Wojewódzkie Przedsiebiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.

Opinie o Wojewódzkie Przedsiebiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.

były pracownik

Kilka lat temu zwalniałem się z WPEC'u ze względu na bardzo słabe zarobki. Pan Dyrektor Marek L. przekonywał mnie, że fuzja WPEC'u i Energetyki spowoduje to, że zarobki skoczą bardzo szybko a był to rok 2016 a te plotki pracownicy słyszeli już kilka lat wcześniej. Mamy prawie 2019 rok i nici z połączenia. Bardzo dobrze, że uciekłem od tej toksycznej firmy a panu obecnemu viceprezesowi proponuje nie mydlić oczu pracownikom, którzy chcą godnie zarabiać i pożegnać się z firmą, która nie oferuje wiele zaangażowanym pracownikom. Chciałbym dodać, że zajmowałem stanowisko bardzo przyszłościowe dla firmy a zarobki były mniejsze niż w Biedronce. Pamiętam słowa "jesteśmy spółką KGHM'u" więc zarobki powinny być porównywalne jak w KGHM'ie a social był zerowy Moje sugestie dla Wojewódzkie Przedsiebiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.: Nie kłamać! Lubię atmosferę w Wojewódzkie Przedsiebiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. za: Atmosfera akurat była b. dobra ze względu na nie utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z "wysoko" postawionymi ludźmi

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Wojewódzkie Przedsiebiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw opinię o Wojewódzkie Przedsiebiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. - Legnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojewódzkie Przedsiebiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.