Kancelaria Prawna DRB - Centrum Odszkodowań

wiko
@Zuza 14.11.2016 18:02

Dobrze radzisz.

Krab

Z tego co tutaj czytam, to raczej nie jest praca docelowa.

Zen
@Krab 06.04.2016 23:44

Masz rację. To jest może i fajna firma na start, trochę się poduczysz i znajdziesz sobie dużo lepiej płacącego pracodawcę. Firm lepiej wynagradzających swoich agentów jest wystarczająco dużo, abyś znalazł coś dla siebie.

Konio

a czy dostanę kasę jak rozwiążę z nimi umowę?

Lelek

Niestety, to taka branża i jej specyfika.

Cierpliwy

Aż tyle trzeba czekać na kasę?

Hehe

Dla pracowników biurowych - tak. W terenie biegasz na "śmieciówce". Ile spiszesz, tyle dostaniesz zaliczek. Rozliczenie końcowe po otrzymaniu kasy od ubezpieczalni - ugoda albo sąd. Może to potrwać kilka lat.

Dario

Czy firma oferuje jakąś podstawę?

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna DRB - Centrum Odszkodowań - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna DRB - Centrum Odszkodowań