Opinie o Masterform Sp z o.o. w Świebodzice

Masterform Sp. z o.o. specjalizuje się w precyzyjnej obróbce metali na maszynach CNC. Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej Mangata Holding S.A. Posiada nowoczesny, stale rozszerzany park maszynowy oraz szerokie zaplecze techniczne.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masterform Sp z o.o. w Świebodzice

Kaczor

Firma bazuje na pracownikach z Ukrainy, pracujących na umowę zlecenie. Social przeciętny, dofinansowanie do posiłków to żart - bardziej trafna nazwa to dofinansowanie do batona. Dodatek na dojazdy do pracy to również żart. Atmosfera całkiem dobrze od kiedy zwolnili prezesa, natomiast żeby się czegoś dorobić to raczej nie w tej firmie. Podstawa przeciętna, wystarcza na rachunki - nadgodzin nie ma! Wymogi od pracowników - spore! Na chwilę obecną nie wiadomo gdzie to wszystko zmierza, dużo ludzi się zwalnia ...

@Kaczor

W firmie Masterform sp. z o.o. większość pracowników jest zatrudniona na podstawie umowy o pracy zawartej bezpośrednio z pracodawcą. Pracownicy korzystają z wielu benefitów płacowych oraz pozapłacowych, w tym: opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie do wczasów, dodatki świąteczne, benefity dla dzieci pracowników. Kwota dofinansowania do dojazdów jest uzależniona od odległości miejsca zamieszka od firmy i podobnie jak dofinansowanie do posiłków, ma na celu częściowe pokrycie ponoszonych przez pracownika kosztów, a nie ich całkowite finansowanie. Wynagrodzenia pracowników, zgodnie z matrycą wynagradzania, uzależnione są od umiejętności pracowników - wraz ze wzrostem umiejętności, wzrasta wynagrodzenie.

Men

Korpo jak korpo. Nie spodziewaj się tu szacunku. Jest praca. Znane warunki i tyle. Chwalenie się, że ktoś za nią płaci i to terminowo jest przesadą. To nie jest przysługa. Że jest stołówka? Cudownie. Dziś to raczej norma. Czyli normalne korpo.

Ewcia
@Rekruter

Jak często taka skrzynka jest wykorzystywana? Zastanawia mnie to czy pracownicy są chętni na tego typu rozwiązanie. Jakie przykładowe problemy w ostatnim czasie były rozwiązywane i w jaki sposób wpłynęło to na efekty z pracy? i jaki jest poziom obecnej rotacji?

anomnim Nowy wpis

Witam. Jestem byłym pracownikiem MasterForm, obecnie prawie na emeryturze po 8 latach pracy w wieku 61 lat przez 80 % rządzących zostałem zwolniony, nie z mojej winy, dla ścisłości 4 lata i 3 miesiące przed emeryturą podsunięto mi do podpisania wypowiedzenie (chodzi o Kodeks Pracy). Po kilku miesiącach na zasiłku chciano mnie przywrócić ponownie do pracy, ale dla mnie praca tam jest niestabilna i nie rozumiem polityki ogromnej rotacji pracowników ( przecież nowy pracownik jeżeli chce tam pracować, musi się wiele nauczyć, a wymagania są spore). Wszyscy, którzy chcą aplikować, powinni, spróbować może trafią lepiej i odnajdą się tam.

Zosia Nowy wpis

Hej. Partner będzie chyba aplikował na ustawiacza. Widzieliśmy w opisie wzmiankę o premii, dodatku zmianowym i tym do pracy w 4-brygadach. Jak w praktyce mogą one wszystkie teraz kwotowo wychodzić?

Rekruter Nowy wpis
@Zosia

Dzień dobry, wszystkie szczegóły dotyczące wynagrodzenia ustalone zostaną w procesie rekrutacji. Zapraszam do wysłania CV: rekrutacja@masterform.pl lub do kontaktu telefonicznego 531-681-585.

Cześć, nas tronie w ofercie dla Narzędziowca jest wpisane, że to praca na 1 lub 2 zmiany. od czego to zależy na ile przyjdę robić? Sam decyduje czy to jakiś sezon w roku byłby istotny?

