Agencja Reklamowa Vector Studio

Opinie o Agencja Reklamowa Vector Studio

Pracowałem/łam na stanowisku asystenta od 2000 do 2001 Słowa kojarzące się z tą firmą to rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako żadne Atmosfera i ludzie tam pracujący są oj Od jakiej stawki można negocjować pensję?a zalezy jakie stanowisko, piszcie jak was interesuje, bo mam tam kumpli Najbardziej w tej firmie podobało mi się: towarzysko Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Vector Studio - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Vector Studio