flexipool

flexipool
1 1

Opinie o flexipool

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

zbychu

flexipool to faluszywa firma czesto zmienia sie tam szefostwo pewnie cos kreco i so nie wyplacalni trzeba sie prosic o wlasne pieniodze oraz pobierajo tak duzo za dojazdy chyba wiecej niz taxi ze ta tykodniowka jest nic nie warta nie polecam nikomu [usunięte przez moderatora] niby polacy uwazajocy sie za wielkich holendrow a naszym rodakom polakom tako krzywde wyrzodzajo mam nadzieje ze kiedys przyjdzie na nich czas bo bog nie rychliwy lecz sprawiedliwy jest aoni traktujo pieniodze jako cel zycia anie jako srodek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiec co tu wiecej mowic

Zostaw opinię o flexipool - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie flexipool