Opinie o Quiosque

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Quiosque? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Ewsk

Nie polecam firmy quiosque, zarobki : bieda, zatrudniają na 7 miesięcy a po kilku wypowiadają umowę z dnia na dzień nie podając przyczyny. Regionalna słodzi, jak bardzo jest zadowolona z pracownika, a za plecami knuje, i za pośrednictwem kierownika wręcza wypowiedzenia.Kierownik to marionetka w rękach regionalnej. Nie polecam pracy w tej firmie, szkoda czasu i nerwów.

okoku
@Ewsk 01.05.2016 14:50

z tego co wiem to sklep jest własnościom 2 panow a nie centrali i to oni tam robia takie numery z zatrudnieniem i zwalnianiem. zawsze tam tak bylo, nie liczyla sie opinia zadnej regionalnej ani nikgo innego do tej pory. nie polecam tych panow

mala

Witam, czy ktos sie orientuje jak wyglada zatrudnienie w firmie Quiosque?Jakie zarobki oferuja na Tc? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Quiosque - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quiosque