3 Dodaj merytoryczną opinię

Bobo Nowy wpis

Jest gitara zapraszamy

TakNie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w RTC Robert Capała?

Hy4gfh Nowy wpis

Jak wygląda praca

Nowy wpis

@Hy4gfh

Prosimy o kontakt pod numerem tel. 539361142

Ciekawy

Witam, Jak długo i jak często są wyjazdy?

@Ciekawy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Czas trwania wyjazdu oraz okres ich częstotliwości jest uzależniony od dostępnych projektów, a także dyspozycyjności pracownika. Więcej informacji może Pan uzyskać pod numerem 539361142. pozdrawiamy serdecznie, Zespół RTC

Maksymilian Cichoszewski

witam, chciałbym w pozytywnym aspekcie wypowiedzieć się na temat firmy Pana Robert Capała RTC montaż regałów jestem pracownikiem tej firmy od 2lat i chwale sobie kontakt z osobą prowadzącą budowę , biuro komunikatywne a miłe Panie w biurze odpowiedzą na wszystkie pytania , płaca jest na czas zaliczki oraz pełne wyposażenie potrzebne

TakNie4
Monter

Pracuję już tu miesiąc i jestem nawet zadowolony. Fajna atmosfera, wyjazdy można dostosować do swoich planów i wreszcie mam czas dla rodziny bo wyjazdy nie trwają bardzo długo, tak jak w poprzedniej pracy.

Tak1Nie

Zatrudniając się w firmie realizującej projekty zagraniczne trzeba mieć świadomość, że to praca w delegacji. Zespół RTC

TakNie

Czy pracownicy w RTC Robert Capała dogadują się między sobą?

@Pytanie

Zależy nam, żeby pracownicy dogadywali się w celu lepszej współpracy. Zespół RTC

Nowy pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 295 dni.

Witam. Jak wygląda praca w delegacji? Jakie są stawki oraz ile wynosi dieta np w Niemczech?

Żona pracownika

Mój mąż pracuje od sierpnia i bardzo sobie chwali. Nigdy nie było problemów z wypłatą stawka też przyzwoita. Panie na biurze mile i zawsze pomogą.

Nowy

Potwierdzam zetelna firma pozdrawiam

Betty

Nie widzę żadnych ofert pracy, nie rekrutujecie????

TakNie3
Tomasz
@Betty

Jeśli wciąż wyrażasz chęć podjęcia pracy, to w witrynie firmy można znaleźć 2 oferty pracy, dotyczą one pracy na stanowisku montera regałów magazynowych na wysokości oraz elektryka z uprawnieniami. Pełen opis dostępny jest pod linkiem: http://rtc-regaly.com/kariera/ Daj znać jeśli będziesz aplikować albo jeśli już składałaś dokumenty.

@Betty

Cały czas rekrutujemy z uwagi na dużą ilość zleceń. CV można przesyłać bezpośrednio pod adresy mailowe: ap@rtc-regaly.com oraz rtc.office@rtc-regaly.com

TakNie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w RTC Robert Capała? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Są dwa etapy rekrutacji, pierwszym z nich jest rozmowa telefoniczna, kolejny etap to rozmowa kwalifikacyjna w biurze.

Anna

Potwierdzam, że nikt nie ucierpiał podczas prac montażowych.

TakNie3
Adi
@Anna

A kim Ty jesteś żeby to potwierdzać?

@Adi

Pracownikiem RTC.

Przyszły Monter

Znam dobrze język niemiecki, chciałbym zostać monterem, gdzie mogę wysłać CV?

@Przyszły Monter

CV można wysłać na adres: ap@rtc-regaly.com bądź rtc.office@rtc-regaly.com

Przyszły Monter
@Anna

No ale ja nie widzę żadnej specyfikacji oferty, w zakładce nie widzę nic. Ile zarobie, jakie zmiany? od 14:00?

Tak6Nie
@Przyszły Monter

Wszystkich informacji udzielimy telefonicznie bądź mailowo. Stawki są uzależnione od różnych czynników, takich jak doświadczenie bądź znajomość języków obcych, nabyte certyfikaty. Mamy wiele projektów, a godziny rozpoczęcia prac często są uzależnione od naszych klientów. Dlatego na samym początku zapraszam do wysłania CV.

TakNie2
Przyszły monter
@Anna

Nie złożę CV do miejsca, gdzie podobno są wypadki, a 90% wpisów o Was ma negatywny wydźwięk.

Tak7Nie

Tak5Nie
Kamila

Aniu, słyszałaś negatywne opinie na temat pracy w firmie RTC MONTAŻ REGAŁÓW czy masz taką opinię jako pracownik tego przedsiębiorstwa? Na forum liczą się autentyczne i prawdziwe wypowiedzi, dlatego zachęcam Cię podzielenia się informacjami dotyczącymi warunków zatrudnienia w firmie. Czy zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy?

Ania
@Kamila

A to jeśli słyszałam, tzn. że już wypowiedź jest nieautentyczna?

Zawiedziony

Nie polecam pracy w tej firmie chyba że konkretny akt desperacji 2,5 tygodnia czekam na pieniadze i codziennie gadka że jutro wyjdzie przelew, totalna kompromitacja Pań tam pracujących

Tak13Nie
Agnieszka
@Zawiedziony

Brak terminowej wypłaty rzeczywiście może wpływać negatywnie na odbiór pracodawcy. Jak natomiast oceniłbyś pozostałe warunki pracy w RTC MONTAŻ REGAŁÓW? Może istnieją takie aspekty współpracy z tą firmą, które mogą zachęcać innych do aplikowania do niej.

Szczur
@Agnieszka

Zarobki są słabe, konkurencja dała mi więcej. Ja oceniam bardzo źle, bardzo bardzo. Kontrola bez komunikacji = porażka

Betty
@Szczur

Podpisuje się pod tym. Jak dla mnie bardzo dużo braków na tle struktury firmy można robić to o wiele lepiej żeby pracownicy byli zadowoleni. Nie tylko zarobki są ważne.... Nie tylko. W szczególności atmosfera. Słabo.

Tak3Nie

no ok ale znowu inna firma o takim samym profilu daje 14/h netto

@nowy

no ale wyjazd za granice z ta firma to stawka wtedy jest (usunięte przez administratora) to chyba lekka przesada

nowy

no tak ale wytrzymasz 11 godzin a pisza ci10 bo godzine odliczaja na tak zwane sniadanie i nie caly miesiac jest ta praca

Boss nad Bossami
@nowy

Snisz synku. 14€ nawet Niemcy nie majom. Glomby do roboty i zarabjac kase dla fimy.

Tak4Nie3

Mają synku .

Paulina

tak.

Hubert

Spoko firma i praca wystarczą chęci do pracy a zadowolenie będzie!

Michał

Witam was...chcę się przyjąć do pracy w tej firmie czy ktoś może naswietlic sytuacje jaka tam panuje w związku z zarobkami??czy są wyplacalni??

Grzegorz
@Michał

Są wypłacalni, pracuję już rok w tej Firmie i nie ma żadnych problemów z Wypłacaniem :)

Zostaw merytoryczną opinię o RTC Robert Capała - Dęblin