Opinie o carrefour Market Cwiklinskiej w Kraków Krakowska 39

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie carrefour Market Cwiklinskiej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w carrefour Market Cwiklinskiej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o carrefour Market Cwiklinskiej w Kraków Krakowska 39

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w carrefour Market Cwiklinskiej? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

damian Nowy wpis

jest tam taka pani i....która bardzo lubi udostępniać wiedzę nie prawdziwą oczerniając go przy tym o pracowniku tym samym nie stosując się do rodu,i tymże propagując (usunięte przez administratora) w nowej pracy dodatkowo kobita posiada kradzione dane osobowe i wiedzę o nim, bardzo lubi potakiwać i manipulować by wydusić dane o nim z niego ja ten odmawia to jeszcze jakieś ale ma, lubi sprzedawać tani towar a raczej wciskać po droższej cenie umowa na kasy ale jak zaleje sklep to na mopie jedziesz a ja nie przyjdziesz to jakieś ale, godzina ci się kończy czas do domu to ona ma to gdzieś bo nie ma ludzi, masz zostać i tyle serio??? może ekipę z kierownikami zmieńcie, bardzo niska jakość obsługi klienta czy to na kasach czy za ladą choć tam trochę lepiej ale całokształt to kiepsko, brak metki na towarze to wysyłasz klienta niech sam se szuka kolejka blokada wkurw stojących za, zbieranie drobnych od klientów bo z rozmiankami to rożnie bo to nie w kwesti firmy by je mieć drobne może i tak tylko to pokazuje jak bardzo sklep jest profesjonalny do klienta a tam to ogólnie kiepsko bardzo

damian Nowy wpis

dodatkowo pani i... lubi udostępniać dane o pracowniku osobom trzecim nie przestrzegając rodo i propagując mobbing przez to w nowej pracy

damian Nowy wpis

jest tam taka fajna kierowniczka kas i... pani lubi udostępniać wiedzę o pracowniku osobom trzecim dodatkowo też ma prawdopodobnie kradzione dane lub wiedzę z skradzionego źródła ulubiona jej zagrywką jest potakiwanie i manipulacja pracownika by wydusić z niego dane jak ten odmawia to ma jakieś ale jeszcze, lubi towar sprzedawać a raczej wciskać po droższej cenie, umowa na kasy a jak sklep zaleje to masz jeszcze na mopie jechać, nie interesuje ja że ty masz koniec zmiany zostajesz na dłużej bo tak bo co ja to obchodzi że kończysz a w druga stronę zapomnij bo nie ma ludzi serio to może ekipę zmieńcie??? ogólnie chamówa, rozmianek zbieraj od klijentów poziom obsługi klienta żenujący

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie carrefour Market Cwiklinskiej? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Lola

Bardzo mila obsluga.

kika

czy pracownicy lubia sie dzielić z innymi pracownikami sklepów na temat c co dany klijent kupuje no cóż rozmumiem ze i wam mam podziekowac za włosy w torcie auchanowskim bo znalazły się tam raczej nie z przypadku i zmiasy używac podejrzanych aplikacji to z obsługi klijenta byście się podszkoili bo totalna miernota i stosunek do klijenta jest na poziomie (usunięte przez administratora)

Jak się pracuje z ludźmi z carrefour Market Cwiklinskiej?

Kasjerka

Jestem tam pracownikiem, naprawdę rodzinna atmosfera, zero stresu, nikt nie krzyczy a kierownictwo wyrozumiałe

Milan

Witam Obsługa w Carrefour Market Ćwiklinskiej jest żenujaca, kasjerki odnąsza sie do klienta w niezbyt zadowalający sposób , hamsko ,jak by wcale nie miały zamiaru obsłużyc klienta , obrazone na cały świat , a prezcież to jest ich praca .Jednak co najgorsze znajduję się w Punkcie obsługi klienta podchodząc po fakture Pani o bląd włosach jest tak arogancka ,że zbliżając sie od punktu już zabija wzrokiem,natomiast już po raz kolejny z rzędu spotkałem się tam z panią u której można stwierdzić że w jej oddechu wyczuwalny alkohol przekracza wszystkie granice prawa , co to za pracownik który jest pod wpływem alkoholu czy szefostwo tego nie kontroluje ,zupełna paranoja niszczy tylko wizerunek sklepu bo któż by chciał by obsługiwano go pod wpływem alkoholu .?. Podsumowując sklep w dostępnym cenach i dobrze zatowarowany można zrobić dobre zakupy , jednak problem tkwi w jego pracownikach .....

Mario
@Milan

Zastanów się co piszesz to jest jednym z najlepszych sklepów co chodzi o obsługę kasjerek bardzo miłe i uśmiechnięte

Kasjerka
@Mario

Tamta opinia jest z 2013 roku. Wtedy mogło tak być bo było inne kierownictwo

klijent

kiedys potrafili sprzedaawać soki z miesięczną datą wstecz teraz widać sanepid albo klijent się poskarżył bo widac że jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o carrefour Market Cwiklinskiej - Kraków

• Jak się pracuje w carrefour Market Cwiklinskiej?

Zobacz opinie na temat firmy carrefour Market Cwiklinskiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

carrefour Market Cwiklinskiej