Pizzeria Tomato

Radom

Opinie o Pizzeria Tomato

ser

@anonim prawda jest taka że zarobki bedziesz mieć takie jakie sobie wynegocjujesz i na jakie się zgodzisz. Wiadomo chyba, że kelnerka i kucharz będa zarabić zupełnie inne pieniądze. Z tego choćby względu, że kelnerka ma napiwki, a kucharz nie, wiec kelnerka ma niższą podstawe

No i...

Moi drodzy i mili.Tomato pizza to jest lokal dla ludzi z elit.Sam osobiście widziałem tam ludzi biznesu z Radomia.Pizza okrutnie niesmaczna.Jak raz byłem tam z dziewczyną,to póżniej przez tydzień nie mogłem wyjść z kibla tak się zatrułem.Mają nieświerze mięso.Więcej z tej pizzy jest ciasta niz dodatków,a już nie wspomne nawet o cenach.Drożyzna i świństwo podawane.

Monisss

Ja tam nigdy wiecej nie pojde ..... wchodzi sie kelnerki wrecz rzucaja sie na klienta jak by mogly to by oczy wydrapaly.... ogolnie to niepotrzebnie 5 tys razy podchodza do klientow nie mozna spokojnie porozmawiac.... Wgl pizza tłusta.... a ten lokal to wgl ma najdrozsza pizze w radomiu a duza to jak mała....!!!! Ten szef to niezly sknera musi byc......!!!!!!

Zostaw opinię o Pizzeria Tomato - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria Tomato