Opinie o Łazienkaplus.pl S.A w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Łazienkaplus.pl S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Łazienkaplus.pl S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łazienkaplus.pl S.A w Poznań

:DD

pracowałem tam 3 lata, okropne biuro, dużo obiecują, nic nie robią, nie było podwyżki robią z ludzi niewolników za minimalną płacę, liderzy zachowują się jak dziewczyny uginające się pod swoimi szefami, nie potrafią stanąć w obronie swoich pracowników, odszedł z tej pracy i zaczął zarabiać 10 tys. :DDD

F

Czy planowane są podwyżki w związku z ustawowym wzrostem minimalnej płacy?

@@pracownikodkilkulat

Rozumiem ze nie otrzymałeś podwyżki takiej grupowej jak wszystkim podnoszą wypłaty do góry. A sam nie próbowałeś pójść z wnioskiem o podwyżkę? Myślisz że jakbyś dobrze umotywował to też by odrzucili? Bo może warto spróbować?

Zwróciłam uwagę, że nie chwalicie sobie płac w tej firmie. I teraz mam zagwozdkę, czy ofertę (usunięte przez administratora) jako specjalistka/ta ds. marketingu internetowego można uznać za atrakcyjną, czy nie. Wspominacie o minimalnej krajowe, ale to może w magazynie, wysyłce... Od kogoś, kto ma minimum 2 lata stażu w marketingu e-commerce nie powinni oczekiwać, że poprzestanie nawet na 8 K brutto.

Na jaki czas zawierane są umowy w Lazienkaplus? Umowa Próbna na 3 miesiące a potem na czas nieokreślony czy występują 3 umowy?

lalaland Nowy wpis
@Kandydat

3 msc nastepnie chyba na rok z tego co kojarzę.

:DD Nowy wpis

Hej ja w sprawie rekrutacji na stanowisko Specjalista/ka ds. HR. Widziałam ogłoszenie i myślę, czy warto się zgłosić, bo nie podano widełek płacowych. Wiecie jak tu dział HR zarabia? No i czytam, że wymagają doświadczenia na podobnym stanowisku, ale ile dokładniej? Boję się że jak zaaplikuję to mi powiedzą "ma pani za mało doświadczenia", więc może znacie jakiś konkret?

Rekrutacja składała się z trzech testów uzupełnianych online- pytania dotyczyły tego jakbym sobie poradziła w różnych sytuacjach z klientami, jakie mam wymagania finansowe itp. Po każdym teście musiałam dostać pozytywną odpowiedź, żebym mogła podejść do kolejnego testu. Wszytko przeszłam, dostałam informację, że mam pracę. Dostałam wiadomość, że umowa będzie gotowa do podpisania następnego dnia i czy miałabym chwilę wolnego na spotkanie online (w ten sam dzień, tylko kilka godzin później), żeby mogli mnie wprowadzić i dołączyć do czatów dla pracowników. Napisałam, że nie mogę w tym dniu, mogę następnego dnia. To był ostatni kontakt ze strony tej firmy. Ani ta wiadomość ani żadna kolejna nie została już odczytana, rekruterka telefonów nie odbierała xd. Minęły trzy miesiące i wiem, że nie dostałam pracy, ale powinnam dostać jakąkolwiek informację zwrotną.

Standardowe, dotyczące różnych scenariuszy z klientami

logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
F

Czy planowane są podwyżki w związku z ustawowym wzrostem minimalnej płacy?

Małgorzata
@F

A czemu o to pytasz ? Pracujesz tam ? Słabo płaca czy co ? Z opinii wynika ze całkiem fajna to praca…wiesz może czy jest tu oprócz podstawy jakiś dodatek czy socjal? albo może premie ?

