Restauracja Gęsia Szyja

Chełm

Opinie o Restauracja Gęsia Szyja

bedzies

jak sa umowy o prace w Restauracji Gęsia Szyja to naprawde super. Nie oszukujmy sie w gastronomii to rzadkość zeby nie było umów śmieciowych (zleceń). mosze wreszcie idzie jakaś zmiana na lepsze w tym kierunku. bardzo na to licze, nie ukrywam :-)

waldi K

"Gęsia Szyja" zajrzelismy tam z żona w tą niedzielę, wieczorem. Szok ! Nazwa lokalu powinna brzmieć " Śmierdząca Nora" , a w niej kilku napitych podstarzałych(usunięte przez administratora) Omijajcie to miejsce.

Zostaw opinię o Restauracja Gęsia Szyja - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Gęsia Szyja