Opinie o PRO PRODUKCJA SP Z O O, ul. Księdza Józefa Londzina 29A, 43-382 w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PRO PRODUKCJA SP Z O O, ul. Księdza Józefa Londzina 29A, 43-382 . Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRO PRODUKCJA SP Z O O, ul. Księdza Józefa Londzina 29A, 43-382 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRO PRODUKCJA SP Z O O, ul. Księdza Józefa Londzina 29A, 43-382 w Bielsko-Biała

Nieznajomy Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam! Pierwsze wrażenie dobre ale z każdym dniem czar coraz bardziej pryska… omijać szerokim łukiem! Kierownictwo masakra! Kierownik produkcji to (usunięte przez administratora) z zadartym nosem który uważa się za niewiadomo kogo! Czasem mam wrażenie ze góra jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Stawki może i nie najgorsze ale bajzel taki ze szok! Jeśli ktoś ma jakakolwiek inna alternatywę to na Pro nawet nie patrzeć. Z reszta to widać ilu pracowników w ostatnim czasie ucieka z Pro i Pro Produkcji! Całkowite (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu!

Pan kowalski Nowy wpis

Słyszałem po mieście od ludzi kiedyś pracujących tam że naprawdę nie warto a szkoda bo ponoć sama praca w sobie jest fajna, ale atmosfera brak totalnej organizacji ludzi na stanowisku kierowniczym nie ogarniajacy nic brak logistyki prowadzi do tego że nie da się tam pracować plus brak szacunku do pracownika

TeDe

Na produkcji jest pan który sie uważa za kierownika tak naprawde jest młodym chłystkiem to tylko ta firma zrobiła z niego kierownika po za nią jest nikim. Do czego zmierzam , a no do tego ze on powinie być trenerem reprezentacji polski w piłkce nożnej i sukces jest i wielka wygrana w PZPN. Napewno zadajecie sobie takie pytanie już wam to wytłumacze . Jest to osoba która zrobiła z produkcją takie cięcia ze sie w głowie nie mieści . Po 1- Dlatego powinie być trenerem ze z drużyny 11 osobowej skrucił by ją do 6 osobowej. Po 2- kazał by bramkażowi grać w ataku . a Po 3 - jego największym atutem jest to zeby jak najwięcej zabrać pracownikowi aby on przyświecał jak najwięszy cel prezesowi. Bo kto jak nie ON umie tak dojechać ludzi z prodycji .

Zostaw merytoryczną opinię o PRO PRODUKCJA SP Z O O, ul. Księdza Józefa Londzina 29A, 43-382 - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PRO PRODUKCJA SP Z O O, ul. Księdza Józefa Londzina 29A, 43-382 ?

Zobacz opinie na temat firmy PRO PRODUKCJA SP Z O O, ul. Księdza Józefa Londzina 29A, 43-382 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO PRODUKCJA SP Z O O, ul. Księdza Józefa Londzina 29A, 43-382 ?

PRO PRODUKCJA SP Z O O, ul. Księdza Józefa Londzina 29A, 43-382
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

PRO PRODUKCJA SP Z O O, ul. Księdza Józefa Londzina 29A, 43-382