Silpol

Dąbrowa

Opinie o Silpol

Nikt

Potwierdzam to co napisano powyżej. Po rozmowie, zaproponowano mi tak śmiesznie małe pieniądze, że zastanawiałem się czy to jest tygodniówka. Odradzam!

Karota

Biedra nie stała się wyznacznikiem płatności, ale skoro w firmie z branży IT- jednej z najbardziej dochodowych i rozwojowych w PL zarabia się mniej niż na kasie w markecie to warto zastanowić się czy warto w ogóle aplikować..

tens

@real Atmosfera jest dobra jeśli chodzi o podejście pracowników, jednak firma Silpol z Dąbrowy koło Poznania jak na tą branżę płaci tak śmieszne pieniądze, że faktycznie na kasie w Biedrze zarobisz więcej. Oczywiście wygórowane wymagania, zero szkoleń, więc jedyne co skłania do zatrudnienia się to w Silpolu to przetrzymanie okresu bez pracy i jednocześnie szukanie nowej. Ani się nie rozwiniesz, ani nie zarobisz.

kolo

Nie wiem skąd te wyssane z palca kłamstwa wypisane powyżej. Atmosfera w firmie jest tragiczna. Zarówno dział handlowy jak i dział techniczny nie zarabia 3 tysięcy- chyba, że mówisz o kierownikach. Podstawowy pracownik to najniższa podstawa i premie tak niskie, że aż palcem się nie chce ruszyć. Jeszcze chwilę popracuję tutaj i spadam do normalnej firmy!

tarek

Silpol z Dąbrowy nie ma oddziałów w innych miastach

grzanek

No i nie mylić firm Silpol w Dąbrowie z F.H Silpol, to są dwie zupełnie różne firmy.

grzanek

Nie wiem kiedy Twoja kumpela tam pracowała ale premii w dziale handlowym to nie zobaczysz na oczy. Oczywiście jeżeli chcesz posiedzieć i się ponudzić za 1450-1500 zł to warto :)

grzanek

Odpuść sobie. Beznadziejna firma bez szans awansu, z miernymi zarobkami.

????

Nie widziałem już dawno tak żałosnych zarobków. Serwisanci zarabiają gorzej niż pracownicy biedronki, a na rozmowie do działu handlowego to proponują po prostu śmieszne kwoty, pomijając prowizję. Generalnie lepiej aplikować do Amazona ;/

Miki

Jeśli planujesz zarobić rozsądne pieniądze to nie tutaj. 3% od zysku to parę złotych miesięcznie prowizji. Dzięki, ale słabo!

:?

@:? 20.01.2015 19:57
Planuje aplikować do tej firmy - jak wyglądają zarobki handlowców? Atmosfera? Obroty? Podstawy? Prowizje?...

Odpuść sobie- byłem na rozmowie o pracę- strata czasu..

Osoby owszem miłe, natomiast co do zarobków to śmiech na sali. Kształcenie? Zapytaj pracowników kiedy ostatnio byli na szkoleniu.

Same pozytywy. Chyba nie znam osoby, która w tej firmie narzeka na atmosferę, osoby zarządzające czy zarobki. Duża możliwość dokształcania się w ramach szkoleń i konferencji. Bardzo miłe osoby tam pracują. .

Zostaw opinię o Silpol - Dąbrowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silpol