Rekruter Nowy wpis

Dzień dobry, po szczegóły dotyczące oferty pracy na stanowisko Narzędziowca, zapraszam bezpośrednio do Pracodawcy, tel.: 531-681-585, e-mail: rekrutacja@masterform.pl.

Pracownica

Firma niestabilna. Znów jest nowy prezes a stary został dyrektorem operacyjnym. Szkoda czasu na tą firmę atmosfera jak w latach 90. Omijać szerokim łukiem, bo ani pieniędzy rewelacyjnych - chyba że jestes pupilkiem dyrektora produkcji wtedy nadgodziny w weekendy, ani szacunku do pracownika.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Masterform S.A na stanowisko Elektromechanik / elektryk bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Świebodzice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
ZP

Już jakiś czas pracuje w tej firmie, jednak postanowiłam ja zmienić. Chciałabym podzielić się opiniom na jej temat i ostrzec potencjalnych kandydatów przed podjęciem pracy. atmosfera w zakładzie jest jak w latach 90, jest grupa pupili szefostwa i pozostali. Podczas rozmowy rekrutacyjnej firma jest opisywana jako super nowoczesna ale nawet w biedronce było lepiej. Jedyna zaleta jaka mogę wymienić to to że zawsze wypłata była na 1-ego.

pewna Pani tutaj pisała o dwóch ofertach kiedyś, a widzę jak na razie jedną dla ustawiacza. Z opisu oferty interesuje mnie wzmianka o możliwości na rozwój w samej strukturze. Jaka ona teraz jest i na jakie stanowisko można swobodnie przejść? Pod jakimi warunkami? I jak oceniacie adekwatność stawek co do założonych obowiązków?

Witam, jak na razie sama robię wstępne rozeznanie w firmie i widziałam, że są wystawione teraz dwa ogłoszenia. Wiem tyle, że chłopak ma już jakieś doświadczenie w pracy przy CNC z tym ze są podane dwie oferty dla ustawiacza szlifierek oraz tego od frezarek. Proszę o informacje dotycząca pracy, czy te stanowiska jakkolwiek się różnią miedzy sobą czy tylko o maszynę chodzi? zarobki i pozostałe warunki są identyczne?

Rekruter

Witam, po szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji zapraszam bezpośrednio do pracodawcy: tel.: 531-681585, e-mail: rekrutacja@masterform.pl

Rekruter

Premie naliczane są na podstawie Regulaminu Premiowania, który jest dostępny dla wszystkich pracowników. Jeżeli ma Pan uwagi związane z naliczeniem wynagrodzenia, zapraszam do Działu HR, aby wyjaśnić wątpliwości.

Mustaffa
@Rekruter

Usuwanie komentarzy źle swiadczy o firmie. Regulamin ? W takim razie sprawiedliwie napisany nie jest! Każdy pracownik produkcji w firmie pracuje na 100%. Nikt nie stoi pół dnia .. a to że jest obłożenie maszyn małe i zarząd nie wywiązuje się ze swojej pracy jak należy aby zapewnić 100% obłożenia nie jest winą pracownika, na którym odbija się brak premii!

Kaczor

@Kaczor

Maryla

Czemu mimo wszystko nikt nie omówił atmosfery na dziale zakupów? Sama bym chciała poznać bieżąca, zmieniła się jakkolwiek w ostatnim czasie? Pytam, bo na stronie www widnieje opcja na prace jako inż., sprzedaży. chciałabym wiec poznać szczegóły. Przede wszystkim jakie są bieżące perspektywy na awanse? Z opisu wynika, że można się rozwijać w strukturze, pytanie tylko jak jej ścieżka wygląda w kontekście sprzedaży?

@Maryla

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat rekrutacji na stanowisko Inżyniera sprzedaży, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą, tel.: 531-681-585, e-mail: rekrutacja@masterform.pl

Pop

Widziałem ogłoszenie do działu zakupów. Ktoś może napisać jak wygląda praca w tym dziale?