Inna
@Małgorzata

Jeśli chodzi 9 kasę t9 zależy od działu. Są premie różne. Praca jest z reguły ok bo to firma nastawiona na człowieka a nie twardy wynik. Najlpesze moje kilka lat zawodowych

Olga
@Inna

Brzmi trochę, jak by to była przeszłość? A propos działów, może dasz orientacyjnie jakieś widełki, żeby można było oszacować poziom zarobków w ogóle. Na razie chyba nie ma naborów, ostatnio były do IT, czy Performance Marketing Specialist. Niestety, żadnych widełek w ofertach :/

@pracownikodkilkulat
@F

O podwyżkach się tylko mówi co kilka miesięcy. Od 3 lat nie otrzymałem absolutnie żadnej podwyżki. Szkoda, bo warunki pracy naprawdę są dobre a ludzie świetni w każdym dziale.

@@pracownikodkilkulat

Felicja

Dzień dobry.Aplikowałam na stanowisko Obsługa Chatu ,praca zdalna.Cała rekrutacja odbywała się w formie testu przez znany portal.Nie zdążyłam nawet wypełnić ostatniej ankiety a kontakt do rekrutacji został wyłączony.Czy ktoś zna może kontakt do rekrutera-Pani Bogumiłe?Nawet nie mam jak poinformować, że wypełniłam ostatni etap.

Albik
@Felicja

Nie podali żadnego nr telefonu do kontaktu albo e-maila? Może rekrutacja się zakończyła. Feedbacku za wypełniony test też nie było? Powiesz jakie pytania były w tym teście?

P
@Felicja

Jestem w tej samej sytuacji. Żadnej odpowiedzi mailowej, zero informacji.

Inia
@P

Szkoda. Długo ogólnie czeka się na ten link do testu? Zastanawiam się czy każdemu wysyłali i czy najpierw jakakolwiek rozmowa z hr była. Podpowiesz jak przygotować się do tego testu jeśli oferta się znów pojawi? Jakieś zadania/pytania były, które zapadły w pamięć? :-) Bardzo by mi to pomogło na przyszłość.

Łukasz

Chyba nie często firma szuka nowych osób do pracy, co? Akurat jestem w trakcie szukania pracy i nawet archiwalnej oferty nie znalazłem. No chyba, że tam trzeba iść samemu cv zanieść? Spodobała mi się tu jedna opinia , że firma nie patrzy sztywno na wynik a na pracownika. W czym to się przejawia i czy dalej tak jest? :) Dawniej pisaliście o pracy na magazynie, która by mnie najbardziej interesowała w sumie, że zgrany zespół. Potwierdzacie, że nic się nie zmieniło, ludzie ci sami czy raczej się zmieniają? A może też podacie konkretną kwotę na start?

@Łukasz

Ostatnio nie za bardzo układa się w branży wyposażenia. Jeżeli chodzi o prace na magazynie to zespół jest akurat bardzo zgrany. Na moim dziale ostatnio sporo się zmienia i bardzo na plus. Myślę warto podpytać dział HR mailowo poprzez @ na stronie. :)

Gutek
@pracownik

Powiesz czy żeby dostać się na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe. Pytam na wszelki wypadek jakby zaczęli rekrutować. Lepiej być przygotowanym, nie?

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Łazienkaplus.pl S.A rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Nie udało mi się zdobyć stanowiska, o które się ubiegałam ale mimo to proces rekrutacji i firmę oceniam bardzo dobrze. Świetne dwie rozmowy i dobrze zaprezentowany charakter pracy. Odpowiedzą zwrotna w obiecanym terminie.wszytko jak należy

Halina
@Kandydat

Dlaczego rozmowy były dwie, one się jakoś różniły przebiegiem i pytaniami czy te pytania na obu były zbliżone? W tej odpowiedzi zwrotnej dali Ci znać dlaczego nie zostałaś przyjęta?

