Huta Aluminium Konin Impexmetal S.A.

Konin

Opinie o Huta Aluminium Konin Impexmetal S.A.

Wood
użytkownik zarejestrowany

Wiem że poszukują nowych osób do pracy, podobno w Huta Aluminium Konin Impexmetal S.A. są akurat przyjęcia, trzeba się liczyć z tym, że nie wezmą oczywiście każdego, ale i tak mają się sprawy całkiem nieźle jakby się zastanowić mocniej. Fajnie jest, a będą podwyżki

Marek
@Wood 20.04.2016, 12:37

czy ktoś może wie, czy w roku 2017 będą przyjęcia do huty i czy wystarczy zanieść tam do nich cv ? bardzo proszę o odpowiedź.

xx

na początku placa jak na konin ok, mozliwosc rozwoju zawodowego

Nieistnieje

Nie ma takiej firmy juz. Teraz to Impexmetal S.A. Aluminium Konin.

Pierwszy

Czy ktoś może powiedzieć, jak się pracuje na Walcowni?

Zostaw opinię o Huta Aluminium Konin Impexmetal S.A. - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Aluminium Konin Impexmetal S.A.