M.I.L.-System

Stawiguda

Opinie o M.I.L.-System

Grzegorz

Bardzo dobrze wspominam pracę w Mil System, pracowałem 3 lata, ale przeprowadzka do innego miasta zmusiła mnie do zmiany pracy. Świetni ludzie, w porządku kierownicy, no i jest perspektywa rozwoju.

Darek

Bardzo fajna firma, daje możliwości rozwoju, jest perspektywa awansu, tylko jak wszędzie trzeba się wykazać. Ale pracownicy, którzy naprawdę się angażują mogą liczyć na docenienie.

anonymous

Ja tam pracowałem dla mnie amatorka za pięć czwarta musisz zostać praca w akordzie

Adam

Fajna firma, jeśli ktoś chce się rozwijać. Jak wszędzie, aby dostać, trzeba dać coś od siebie, ale dlatego to się nazywa praca. Milsystem dał mi duże perspektywy rozwoju i wzbogacenia mojego doświadczenia. Zarobki też niezłe. I plus za przyjazną atmosferę w pracy.

Star

Bardzo mile wspominam pracę w tej firmie. Super atmosfera, niezłe zarobki i bardzo komfortowe warunki pracy. Niestety musiałam zmienić pracę ze względu na przeprowadzkę do innego miasta. Pozdrawiam wszystkich! :)

Andrzej

Solidna firma, dobra atmosfera i niezłe warunki finansowe. jak w każdej firmie zdarzają się różne sytuacje, ale ogólnie jest ok. Nie mam co narzekać.

Tomek

Jak na polski rynek pracy, to absolutnie nikt nie ma prawa narzekać z pracowników. Bardzo dobrze traktowani, można się sporo nauczyć, rozwinąć

maya

chyba lepszego pracodawcy nie miałam przez 15 lat pracy w 4 miejscach. Odeszłam, bo chciałęm zmienić branże, ale polecam jak najbardziej

trezz

firma dba o pracownika, więc to chyba najważniejsze, no i przede wszystkim stabilność

bielek

marzyłbym sobie zawsze takie pracodawcę, który cały czas dba o pracownika, wysyła go na szkolenie, martwi się o jego komfort pracy, jeśli znowu pomyślę o tej branży, to mam otwarte drzwi :)

trezz

byłam w ciąży i potraktowano mnie bardzo w porzadku, nie było żadnergo zwolnienia, o którym pisał tajemniczy były pracownik, profesjonalna kadra pracownicza

Kate

wszystko jak najbardziej w porzadku, dużo się można nauczyć, są perspektywy awansu, ale chyba największym atutem jest atmosfera :)

sandra

Ja nigdy nie odczułam wielkich nieprzyjemności pracując w tej firmie.

asu

Ja mam bardzo miłe wspomnienia z tą firma. Pracowałem tam ponad 2 lata.

nius

Pożyjemy, zobaczymy, ale jak na pierwsze kilka miesiecy pracy jest ok.

ok

Dobre wynagrodzenie, atmosfera też niczego sobie.

Err.

Ja pracuję tu dość krótko, ale nie zauważyłem po zachowaniu pracowników, ani sam też nigdy nie odczułem, zeby była jakaś sztywna atmosfera.

tajniak

W miare dobre warunki zatrudnienia. Jak na razie dość dobrze mi się tu pracuje. Niedawno dostałem nawet podwyżkę.

LKarol

Fajna firma, moim zdaniem dobrze traktują pracowników. Nie wiem jak było 3 lata temu, ale obecnie ja nie narzekam.

Anna Z.

Mnie w tej firmie dobrze się pracowało, niestety ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, musiałam zakończyć tę współpracę. Pracowałam tam 2 lata i bardzo zżyłam się z zespołem. Pozdrawiam całą załogę!

były pracownik

Uważajcie na niespodziewane zwolnienia, pracownicy nawet ostatniego dnia pracy nie wiedzą co spotka ich za pięć szesnasta, pomijając traktowanie w ten sam sposób koleżanek "w" albo "po" ciąży...

Zostaw opinię o M.I.L.-System - Stawiguda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.I.L.-System