PALMER

Kraków

Opinie o PALMER

Iza
użytkownik zarejestrowany

@pix a możesz napisać dokładniej, dlaczego twoim zdaniem prace w firmie można porównać do pracy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To bardzo mocne porównanie - wszystkie konkretne informacje pozwolą zrozumieć forumowiczom, co masz na myśli.

Ola

Jestem tego samego zdania :) co poprzednik

ttrtr
użytkownik zarejestrowany

no wlasnie najlpeij to by było gdbyy to zawsze wszystko se pokrywalo to co jest napisane w ofercie i w realu

nick

odpowiedź do "ela" Może jest teraz inaczej tego nie wiem, choć nie sadzę żeby szef się zmienił.Dobry szef to połowa sukcesu w pracy:)

kawek

jestem mega zainteresowany :)

ono

Witek zaczął pisać sam o swojej firmie pochlebne komentarze.

stopgowork

XXX przestań opowiadać brednie. Nikt nie zakazuje rozmów i nie monitoruje pracowników, bo nie ma czasu, po prostu tu się pracuje, a dla tych co pracować nie potrafią nie ma tu miejsca. Aby przestrzec potencjalnych pracodawców moja szczera opinia o xxx wkrótce może się znaleźć się na www.wilczybilet.pl oraz www.deepminer.pl, Powodzenia w przyszłej pracy :-) Pewnie stale jesteś na etapie jej zmiany lub poszukiwania

pipi

najbardziej zalosne jest to ze sie ciagle usuwa z tej strony komentarze ktore nie pasuja firmie. caly ten portal z tego wzgledu jest niewiarygodny usuwajac komentarze. a sama firma jest jak kazda inna szalu nie ma;)

olek
użytkownik zarejestrowany

Coś mi się wydaje, że jednak musi byc chociaż trochę lepiej, niż tutaj piszecie, bo niby jaki cel miałby szef, gdyby rzeczywiście próbował skłócić ze sobą wszystkich pracowników... Zero korzyści, tylko straty dla jego firmy. Tez interesowałoby mnie ile w Palmer obecnie się zarabia ,może ktoś napisać?

tkajest
użytkownik zarejestrowany

ja to powiem niestety szczerze że atmosfera w pracy mnie nie interesuje za bardzo, bo ja idę tam pracować i jestem nastawiony na zarobienie kasy, bo mam plany co z nią zrobić. Obecnie ciężko gdziekolwiek z pracą więc nie musi być dla mnie jakaś wygórowana stawka, tylko chce wiedzieć czy Palmer płaci terminowo kase?

wsxzc
użytkownik zarejestrowany

a dlaczego pracodawca jest antypatyczny? cos wiecej mozna wiedziec na temat szefa i ogólnie firmy? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom? czy atmosfera pomiedzy współpracownikami jest w porządku ? pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

kamil
użytkownik zarejestrowany

Witam, mam pytanie odnośnie pracy w Palmer, może wiecie, czy warto sie firma w ogóle zainteresować, bo na ich stronie internetowej napisali, że poszukują osób na stanowiska: monter klimatyzacji oraz serwisant klimatyzacji. Nie napisali jednak czego wymagają ani co oferują w zamian, dlatego muszę zapytać. Bardziej interesowałoby mnie stanowisko montera.

srebny28

Firma bardzo się rozwija. Atmosfera pracy jest przyjazna. Ludzie sympatyczni. Zarobki też są przyzwoite Kryzys tu nie sięgnął - i bardzo dobrze :-)

stand

Ogólnie fajna praca jak lubisz monterkę. Warunki finansowe ok,jak już sie zalapiesz i do czegos sie przydasz, to nawet lepiej niz ok. Zmienili by tylko samochody na nowsze, niektóre są bez klimy

Franciszek
użytkownik zarejestrowany

Zgodze sie z tym, że firme przede wszystkim tworza ludzie. Może jednak szef zmieni podejście. Przeciez to w nowych osobach, stażystach, czy nie leży przyszłość firmy!

Palmerk

Witam, Palmer działa na rynku od 2000 roku i nazywanie tej firmy pseudo firmą jest sporym nadużyciem. Jedyne czego żałuje to tego, ze zatrudnilem w tym czasie kilka osob, ktore okazaly się Pseudo pracownikami. "Ktoś", twoje ciągle dopytywanie sie o to samo świadczy o twoich marnych kompetencjach. Wiem, dla ciebie najlepiej byłoby gdybym oprócz tego ze załatwiam zlecenia dla firmy, wykonał jeszcze całą robotę, do której zostałes powołany. Aby "ktoś" mógł dalej spokojnie serfowac po necie i wypisywać tego typu brednie.

Franciszek
użytkownik zarejestrowany

Także chętnie bym posłuchał, bo Palmer nie wygląda mi z zewnątrz na zła firmę, może wystarczy by poprawili kilka szczegółów.

szkoda że tych opini nie da się podczepić do ofert pracy wystawianych przez firmę palmer ,

Realista

Ignacy, jak nic nie umiesz, to nic sie nie dorobisz, ale tak już było, jest i będzie na świecie.

Janiemoge

Nie moge sie z tym zgodzić, większość ludzi jaka pracuje w Palmer jest tutaj od co najmniej kilku lat. Owszem zmieniają sie jakiś stażysta,, bądź ktoś kto przyszedłem na okres próbny. Ale przecież trudno wymagać od szefa aby zatrudnił na stałe każdego kto przyjdzie na praktykę!

Zostaw opinię o PALMER - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PALMER