Opinie o KOLA SIEĆ SKLEPÓW ODZIEŻY UŻYWANEJ w Jałowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KOLA SIEĆ SKLEPÓW ODZIEŻY UŻYWANEJ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KOLA SIEĆ SKLEPÓW ODZIEŻY UŻYWANEJ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOLA SIEĆ SKLEPÓW ODZIEŻY UŻYWANEJ w Jałowiec

stała klientka

Witam wszystkich, którzy mieli "niebywałą" przyjemność robić zakupy w tym sklepie. Jestem oburzona co dzieje się w sklepach z używaną odzieżą. Oprócz przyzwoicie dającej sobie radę obsługi sklep ogólnie zniechęca klientów do siebie. Towar od ostatnich 4 miesięcy popsuł się strasznie. Kompletnie jest niewarty uwagi, ani cen. Osoby odpowiedzialne za ceny robią sobie chyba kpiny i chcą zarobić na jakiś "łachach". Od niedawna działa "super rewelacja" skup odzieży, proszę wszystkich, którzy chcą się pozbyć odzieży, oddajcie to lepiej dla potrzebujących i bezdomnych, oni będą mieli przynajmniej z tego pożytek, a Wy zrobicie dobry uczynek. Byłam świadkiem skupu i te pożal się Boże grosze za kilogram nie warte są Waszej fatygi. Cennik jest tak zrobiony, że nowe ubrania z metką kosztują 3zł/kg, jak nie ma metki, a produkt jest nowy to już tylko 1zł/kg. Kto trzyma w domu tyle ubrań nowych z metkami, żeby wizyta w skupie była warta dźwigania worków? Kobieta przyszła kiedyś z prawdziwą skórzana kurtką, za którą zapłaciła na pewno więcej jak 400zł, a dostała śmieszne może ze 2,5 złotego... To jest jawne [usunięte przez moderatora]. Nie popierajcie paserstwa! Kupowanie za grosze, a sprzedawanie za sztukę nie jest w porządku! Żal ludzi którzy naiwnie czekają z kilkukilogramowymi workami w kolejce na te żałosne kilka złotych. tym bardziej, że przychodzą do skupu w większości ludzie, którzy liczą na jakiś zarobek na swoich ubraniach, a odchodzą umową na najwyżej 1/5 tego co mogliby się spodziewać, nierzadko wyzywając niczemu winną obsługę za ich selekcję ubrań na kategorie w cenniku. Ja nie mam zamiaru tam więcej kupować i Was też do tego namawiam! Właściciele chcą zrobić wielki biznes na niczym, a Wy im w tym pomagacie... Obudźcie się...

Zostaw merytoryczną opinię o KOLA SIEĆ SKLEPÓW ODZIEŻY UŻYWANEJ - Jałowiec

KOLA SIEĆ SKLEPÓW ODZIEŻY UŻYWANEJ