RTC MONTAŻ REGAŁÓW

Dęblin

RTC MONTAŻ REGAŁÓW
3 50

Opinie o RTC MONTAŻ REGAŁÓW

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o RTC MONTAŻ REGAŁÓW w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Kuba

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy?

Tłumacz

Od czego zaczac pierwsze wyjazdy byly ok tlumacz z 2 letnim doswiadczeniem 22pln/h plus diety ale problem byl z umowa az w koncu dostalem pewnego dnia podpisana do reki na umowie najnizsza a placil wiecej badania przez jego lekaza to 15min i papieros z lekazem ludzi bieze pierwszych leprzych jak ktos niewiezy niech pojedzie do deblina i sie popyta o capale i zmieni zdanie na jego temat upiernicza jeszcze nawet za poprawiona prace i za to ze wysyla ludzi na budowe z metrowka jedna na 4osoby i to z dwoch stron ulamana nic dodac nic ujac szczera prawda

Mario
@Tłumacz 28.10.2017 13:43

Mam pytanie ,czy można dowiedzieć się,czegoś więcej o tej firmie od ciebie?

anonymous

Czy może ktoś napisać więcej konkretów na temat specyfiki pracy w tej firmie.

nic

Witam, jak teraz wygląda wynagrodzenie i dieta? Dalej te 10E i ze swoich trzeba dokładać żeby w Niemczech przeżyć?

Agnieszka

@seaman, nie widzę sensu Twojego komentarza - nie wnosi on nic do toczącej się dyskusji. @aaaaaaaaaaaaa, pracujesz w RTC MONTAŻ REGAŁÓW? Czy możesz napisać coś więcej? Twój komentarz jest bardzo krótki i nie przekazuje najważniejszych informacji. Poza stawką jak oceniasz pracę w RTC? Jak wyglądają relacje między pracownikami, stosunek pracodawcy? @Juan, zdecydowałeś się na podjęcie pracy w RTC MONTAŻ REGAŁÓW? Pamiętaj, że wysokość wynagrodzenia często zależeć może od wielu czynników - na przykład doświadczenia, stażu pracy, a nawet zdolności negocjacyjnych.

seaman
@monter 20.12.2017 15:19

Daj namiary, ja znajdę dla Niej czas...

aaaaaaaaaaaaa

Tragedia 22 zł na godzinę w Niemczech 10 Euro diety dziennie praca dla białego murzyna i ludzi bez ambicji

inter79
@aaaaaaaaaaaaa 22.02.2018 14:54

aaaaaaaaaaaaaa napisz cos więcej o tych Niemczech na mojego maila borygo791@wp.pl wkrótce mam tam jechac . Dzoeki z góry pozdro

Juan

Witam. Jak wygladaja zarobki na poczatek? Tzn jaka kwote za ile godz mozna wyciagnac>

anonymous
@Juan 12.02.2018 11:07

15 zl plus 25 zl diety w PL, za granica 22, zl 25 na wyskosci

inter79
@Boss nad Bossami 16.08.2016 13:25

''mają '' analfabeto

Michał

Witam was...chcę się przyjąć do pracy w tej firmie czy ktoś może naswietlic sytuacje jaka tam panuje w związku z zarobkami??czy są wyplacalni??

Agnieszka

@Ali widzę, że jesteś zadowolony. Powiesz coś więcej o warunkach pracy w RTC MONTAŻ REGAŁÓW? Obecnie poszukują na stanowisko Brygadzista, kierownik budowy. Z ich oferty pracy wynika, że gwarantują wysokie wynagrodzenie, kierowanie wykwalifikowanym personelem, prace w miłej atmosferze. Ktoś aplikuje?

Agnieszka

@Monter pracujesz w powyższej firmie?

Agnieszka

Firma właśnie poszukuje pracowników. Tutaj znajdziecie aktualne oferty http://rtc-regaly.com/kariera/ ;)

Szału nie ma

Tak jak w tytule ''Szału nie ma '' firma proponuje ok 20 zł za granicą +plus 10 Euro diety ..a ubezpieczenie od najniższej krajowej ..no to chyba coś jest nie tak i nie zgodne z prawem .A co ZUS NA TO ?

Jan

A skąd wiesz, jakie kto ma stawki? Wydaje mi się, że z tym bywa różnie

monter

Realia pracy montera regałów. ( usunięte przez administratora ) to nieporozumienie, praca jest ciężka i niebezpieczna często latasz po regałach od kilku do kilkunastu metrów nad ziemią bez żadnego zabezpieczenia i nie dlatego że go pracodawca nie zapewnia tylko nie ma go kiedy ubrać bo wszystko szybko szybko. Druga sprawa delegacja w domu jesteś gościem, wracasz na niedziele tylko żeby się wyprać i w poniedziałek nad ranem znowu jesteś w drodze do pracy albo jeszcze w niedziele w nocy. Sama praca jest dość ciekawa ale idąc w myśl idei "coś za coś" ( usunięte przez administratora ). Ps. wypowiadam się tylko na temat zarobków nie pracowałem nie pracuje i patrząc na to forum nigdy nie będe pracował dla RTC

Ciekawy

Moze ktos wie jakie pieniadze bierze sie za montaz regalow magazynowych firmy MAGO typu NI i jak sie to liczy?

AA

Fama, czasami tak jest, że nie można tak z dnia na dzień zrezygnować. Jak odpowiadasz tylko za siebie, to jest łatwiej, jak masz rodzine bądź inne zobowiązania, wtedy rzeczywistość jest trochę bardziej złożona. Ale to nie oznacza, że tzw. przedsiębiorcy, mogą sobie postępować jak chcą. Jeśli dwie strony na coś się umawiają, to tych umów należy dotrzymywać. A Miejscowy opisał sytuacje w tej tzw. firmie trójwymiarowo :) Można powiedzieć, że był to "strzał w sedno tarczy". Nawiasem mówiąc, uśmiechałem się, czytając ten komentarz, bo niemal identyczny napisałem jakiś czas temu ale... niestety się nie ukazał. Ciekawe dlaczego?:). Do tego co napisał Miejscowy, dodam tylko, że w tej "korporacji", NIGDY nie było inaczej i nigdy nie będzie. Bo to jest kwestia mentalności właścicieli.

nowy

ja wlasnie szkukam takiej pracy ale nie wiem czy stawka w takiej pracy czyli 11/h netto to normalna skladka bo nie wiem

ja

Szok ( usunięte przez administratora )szczyt marzeń i jeszcze w delegacji naprawde super

Wojtek

Witam.Jestem z Koszalina i pracowałem kiedyś u p.Roberta.Też miałem obawy czy pieniądze dostanę na czas,tyle ile mi obiecano i czy w ogóle coś dostanę ale po zapewnieniach stałych pracowników z firmy RTC trochę spokojniejszy pojechałem na pierwszą budowę do tajemniczej i dalekiej Rumunii :) Wykonywaliśmy prace w Rumunii-"Coca-Cola" i w Niemczech-"Siemens" za które dostałem więcej niż miałem dostać ;) Fajny chłop a i żona bardzo miła kobieta.Piszę szczerze i pod żadnym przymusem :) Pozdrawiam i polecam .Na pewno nikogo nie wysiurlają.

Robert Nasiadek

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą RTC Regały. Firma ta montowała systemy regałowe dla naszej sieci. Polecam

1991juliusz

zadoWOLONY piszę prawdę, sam doświadczyłem jakiś czas temu zaczynając dla nich pracować. Pieniądze na czas i szacunek dla mnie to coś co się liczy a nie jak u innych. Pieniądze po miesiącu będą w następnym miesiącu. Serdecznie POLECAM

zadoWOLONY

Jestem niebywale szczęśliwy z pracy u Pana Roberta Capały, oby więcej takich pracodawców. Polecam serdecznie wszystkim!!!

[goodlook]

Czytając te opinie człowiek napawa się optymizmem, że jeszcze coś może być dobrze. Ja jestem kolejna osobą, która jest zadowolona z usług tej firmy. Polecam

pracowity24

Firma wykazuję się dobrymi osiągnięciami, robi zlecenia na całym świecie, nie tylko w Polsce. Po skorzystaniu z ich usługi nie mogłem ukryć zachwytu.!!!

zawada2015

Nie da się nie pochwalić tej działalności, wszystko w jak należytym porządku. W 100 % POZYTYW... Oby tak dalej.

jarecki

Osobiście uważam,że warto dla nich wyjechać za granicę. Poświęcić się i zyskać tyle wiedzy, i umiejętności w tej dziedzinie. Kadra z którą się pracuje zna się na tym co robi...To co dobre to u nich...

jerzy

Nie wiem jak można pisać takie rzeczy jak na samej górze tej strony... Ostatnie z komentarzy są odpowiednie, znam tą firmę i wiem że są to ludzie w porządku. Wypłacają na czas i szanują ludzi. Polecam

Zostaw opinię o RTC MONTAŻ REGAŁÓW - Dęblin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RTC MONTAŻ REGAŁÓW