Gränges Konin S.A.

Opinie o Gränges Konin S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: info.konin@granges.com

Serdecznie pozdrawiamy,

ENzos

Pozytywnie!

Paul Nowy wpis

Witam! Czy w najbliższym czasie można spodziewać się zatrudnień w Granges Konin? Chodzi mi o dział produkcji. Dziękuję za odpowiedzi ????

Mezo Nowy wpis
@Paul

Raczej nie , kadra kompletna ale możesz próbować. Pozdrawiam

BOLO

Jestem kierowcą zawodowym z wieloletnim doświadczeniem. Mam wszystkie kategorie, CE również. Czy zatrudniacie kierowców w swojej firmie?

@BOLO

Kierowcow niestety raczej nie,,ale jesli masz uprawnienia UDT np na wozki widlowe lub suwnice to masz duze szanse powodzenia

@Xyz

To wystarczy mieć uprawnienia i nic już tak się nie liczy, wtedy można w ciemno składać cv? A biorą ludzi bez doświadczenia i opłacają kurs na wózki?

Dzień dobry, przyjmujemy osoby bez doświadczenia i uprawnień. Kierujemy i opłacamy kursy ale w takich sytuacjach Pracownik podpisuje z nami umowę lojalnościową, która zobowiązuje go do pracy przez określony okres (rok lub krócej) w zależności od wysokości kosztów poniesionych na szkolenie. Jeśli pracownik chce zrezygnować przed wygaśnięciem umowy lojalnościowej zobowiązany jest zwrócić Pracodawcy część poniesionych kosztów na szkolenie.

Xyz

Tak bez uprawnień też Cię przyjmą ale na pewno dużym plusem jest to jeśli już masz uprawnienia np na wózek. Udtowskie uprawnienia oczywiście

@Pracodawca

Czyli rozumiem, że mając uprawnienia na wózek można zarobić nieco więcej? I na jaką kwotę zapisana jest ta umowa lojalnościowa? Chciałabym wiedzieć na co mniej więcej się przygotować, jakbym się tu zatrudniła... Kobiety też mogą złożyć tutaj CV i pójść na taki kurs? :)

Dzień dobry, dziękujemy za udział w dyskusji. Oczywiście zatrudniamy panie na stanowiskach produkcyjnych oraz zapewniamy im dostęp do podnoszenia kwalifikacji. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą zachęcam do przesłania cv na adres: konin.rekrutacja@granges.com, Pokrywamy koszty szkolenia i egzaminów. Umowa lojalnościowa zawierana jest najczęściej na rok. Przykładowy koszt szkolenia na wózki to 1000 zł.

@Gränges Konin S.A.

Witam! W jakim systemie pracuje się u Państwa na produkcji? Wiem,że są to trzy zmiany,ale jak to wygląda faktycznie? Pozdrawiam!

@Paweł

4 ranki od 6 do 14 dzień wolny,po rankach 4 nocki od 22.do 6 rano dwa dni wolne, 4 popołudnie od 14 do 22dzień wolny. I tak jak wypadnie sobota niedziela święta itp itd.W zależności od tego jak przypada w danym miesiącu masz jeszcze odsiadki 1 lub 2 najczęściej która wykorzystujesz sobie np na ostatniej rance popołudnie nocce ale możesz kiedy tylko chcesz to jest twoje wolne. Wracając do tematu systemu zmianowego tutaj jest bardzo ciężki do przyzwyczajenia i już nie jednego człowieka tutaj pokonał

@Gränges Konin S.A.

