Opinie o Acuritas w Mannheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Acuritas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Acuritas o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acuritas w Mannheim

asia868

Zasiłek przysługuje na osobę wymagająca opieki a w umowie była dziwna klauzla jak bym miała panią H zameldować w swoim mieszkaniu. Dobrze ,że akuritas nie zażyczyla sobie mojej nerki. Zapytałam co to za zapis. Acuritas nie daruję wam. Siedzę teraz i będę prosić o pracę. Wy śmiejecie się ze mnie, nie podaruję Wam

gaj

Aha, dodam jeszcze, że zarobki wcale nie rewelacyjne- mój niemiecki i doświadczenie ocenili bardzo dobrze, ale tylko 1000 Euro proponowali

gaj

Ostatnio znowu się ogłaszają, ale radze ostrożność. To jest niemiecka firma, telefony podają tylko stacjonarne, nie chcą podawać telefonu to podopiecznych. Jak padną to co zrobicie? To niemiecka firma. W Polsce jest jakas szansa wyegzekwować kasę, a tam? Polską firmę można do sądu podać, a co zrobisz jak cię Acuritas oszuka- gdzie będziesz pisać? Jest wiele innych firm- nie zawracajcie sobie głowy acuritasem. Taka moja rada

asia868

Pieniądze są już na kącie. Jaka satysfakcja i jeszcze telefon z przeprosinami. jestem dumna z siebie ale firma podpadła teraz pora zagościć w Niemczech na dłużej bo rodacy to rodacy , niewiele gwoździ do mojej trumny już im zostało.

asia 868
@asia868

byłam zdenerwowana przepraszam za drastyczny błąd konto

logo firmy ELEKTRYK - MANNHEIM
ImpactJob
logo firmy Praca dla kierowców ciężarówek C+E
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Hydraulik - monter instalacji
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
asia989

Nie ma co rozpaczać wiem gdzie mieszkam, Niemka znęcała się ale zapłaciła. Pracowałam we Wrocławiu bo stąd jest firma. Dzięki za możliwość wypisania się na forum czy tez jest w kosztach firmy? Jeszcze raz jeśli ktoś nie płaci nie jadę ponownie ,choć nieadekwatna firma to dla mnie strata. Nie jadę i na działalność tez nie. Szkoda się niektórym robi moich pieniędzy to do roboty się weź . Znajomość obcego język nawet c1 może nie wystarczać. Zabieranie pieniędzy jest karalne na całym świecie.

asia868

Na problemy mam rozwiązanie.Proponuję udziałowcom po 1 podopiecznym się zająć i casch flow firmy na pewno się poprawi. Przykro mi siedzieć tak bezczynnie, cała rodzina czekała na pieniądze, poświęciłam pół roku , mam już nową pracę ale pieniędzy nie podaruję i odpowiedzialności za umowę też. Kto ma namiary na dobrą firmę windykacyjną?

asia868

Pracowałam 3 miesiące i 10 dni, na umowę nie patrzyłam bo to miał być niemiecki oddział opiekuńczy. Umowa ze skrytką pocztową, nie ma osoby odpowiedzialnej. Firma w rzeczywistości polska udziałowcem jest prawnik. Wszyscy na siłę próbują wydrzeć pieniądze tym ,którym najłatwiej zabrać. , Nigdy nie ukradłam żadnych pieniędzy i kosztowności podopiecznym a moi opiekunowie czyli firma Acuritas zabrała mi jednomiesięczne wynagrodzenie . Oddadzą na pewno ale dwa miesiące siedzę i czekam. Teraz już myśleęmoże to moja wina. Nie Nie (usunięte przez administratora) , powinni ponieść karę i nie psuć dobrego imienia firmom pośredniczącym. Jednak doświadczenie życiowe podpowiada mi, że firma windykacyjna z internetu będzie skuteczniejsza od innych . Pani w telefonie udaje że jest swoją mamą i nic nie wie i wmawia ,że to przez podatek nie mam wynagrodzenia. Nie mam świadectwa pracy i ciekawa jestem czy pit 11 otrzymam. Co za koszmar sama bezradnie (usunięte przez administratora)

Jasmin

Cwaniaczki! Czy nie mozna z nimi zrobic porzadku! Drogie Panie piszcie jak najwiecej w naszej branzy jest to konieczne. Pozdarawiam

gaj

Powodzenia- daj im po [usunięte przez moderatora] także w moim imieniu! Czy ty byłaś u nich zatrudniona? Czy Ci zalegają z wypłatą? Za jaki okres?

asia 868

Znajdę ich rodziny i odpowiedzialnych. Finanzamt i rodzinę która mnie zatrudniła. Nie ma tak dobrze to nie trójkąt bermudzki ,ze można tak zniknąć.

gaj

Wszystko na to wskazuję, ze Avuritas zwinęło żagle. Najpierw nie podjechał autobus, który miał mnie zabrać , potem milczące telefony, żadnej odpowiedzi na meile. Los mnie uchronił przed wyjazdem i ostrzegam wszystkich, którzy teraz są na wyjeździe- ACURiTASU JUŻ NIE MA!!!!!!

obcy obcy

Witam, chcę ostrzec wszystkie Panie szukające pracy jako opiekunki osób starszych w Niemczech przed firmą ACURITAS Z MANNHEIM. Są to dwie [usunięte przez moderatora], które nie płacą pieniędzy. Umowa jest tak sformuowana, że nie wiadomo o co chodzi. Są bardzo miłe przez telefon, ale kiedy pojawia się problem można zapomnieć o wypłacie. Biorą pieniądze od podopiecznych i nie wypłacają opiekunkom. Jest to firma KRZAK. Zjechałam pod koniec lutego 2013r i do tej pory nie mam pieniędzy. Proszę o kontakt osoby, które pracowały w ACURITAS I ZOSTAŁY OSZUKANE. fiona2200@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Acuritas - Mannheim

• Jak się pracuje w Acuritas?

Zobacz opinie na temat firmy Acuritas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Acuritas?

Kandydaci do pracy w Acuritas napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Acuritas