prosze o szybką odpowiedz

czesio

Jak ja roniłem za 12 to po czasie po zakończonej robociedostałem 9 bo podobno źle robota zrobiona

@czesio 10.12.2014 23:38

Ile Ci zapronowali i z kazdej dniowki po 9 h wypłacili? jaka miales stawke? Napisz jak mozesz bo nie wiem sam czy tam dalej siedziec.

Mlody

Witam..ja tam teraz pracuje obiecali 12zl na godzine czy dostane tyle? wogóle czy wypłacą.Bo bez umowy jestem.Zreszta z pared ni porobobie i spadam stad bo mam nową prace nagrana.Prosze o odpowiedz

@Mlody 09.12.2014 19:10

Zaplaci tylko za taka stawke to sie mu w twaz smialem a umowe ktos podpisze za cb

młody

Szczera prawda,jestem za

jarek

Jedna wielka porażka, powiedział tyle za robotę a wyszło o wiele mniej.i roboty tez nie było tyle co mówione i oczywiście teraz roboty nie ma więc czekaj,( usunięte przez administratora )

buzy

Łatwiej powiedzieć jak zrobić

buzy

Hej, ma ktoś jakiś namiar na tą nową firmę,jak tak to bardzo bym prosił bo rtc już mam dosyć

ObSerwator

...gdyby było tak słodko jak piszą co poniektórzy, to nie byłoby takiej sytuacji w której jednorazowo zwalnia się duża część załogi i zakłada konkurencję... Pozdrawiam i życzę mądrych oraz owocnycnych przemyśleń, zarówno dla RTC jak również dla potencjalnych pracowników. P.S. nigdy nie byłem i nie jestem pracownikiem tej firmy. Aczkolwiek miałem możliwość obiektywnej obserwacji i oceny jej działalności

swistak

Witam wszystkich Ja zgrzeszył bym pisząc coś złego na temat firmy,ekipę miałem wspaniałą,praca była bez zarzutów. Pozdrawiam całą ekipę która była na Śląsku przy stawianiu regałów w firmie kablonexsowej. [usunięte przez moderatora]

moze

aktos wie kiedy beda przyjecia?????????????

Sadurka
@moze 15.06.2012 18:03
aktos wie kiedy beda przyjecia?????????????

są cały czas są przyjęcia trzeba składać sv i oglądać ogłoszenia na olx

Ali
@Sadurka 30.03.2017 09:11
są cały czas są przyjęcia trzeba składać sv i oglądać ogłoszenia na olx

Firma wiarygodna godna polecenia polecam bardzo dobre zarobki są w tej firmie.

SWISTAK

Zgadzam sie z Tobą...

SWISTAK

Pracodawca jest w porządku a zespół z którym pracowałem jest oki.Grupa zgrana.Praca według mnie jest bardzo fajna nie rozumie nie których opinii ludzi-ZA DARMO PIENIĘDZY NIKT NIE DAJE.

a ile sie zarabia w tej firmie mniej więcej ?skoro są to wyjazdy zagranice

seba

ale konkretnie jakie sa zarobki miesieczne w tej firmie jako alpinista bo jestem z podkarpacia i nie wiem czy to nie jest jakis walek?

szczupły
@seba 22.03.2011 17:36

ile godzin tyle zaplaca mi wyszło za miesiac i tydzien 4000 czyli cale g..

@seba 22.03.2011 17:36

Walek od poczatku do konca

macieks.

ja się nie zgadzam że RTC jest kiepskim pracodawcą jest super praca super płace tylko pracownik im więcej ma tym więcej chce taka jest jego natura samo szefostwo jest na luzie traktuje każdego pracownika indywidualnie a jeżeli pracownik nie rozumie że są pewne normy zasady no to sorry Winnetou pracowałem tam ponad pól roku nie narzekałem teraz nawet bardzo chciałbym wrócić bo praca na prawdę godna uwagi a po drugie tam nikt nikogo nie zmusza żeby składał CV nie ma nigdzie lekkich pieniędzy ale jak się popracuje to widać za co.

@macieks. 16.12.2010 12:16

Ta to wracaj da ci max 20pln na h i 10€diety a ty bedziesz wdzieczny a zapomnialem jeszcze ci 2pln na h upieprzy za co kolwiek byle by zaplacic mniej

Może ktoś się orientuje jakie są zarobki w tej firmie, pilnie potrzebuje tej informacji

Dla mnie osobiscie RTC jest ok pracowalem tam dwa razy i nie mam zadnych zastrzerzen co do wynagrodzenia i ubezpieczenia,mam nadzieje ze wkrotce sie do mnie odezwa.

NTG

Firma RTC jest ok.

Zostaw opinię o RTC MONTAŻ REGAŁÓW - Dęblin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RTC MONTAŻ REGAŁÓW