pracownik magazynu

Kilka zdań na temat pracy w magazynie łazienki. Zacznę od tego, że zbieranie towaru to praca dla osoby która lubi dużo spacerować . Przy 8h można pokonać dystans ok. 20 km a wspinając się po antresoli można poczuć się jak zdobywca przynajmniej Tarnicy (Bieszczady 1346 m.n.p.) Pomijając kwestię spacerowicz to praca na magazynie Ł+ (zmiana Michał i Przemek) nie należy do najgorszych. Kierownicy Michał i Przemek to bardzo zgrany zespół. Michał troszkę teraz mniej wyśpiewuje, Przemek troszkę skryty ale też coś pod nosem potrafi zaśpiewać. Panowie kierownicy bardzo dobrze odnoszą się do pracowników. W przypadku jak jest jakiś problem to w sposób bardzo opanowany potrafią go rozwiązać. Oni są motorem napędowym i mimo ciężkich chwil zmęczenia swoim żartem „Jazda dziewczyny do roboty”, „Uwaga logistyk na magazynie”, „Adam gościa masz” dostarczają zastrzyk pozytywnej energii. Dla właściciela taki zespół to skarb. Ja osobiście polecam pracę na magazynie Ł+.

Renata
@pracownik magazynu

Dobrze wiedzieć, że kierownicy są dobrymi ludźmi- znalazłam właśnie całkiem niedawno ofertę pracy na podobne stanowisko i tak chciałam dopytać o umowę- na jaki rodzaj umowy może liczyć nowozatrudniony?

@Renata

Zawsze umowa o pracę, nawet podczas okresu próbnego.

Damian
@pracownik

O to dobrze bo zależy mi na stabilnej umowie a nie śmieciówce. Dają na czas określony czy potem można już dostać bezterminową?

Zzz
@Damian

Określony

Barbara

To do kogo lepiej w pracy się zwrócić o pomoc, po to by zostać inaczej potraktowanym, a żeby pomoc była udzielona?

Obecny pracownik

Nie zgadzam się z ta opinią. Dyrektorka jest osobą, do której można zwrócić się o poradę i zawsze służy pomocą. Nie spotkałam się nigdy z odmową, lub takim zachowaniem jak opisane powyżej.

rosemary
@Barbara

o pomoc można się zwracać do każdego. I do koordynatora, i do kierownictwa i do każdego pracownika. Wszyscy są chętni do pomocy i bzdura jest to co napisała zmarnowana.

Obecny pracownik

Również nie zgadzam się z tą opinią. A pracuję juz kilka lat. Nasza szefowa jest bardzo ok i zawsze mogłam i mogę z nią pogadać o wszystkim. Opinia jest bardzo niesprawiedliwa. Ponadto, rekrutacją, wdrażaniem, organizacją szkoleń zajmuje się od 2 lat koordynator .

zmarnowana
@Obecny pracownik

Widzę, że mój post o (usunięte przez administratora)K został usunięty przez administratora. Czemu zatem służy ten portal, skoro nie można przedstawić obiektywnych opinii o pracy u danego pracodawcy, skoro później ma on moc kasowania komentarzy? Moja opinia nie jest ani subiektywna, ani odosobniona, w czasie gdy pracowałam w Łazienkaplus wielu pracowników podobnie czuło się zastraszonych i z niechęcią i strachem przychodziło do pracy. Sprawa była również tematem u prezesa i po jego interwencji pani K na chwilę przestała dręczyć podwładnych, jednak gdy sprawa której dotyczyła reprymenda ucichła, kierowniczka wróciła do swoich praktyk. Jak długo mój komentarz zdoła się tu utrzymać, tak długo będę przestrzegać przed pracą w tej firmie. Ja swoją przygodę w Łazienkaplus skończyłam u psychiatry i od ponad dwóch lat biorę antydepresanty, do czego kierownictwo w tej firmie niezaprzeczalnie się przyczyniło.

Czy można liczyć w Łazienkaplus.pl S.A na prywatną opiekę medyczną?

Roman T

Niestety nie. W naszej firmie brak - szkoda :-(

PAN X

Nie. Tylko multisport.

mamy opiekę medyczną

Od roku jest dostępna prywatna opieka medyczna :)

Olga

To super. A tak dopytam o premie. Są jakieś możliwości premiowe? Jak tak to ile można wyciągnąć wypłaty?

