axa/prestige finance

Opinie o axa/prestige finance

on

ofert nie widać, co jest bardzo dziwne, jak na odnogę firmy AXA

mam na imię Earl

tak to prawda

ania

czy moze ktos napisac wiecej detali dotyczacych firmy Prestige Finance ? Czy naprawde sa nieuczciwi? Czy ta firma to przekret?

emi

również sie zgadzam czekam na pieniądze pół roku i nic. [usunięte przez moderatora]

tomekggggggg

to prawda odpisuje sie pod tym czekam na kase juz kilka tygodni i nic, obiecanki cacanki

JACEK

Witam, Jest to "Elegancka" Firma, która nie płaci swoim pracownikom. Wystarczy, prawda? Życzę im powodzenia oczywiscie na "rynku".

Zostaw opinię o axa/prestige finance - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie axa/prestige finance