@Pop

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do działu zakupów. Jeśli jest Pan zainteresowany podjęciem pracy w Masterform, zapraszam do bezpośredniego kontaktu: rekrutacja@masterform.pl, tel: 531-681-585.

Na jakie wsparcie w Masterform S.A mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

@Men

A jakiś konkretny wniosek z tej opinii do wyciągnięcia to jaki by był? Polecasz się zaciągnąć czy nie bardzo? Z tego co piszesz wynika, że wszystko jest cały czas jasne i od samej w sobie rozmowy wiesz co i jak? To obecnie na ile średnio ludzie tu zostają skoro niczym się nie zaskoczą?

@Anna

Rozumiem, że Ty z HR (skoro wymaga to tłumaczenia)? ;-) WNIOSEK (dla HR): Nie jest wszystko jasne. Jedno się mówi - drugie się robi. Ale nie ma zaskoczenia. Bo to korporacja. Ostatnimi zwolnieniami zaskoczyli. Czyli - to też potrafią. Teraz jasne? Czy nie byłaś zaskoczona?

@Men

Wniosek? To chyba raczej sugestia? Swoją drogą to czemu nie zgłaszacie tego typu problemów wprost jeśli faktycznie czegoś nie rozumiecie albo coś się nie zgadza właśnie? Ktoś próbował? jak tego typu dialog przebiega i czy są u nich wyznaczone osoby, z którymi sie rozmawia?

@Anna

Każdy pracownik ma możliwość zgłoszenia uwag w dziale personalnym lub u bezpośredniego przełożonego. Jeśli ktoś chce pozostać anonimowy, może skorzystać ze skrzynki zaufania, która funkcjonuje w naszej firmie. Jesteśmy otwarci na rozmowy z pracownikami, słuchamy i nie pozostawiamy uwag bez odpowiedzi.

Ewcia
@Rekruter

Słyszałam że firma szuka kierowników teraz, o co chodzi, odeszli czy zwolnieni?

(usunięte przez administratora)Socjal słaby warunki takie sobie (usunięte przez administratora)

Sporo wad poleciało. Mimo, że socjal słaby to go rozwiniesz nieco? Co do warunków, bo piszesz, że takie sobie, czyli nie najgorsze? To co w nich widzisz pozytywnego, że się równoważy?

Droga administracjo usuwanie komentarzy jakie by nie były bardzo żle o was świadczy.Skoro ktoś pisze co na danym zakładzie się dzieje to pewnie tak jest.Sama doświadczyłam w tej firmie flirtów z strony kierownictwa.Pracowników nie traktuje się na równi tzw.elita czasem ma wyjazdy integracyjne tak żeby zwykły pracownik niz nie wiedział jiż nie mówiac o przydzielonaych dodatkach premiach itp.a co my na dole jesteśmy inni gorsi czy jak?

Rekruter

Szanowna Pani, Dziękujemy za uwagi dotyczące funkcjonowania naszej firmy. Pragniemy zapewnić, że wszystkie takie sugestie są bardzo dokładnie analizowane. Zależy nam, aby każdy pracownik w naszej firmie czuł się komfortowo. Poprzedni komentarz został edytowany przez administratora, ponieważ był częściowo niemerytoryczny, co jest niezgodne z regulaminem. Pragniemy wyjaśnić Pani uwagi dotyczące nierównego traktowania pracowników. PREMIA – przyznawana jest zgodnie z obowiązującym regulaminem premiowania, z którym zapoznani są wszyscy pracownicy. Warunki otrzymania premii (wyniki) są powszechnie udostępniane na monitorach umieszczonych na halach produkcyjnych. SPOTKANIA INTEGRACYJNE – w ubiegłym roku zorganizowaliśmy jedną imprezę integracyjną – Piknik Rodzinny, w którym wszyscy pracownicy mieli możliwość wziąć udział. W swojej wypowiedzi być może wspomina Pani o wyjazdach projektowych, w których uczestniczą określone grupy pracowników, mające na celu wykonanie konkretnego zadania / projektu. Wyjazdy te są oficjalną częścią pracy. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do oficjalnego kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Bezpośredni kontakt do firmy jest dostępny na stronie: https://masterform.pl/