Czy poziom wynagrodzeń w Łazienkaplus.pl S.A uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 1 kwietnia.

ł+

tak, przez ostatnie pół roku były dwie podwyżki na magazynie

Lidia
@ł+

A duże chociaż te podwyżki czy takie aby były? Jesteście zadowoleni?

@Lidia

Jakotako

Kamila
@ł+

"Jakotako" czyli "po japońsku" jak to mówią? ;) To te podwyżki jakoś cyklicznie się tutaj pojawiają czy to dzieło przypadku jest?

Katarzyna
@ł+

Dlaczego tylko na magazynie? A co z innymi pracownikami, np w biurze? Oni mają inny system pensji niż magazyn?

Bea

Jesteśmy w trakcie kończenia naszej łazienki. NIESTETY był BRAK elementu zestawy montażowego kolanka . Nie została nam uwzględniona reklamacja.wczrsniej wysłano nam inny zestaw montażowy. Dla mnie części brakujace to też w moim słownictwie zestaw montażowy. Niestety reklamacja nie została uznana Zostaliśmy bez brakujących części montażowych kolanka Staramy się teraz o zakup bezpośrednio u producenta.. Pytaliśmy się też w pobliskich sklepach ale też zdążyło im się nie posiadać takiego kolanka w zestawie No ale skoro WY twierdzicie, że SA te części zawsze w przesyłce, to pewnie tu też byłyby w tym sklepie . WC i bidet są prześliczne Deski również super Szkoda, że taka sytuacja braku części tak bardzo pogorszyła moją opinię Proszę o sprawdzanie przesylek, skoro nie tylko do nas nie trafiają wszystkie części zestawu montażowego.

Poziom wynagrodzeń w firmie to żenada zwłaszcza dla pracowników, którzy pracują znacznie dłużej niż reszta załogi. W okolicy można znaleźć znacznie lepsze stawki...

l+

zgadza sie w okolicy sa lepsze stawki, wartosciowi pracownicy odchodza z firmy idac za lepszymi wyplatami

@l+

No i dobrze! Tak powinno być, skoro firma ich nie docenia to po co się męczyć, gdzie indziej lepiej płacą. Tamten komentarz był sprzed roku a skoro teraz odpowiedziałeś to chyba nic się nie zmieniło...

Bea

a propos rekrutacji na pracownika obsługi strony internetowej, SKANDAL !!!! pani umawia się na rozmowę w sprawie pracy na godz. 13.00, o godzinie 13.20 nadal biuro zamknięte, brak odzewu na podany numer telefonu, 70 kilometrów zrobionych na darmo i poświęcony czas, jak ta firma działa jak proces rekrutacji to po prostu (usunięte przez administratora)

@Bea

jestem po rozmowie z panią rekrutor/ką, zaistniał niezbadany zbieg okoliczności i telefony nie zadziałały, ok, może tak było, uzgodniony został następny termin spotkania, napisze jak to się zakończyło

Qwerty

Zarobki tak dramatycznie niskie, że nawet Ukraińcy masowo sie pozwalniali kilkanaście dni temu xD

Czy Łazienkaplus.pl S.A zapewnia kartę multisportu?

Tak, jest opcja karty multisporta

Ile jest zmian w Łazienkaplus.pl S.A?

Na magazynie są 2 zmiany tj. 6-14, 14-22

Jak długo trwa proces awansu w Łazienkaplus.pl S.A?

PRACOWNIK

Jak zrobisz 10 pompek to rok, a jak 100 przysiadów może skróci się okres do 0,5 roku...

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Anon

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Łazienkaplus.pl S.A - Poznań

• Jak się pracuje w Łazienkaplus.pl S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Łazienkaplus.pl S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łazienkaplus.pl S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łazienkaplus.pl S.A?

Kandydaci do pracy w Łazienkaplus.pl S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łazienkaplus.pl S.A
3.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Składowa 17
    62-023 Poznań