PLAN&BUD SP Z O O

Łódź

Opinie o PLAN&BUD SP Z O O

użytkownik zarejestrowany

@PRAC nie możesz obrażać w sposób wulgarnych innych ludzi na forum gowork.pl. Czy czytałeś regulamin? Tutaj masz jego treść: http://www.gowork.pl/regulamin Można napisać swoją niezadowoloną opinię bez taki sformułowań jakie Ty użyłeś. Twój wpis zapewne będzie usunięty przez administratora z powodu złamania regulaminu.

użytkownik zarejestrowany

@XXC nie jestem, jestem moderatorem forum gowork.pl i chcę pomagać osobom zainteresowanym pracą w PLAN&BUD prowadząc tor dyskusji na forum. Tym spowodowane są moje pytania. I dzięki merytorycznym odpowiedziom jesteśmy w stanie razem komuś pomóc. Czy Ty chcesz pomóc osobom zainteresowanym odpowiadając na moje pytania?

PRAC
@Agata 3 tygodnie temu

Właściciel PLAN&BUD to kompletny idiota,bydle to za mało powiedziane w tej firmie nie są w stanie zatrudnić osobę z doświadczeniem budowlanym,prawnym, logistycznym. Oni już mają wprawę w krętactwie, oszustwie i pracy w zamęcie tworzonym przez właściciela. Na terenie Łodzi nie jest on w stanie wykopać dołka w terminie. Mając tak zamotanego kierownika budowy chyba każda firma już poznała właściciela i zdolności ludzi którymi otoczył się. Tempi ludzie zostaną z nim do końca jego dni bo kto ich przyjmie z doświadczeniem w PLAN&BUD. A na koniec i tak ich wydmucha.

użytkownik zarejestrowany

@adam a w jaki sposób są zapisywane godziny pracy pracowników? Czy macie do nich wgląd? Na jakiej podstawie są odcinane te pensje? Ktoś próbował to wyjaśniać u pracodawcy?

XXC
@Agata 13.09.2017, 13:31

Ty Agatką to na pewno nie jesteś w PLAN&BUD.

użytkownik zarejestrowany

@PRAC chciałbyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z PLAN&BUD? Czemu nie polecasz tej firmy? Co masz na myśli mówiąc praca niewolnicza? Ważna na forum jest argumentacja. To ułatwia komunikację na forum i znalezienie pracy.

adam
@Agata 18.08.2017, 12:57

Pracujesz jak osioł, a na koniec Tomaszek i tak Ci utnie z wypłaty

PRAC

Nie polecam nikomu tej firmy ale jak ktoś bardzo chce to poszukują do pracy niewolniczej w Lesznie teraz tam działa bo tu już się wytapia

migu
użytkownik zarejestrowany

lopas, a tutaj w tym momencie nikogo nie potrzebują. Sam się ostatnio zastanawiałem ale mnie odprawili z kwitkiem.

kierowca

Łapa ma racje, krętacz jakich mało. Dobre opinie to chyba sam SEF wypisuję, nic dobrego o tej firmie nie można powiedzieć

ŁAPA

WITAM WSZYSTKICH I NIE POLECAM TEJ FIRMY DAWNY TOM TRANS WŁAŚCICIEL WŁASNIE BĘDZIE MIAŁ SPRAWĘ KARNĄ ZA PRZEKRĘTY I MACHLOJKI WRESZCIE KTOŚ MU ZAJRZY TAM GDZIE POWINIEN JESTEM SWIADKIEM W TEJ SPRAWIE TAK WIEC DRODZY ROBOTNICY KIEROWCY OPERATORZY NAPRAWDĘ LEPIEJ ZAMIATAĆ ULICE NIŻ PRACOWAĆ U TEGO OSZUSTA JESZCZE JEDNO JAK KTOŚ MIAŁ UMOWĘ O PRACE TO NAPEWNO NIE MIAŁ PŁACONEGO ZUSU POZDRO ŁAPA.

zawiedziony

katastrofa omijać szerokim łukiem. połowa ludzi, która tam pracowała pozakładała sprawy sądowe przeciwko temu właścicielowi. Tragedia - brak szacunku dla człowieka, brak praw pracownika tam jest się niewolnikiem.

ex

Nie polecam pracowałem tam . Właściciel to oszust traktujący pracowników jak śmieci.

nolt

dlaczego admin kasuje komentarze ludzi którzy nabrali sie na plan bud a dawny tom trans.Nie ułatwiacie kierowcom na znalezienie normalnego pracodawcy Pewnie wam (usunięte przez administratora) sklada propozycje wykasowania postów..I gdzie tu sprawiedliwość??

operator

Nie placa zobacz ile jest ich ogloszen(usunięte przez administratora)

driver

ogolna ocena tej pseudo firmy mniej niż zero kijowe auta(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o PLAN&BUD SP Z O O - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLAN&BUD SP Z O O