A czy może są jakieś dodatki do wypłat np Multisport albo możliwość dołączenia rodziny do ubezpieczenia ? Pozdrawiam

Xyz

Tak jest Multisport możesz nawet kogoś z rodziny wciągnąć w to ale są pewne opłaty,dla osób towarzyszących większe niż dla pracownika i trzeba się zastanowić czy kogoś się opłaca wciągać w ten Multisport. Dla samego pracownika jest korzystny Multisport póki co, działa od pół roku dopiero może trochę więcej przedtem nie było nic takiego niestety. Ubezpieczenie grupę też jest warunki spoko każdy musi wybrać składkę i odciągają Ci ja od wypłaty

BialyPracownik
@Xyz

Tylko nie na wakacje wolne bo wtedy musisz orać w wysokich temperaturach a na dodatek wdychać pełno szkodliwych spalin bo nie ma odciągów a na deser zostaniesz gluchy bo nie da się nosić stoperów cały czas a halas jak na jakimś koncercie. Za to możesz zapomnieć o życiu prywatnym bo więcej się napracujesz w weekendy i święta niż z tego pożytku, ponieważ predzej czy później majster ukara Cie za to że jak człowiek chciałeś iść się umyć. Jak masz marnować czas i zdrowie to od razu mówię, że TUTAJ NIE WARTO pracować.

@BialyPracownik

A czy można liczyć na jakiś dodatek za te szkodliwe warunki, o których piszesz? (chodzi mi o te spaliny) Jeśli zdarza się praca w weekendy lub święta, to jest ona lepiej wypłacana?

Xyz Nowy wpis

Tak masz ok 100 zł czasami więcej czasami mniej wynika to z różnicy godzin jakie orzepravujesz w danym miesiącu ,dodatku szkodliwego tak jest napisane na kwicie,który zresztą co miesiąc każdy uczciwie dostaje. Praca w weekendy i święta to norma.

Witam! Czy ktoś mógłby mi napisać szczerze na temat zarobków,na produkcji? Ile dostaje się netto za pracę na trzy zmiany,święta itd?! Teraz najniższa pensja wyniesie około 3300 netto,to chyba w Grangesie powinno być to spokojnie ponad 4000 netto. Proszę o dokładną informację. Miłego dnia!

Żwirze jeż
@Paweł

Szczerze to dostaniesz 300 zł więcej niż kobiety na kasie w markecie bo dojdą ci dodatki za nocki i święta. Po czasie jak będziesz dobrze pracował i co umiał to dostaniesz podwyżkę indywidualna jak jeszcze majster będzie miał chęć ci dać albo ja wyskadasz. Ja pracuję 8 lat i ma więcej od 1500 zł od nowych. Czy to źle czy dobrze to sam ocen. Tylko pamiętaj nocki i święta są twoje

Małgorzata

Ooo, a opowiesz coś więcej? Jak tam rotacja, dużo osób się przewinęło, od kiedy pracujesz w firmie? Co z premiami czy podwyżkami? Jest możliwość negocjacji stawki wraz ze wzrostem stażu pracy czy zwiększoną efektywnością? Atmosfera ok? Jeju masa pytań, ale mój chłopak chce aplikować do was w najbliższym czasie;)

@Małgorzata

Rotacja jest wiadomo jak to w każdej firmie,ale 70 procent kadry jest stała reszta jest ruchoma,tzn przyjęli się na chwilę aby poszukać czegoś lepszego albo mama ich z domu wygoniła do roboty. System jest męczący na dłuższą metę 3 zmiany święta weekendy,ale tak to jest nawet sympatycznie jak się przyzwyczaisz do tych realiów, wszędzie trzeba trochę popracować nie siedzi się i nie płacą za to. Nie słyszałem o negocjacji stawki

@Xyz

W przypadku świąt można dostać więcej za dzień pracy ? Jeżeli chodzi o święta czy można liczyć na takie dni wolne jak Boże narodzenie czy Wielkanoc czy tez pracujecie? Osoby z dłuższym stażem nie dostają wyższej stawki?

