Elmo

Opinie o Elmo

Wy kurwy żydo ściery semickie

Kierownik z suwałk to (usunięte przez administratora) i pijak wieczne zachlany w pracy i po ,dostaje kilka tys na wypłatę po to żeby większość przechlać i chodzić najebanemu w pracy liżąc (usunięte przez administratora) spasionej (usunięte przez administratora) prezesowi a jego pracownicy zarabiają marne grosze po 1800 zl za cały miesiąc po (usunięte przez administratora) wie ilu latach pracy. Ten pracodawca to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) podpisują z tobą umowę i puźniej w trakcie próbują zmieniać jej warunki. Elmo to żydowska (usunięte przez administratora) a właściciel to (usunięte przez administratora) w dupe,jebane (usunięte przez administratora) dorobkowicze a ludziom pracującym na mrozie dają raz na 3 miesiące kilka słoików padluchów od swoich kolegów z najtańszych firm gdzie (usunięte przez administratora) psie jedzenie jest leprze jakościowo ,fasiolki wasze, (usunięte przez administratora) odpady gdzie strach psom dać do jedzenia . Ty (usunięte przez administratora) ruro bardaszana prezesie właścicielu elmo słyszysz? Swojej żonie (usunięte przez administratora) daj te słoiki na święta tak jak ludziom dałeś na tegoroczne 2017 święta w porwanym worku budowlanym na śmieci . Jak chcecie (usunięte przez administratora) to ja wam pokaże zdjęcia filmy itp o waszym zakładzie pracy,warunkach bhp ,o wypadkach bez kontroli bhp , wy (usunięte przez administratora) ściery semickie i na was przyjdzie czas bo zachodzicie za skórę ludziom nie tym co trzeba. Zdechnij semicka judeopolonistyczna (usunięte przez administratora)

gold

Praca telemontera nie jest lekka. Porównując kilka lat wstecz. Praca 1osobowa na wysokości, sieć zdegradowana. Nie masz nadgodzin, nie masz wystarczających narzędzi do pracy! O zarobkach, nie wspominam..

Zostaw opinię o Elmo - Siedlce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmo