SUBWAY - Subrest Daniel Piekarski

Pyrzowice

SUBWAY - Subrest Daniel Piekarski

Opinie o SUBWAY - Subrest Daniel Piekarski

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w SUBWAY - Subrest Daniel Piekarski? Twoja opinia może okazać się ważna.

Aleksandra Drozdowska, Grand-Promo

BARDZO proszę uważać na tą firmę i nie wdawać się w kontakty biznesowe. Skorzystali z usług mojej agencji hostess i niestety mija już pół roku od kiedy nie uregulowali płatności. Akcja promocyjna-kolportażu materiałów marketingowych przez nasze hostessy odbyła się w trzech miastach na Śląsku : w Sosnowcu, w Gliwicach i Zabrzu. Trwała ponad miesiąc każdego dnia. Mija już ponad pół roku od kiedy firma nie uregulowała płatności. Sprawa aktualnie trafia do sądu. NIE POLECAM

Murzyn

NIE POLECAM . 'Pracodawca' traktuje swoich pracowników jak śmieci, nie szanuje, traktuje z góry. Patrzy na wygląd a nie produktywność pracownic . Stawka godzinowa pozostawia wiele do życzenia mimo nałożonych obowiązków. A obiecana podwyżka? Zapomnij. Oczywiście można dostać jeśli sobie ją wychodzisz przez długie miesiące. Umowa smieciowa jak i wynagrodzenie. Jeżeli zachorujesz, dzwon i szukaj zastępstwa, bo nikogo to nie obchodzi. A co do grafików. .. niby jesteś na umowie zlecenie, gdzie nie powinno być miesięcznych grafików i pracownik powinien być na telefon. Ale masz ten grafik. NIEZGODNY Z PRAWEM. jednym słowem PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ. jeśli masz wybór - pracować u PANA P. albo być bezrobotnym - wybierz to drugie.

"Szew"

Możesz podać proszę przykład takiego wykorzystania finansowego? Może warto to zgłosić odpowiednim służbom jeśli to prawda?

Lolitka

Zgadzam się z komentarzami wyżej. Nie polecam tam pracować

Zostaw opinię o SUBWAY - Subrest Daniel Piekarski - Pyrzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUBWAY - Subrest Daniel Piekarski