Opinie o HP consulting poznan w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HP consulting poznan, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HP consulting poznan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HP consulting poznan w Poznań

Kamilaa

Trzymajcie sie z daleka od agencji HP consulting z poznania!!!Są to [usunięte przez moderatora]!!Mowia jedno a robia cos innego..Byłam w takiej sutucji niestety...:(naszczescie sie jakos od tej agencji uwolniłam...na pierwszym spotkaniu w poznaniu byla podpisywana umowa zlecenie haha:D a praca miala sie zaczac po tygodniu...ale nie zaczeła...;/terminy byly przekladane chyba jakies 5 rzy LD tak minął ponad miesiac...:/i pracy nie było widac jakos...;/kobeita ktora tam pracuje wogole nie ma pojecia o tym co sie tam dzieje..:D haha masakra...co za babsko..:D kobieta ktora tam pracuje nie odbiera tel jak sie do niej dzwoni..ogolnie masakra jakas..!!nigdy wiecej nie chce miec nic wspolnego z ta agencja!!!nikomu nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o HP consulting poznan - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

HP consulting poznan