@Rekruter

Potwierdzam - premia jest powszechnie znana, wszystko jest wyświetlane na hali [wyniki i wartość braków]. Jak masz problem ze zrozumieniem, masz prawo podejść do kadr i tam Ci wszystko wyjaśnią. Integracje firmowe bardzo fajnie zorganizowane, są też osobne świąteczne zabawy dla dzieci. To że kierownictwo ma dodatkowe wyjazdy to chyba naturalne i tak jest w każdej firmie - są tematy, które trzeba omówić w określonym gronie i nie dotyczą wszystkich. Nie wyobrażam sobie rozmowy np o strategii firmy w 250 osób, dlatego jedzie tylko wybrana grupa robocza.

Marzena

Czy stanowisko elektromechanika jest już zajęte? Bo widzę, że jakiś czas temu była rekrutacja. Przyjął się tutaj ktoś? Jak zarobki na takim stanowisku?

Czy pracownicy Masterform S.A mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Rekruter

Pracownicy Masterform Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych. W maju br. odbył się Piknik Rodzinny, w którym pracownicy uczestniczyli wraz z rodzinami.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Masterform S.A?

abcd

Pytań nie będzie, będzie czarująca rozmowa, a jak trochę popracujesz - rozczarowanie. Nigdy nikomu nie polecę pracy w tej firmie, aż dziwne jest, że pracuje tam tyle fajnych osób (jeszcze). Ludzi traktują jak śmieci,bez względu na staż i stopień zaangażowania, jest ciągła rotacja. Jeśli chodzi o kuchnię i sanitariaty itp. to wszystko jest w porządku, jest czysto. Ręczniki, mydła, papiery itd. - to zawsze jest. Czajniki, lodówki, mikrofalówki też, wypłata zawsze na czas. Problemem jest podejście do pracownika, dla mnie nie do zaakceptowania. Nie zawsze tak było, od pewnego czasu nie da się tam pracować. Jak się wywala dobrych ludzi za byle co, to co najmniej nie na miejscu jest chwalenie się jak to w trudnych czasach zatrudniamy.

HR
@abcd

Przykro, że tak to widzisz. Każdy ma prawo do swojego spojrzenia. Pytania na rozmowie rekrutacyjnej są zawsze: rysunek techniczny, pomiary, znajomość maszyn. Fajnie, że doceniasz warunki i wypłatę. W dzisiejszych czasach - to wcale nie jest oczywiste.

HR

Jesteśmy firmą produkcyjną. Szukamy konkretnych umiejętności produkcyjnych (doświadczenie jest niezbędne). W tej chwili najchętniej operatorów tokarek OKUMA, NAKAMURA, MAZAK). Zawsze pytamy o rysunek techniczny, przyrządy pomiarowe, procesy obróbcze. Zapraszamy na rozmowę.

zadowolony pracownik
@abcd

@abcd pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoją opinią! Obecnie w każdym zakładzie są zwolnienia związane z sytuacją na rynku i koronawirusem. Jakby szefowie nie dostosowywali zatrudnienia do zamówień to szybko firma mogłaby się zamykać. niestty nie kazdy jest uniwersalny wiec zatrudnia się wyłącznie na te maszyny na które są zlecenia od klientów to proste. Pracuje w tej firmie od kilku lat i szczerze wszystkim ją polecam bo naprawdę to fajna firma. Jakby było tak jak piszesz to by tu nikt nie pracował a większość z pracowników pracuje tu po kilkanaście lat i ludzie odchodzą sami wyłącznie na emeryturę. Firma ciągle się rozwija, inwestuje, wdraża nowe projekty. @abcd pokaż mi inna firmę która w czasie kryzysu wypłaciła pracownikom świąteczne, my je dostaliśmy jak co roku.

@HR

No jasne wypłata nie jest w tych czasach oczywista , za darmo ludzie pracują :)

On27
@zadowolony pracownik

Odchodzą tylko na emeryturę? Żartujesz? Czy nie widzisz?

@On27

Odpowiedziałeś na wiadomość sprzed 1,5 roku. Dziś rotacja jest na bardzo niskim poziomie - średniomiesięczna rotacja w ubiegłym roku kształtowała się na poziomie poniżej 1%.

On27
@Rekruter

Cudownie. A jest gdzieś Rekruter, który twierdzi co innego?

Czy w Masterform S.A zatrudniani są obcokrajowcy?

Rekruter

W Masterform zatrudniamy również obcokrajowców. W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy zapraszam do kontaktu: rekrutacja@masterform.pl, tel. 531-681-585.

Warunki socjalne straszne , w kiblach ciągle palą papierosy nie mówiąc o tym że co chwilę zlew zawalony bo Ukraińcy się strzyga i gola zapychając zlewy . Pracując tam czułem się jakbym wyjechał na zarobek do Ukrainy . Kolejny minus to stawka na , którą się umówiłem była inna w rzeczywiści , ale z tego co wiem nie byłem sam i osoba za to odpowiedzialna już tam nie pracuje ( Pan pieczywo ) , osoba pracująca tam jako operator w dziedzinie obróbki ma bardzo małą wiedzę , ponieważ tylko wymienia sztuki i zmienia płytki skrawające , przez co jest tak zwanym guzikowym .Pracując kilka lat jako operator programista idąc do masterformu po 2 miesiącach zacząłem się cofać z swoją wiedzą .

@Marek

Osoby zainteresowane warunkami panującymi w naszej firmie zapraszam do kontaktu. Podczas spaceru po naszym zakładzie można samodzielnie ocenić w jakich warunkach pracujemy. Propozycję warunków finansowych kandydat otrzymuje na piśmie przed podjęciem zatrudnienia, więc nie ma możliwości, aby warunki na umowie o pracę były niezgodne z wcześniejszymi ustaleniami.

Igor
@Marek

Ciekawie co to za taki fachowiec-programista że został bez pracy i szukał coś dla siebie. Najpierw..... warunki socjalne nie do porównania jest super, drugie masz wiedzę masz wzrost wypłaty w każdym miesiącu, po trzecie cofają się z wiedzą właśnie te kto potrafi gadać a nie pokazać co umie. Komentować głupoty może każdy a fachowiec zatrzymuje się na firmie i zarabia. I przykładów mamy mnóstwo. Osobiście...pracuje 12 lat i każdy kto potrafi coś jest obok i działa.

Papieżak
@Igor

Igorku, ty tak nie punktuj u przełożonych. Bo wszyscy to widzą ????

Igor
@Papieżak

Polecam pracę w Masterformie. Cudowna atmosfera, super warunki socjalne, przyjemni ludzi. Zapraszamy do firmy zobaczyć wszystko samemu. Mile pozdrowienia dla wszystkich komentatorów. I też zapraszamy do nas, dla każdego znajdzie się dobra praca ????

@Igor

Igor, nie zostałem bez pracy tylko zmieniłem na lepszą i ciekawsza , mogę się założyć że mam większą wiedzę od Ciebie w programowaniu na tokarkach jak i frezarkach , mówię tu oczywiście o doborze odpowiedniej technologii , parametrów i narzędzi :), z tym że ty pracujesz w zawodzie (usunięte przez administratora) lat a ja tylko 4 .Proszę tylko nie walić ściemy że tam dużo się człowiek uczy bo po rozmowie z różnymi ludźmi wiem że ich wiedza jest znikoma , tam praca jest tam monotonna , czego można nauczyć się wymieniając kilkaset takich samych sztuk ? . Igor ewidentnie leci wazelina . Strasznie to żałosne i słabe aż ciekaw jestem ile lat ma człowiek który to pisze. Kontrola jakości jest bardzo profesjonalna i duży plus za to że wszystkiego Cię uczą jeśli chodzi o pomiar.

Zostaw merytoryczną opinię o Masterform Sp z o.o. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Masterform Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Masterform Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masterform Sp z o.o.?

Masterform Sp z o.o.
3.3/5 Na podstawie 27 ocen.

Masterform Sp z o.o.