Xyz

Za święta są oczywiście dodatki ale nie są to jakieś duże sumy, co do świąt to 1 listopada i 11 raczej zawsze chodzimy do pracy Boże Narodzenie zawsze było wolne tak samo jak 1 w nowy rok zaczynała dopiero nocka,ale my zawsze staramy się wymieniać między sobą w brygadzie tzn ja miałem wolne w zeszle święta wielkanocne to za rok ma inny kolega i tak dalej . Oczywiście nie działa to tak w każdej brygadzie. Co do zarobków pracuję tu 10 lat prawie obsługuje 3 maszyny samodzielnie i mam 400 może 500 zł brutto więcej niż nowo przyjety, nie wiem ile teraz dają na start tutaj w firmie

@Xyz

Po 10 latach stażu tylko 4 stówki brutto więcej to naprawdę niewiele. Myślałem że osoby z doświadczeniem mają sporo więcej niż nowo przyjęci. A jak z socjalnem na święta? Dają paczki albo bony? W tym roku coś się szykuje?

Xyz

Tu akurat mówiłem o różnicy netto,ale niestety tak naprawdę spytasz się ludzi z różnym stażem pracy to różnice w wstawkach są naprawdę niewielkie bardzo często w granicach 100 300zl. Paczki na mikołajki dla dzieci są, pomijając fakt że pamiętam jak ja jeszcze je dostawałem 20 lat temu to były wtedy dużo bogatsze niż Teraz,no ale chwała im za to że jeszcze ta tradycje podtrzymują . Co do świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy to zawsze jest jakiś zastrzyk gotówki,ale kwota jest negocjowana co roku i dowiadujesz się tak z tydzień przed wypłata może dwa tygodnie przed ale hutnicze duchy już wiedzą miesiąc wcześniej i rozpowiadają (usunięte przez administratora) na szatni których naprawdę nie warto słuchać

On

3600 na rękę coś koło tego

@On

Okay, ale to na start, a po kilku miesiącach pracy można liczyć na jakąś podwyżkę? Możesz dać też znać czy są jakieś dodatki poza podstawowym wynagrodzeniem, np. premia?

Xyz

Jest premia w tym roku akurat wynegocjowali 500zl ale tylko do końca roku,po nowym roku nie wiadomo ile i czy będzie,mam nadzieję że będzie ????,ale 1 dzień l4 i premia poszła.... Są dodatki za nocki weekendy ale nie są to duże pieniądze naprawdę. Po roku też dokładają 2 albo 3 stówki

@Xyz

Cześć, a jak to jest z tą ilością obsługiwanych maszyn?:) Sam wyszłaś z inicjatywą, czy firma zauważyła ze dobrze pracujesz i masz spory staż? Zawsze dobrze mieć jakiś dodatek za to. W jakim w ogole maszyny są stanie? Co do tego dogadywania się ze zmianami w święta to widzę ze koleżeńska atmosferę tam macie na zakładzie, to zawsze jakiś plus jest. O socjalu coś napiszesz? Pozdro i wesołych:)

Xyz

Szczerze mówiąc to wyszło to z braku ludzi do pracy,a że większość maszyn działa tak samo tzn trzeba wprowadzić umyć,wyprostować lub pociąć na arkusze,paski to ktoś kto jest trochę kumaty i ma checi poradzi sobie wszędzie bo wszędzie chodzi z grubsza o to samo. zresztą zakład zadba o to byś mogła pracować na różnych stanowiskach oczywiście nie odrazu ale zrobi Ci uprawnienia na wózki suwnice.... Ja osobiście trochę żałuję że jak się przyjąłem to pokazywałem że umiem to to i tamto, Teraz jak już raz pokazało się że coś się potrafi to cały czas będą na Tobie polegać tylko bo wiedzą że to ograniesz lepiej już gorzej ale będzie norma wyrobiona. Profitów z tego zero podwyżki tylko grupowe ewentualnie 100 zł więcej raz na jakiś czas premi.....nie jest to wgl motywacyjne gdy masz z tyłu głowy że koledzy co starają się poprostu mniej mają to samo ???? stan maszyn moim zadaniem jest ogólnie dobry biorącn podnuwage wiek niektórych i ich przebieg jednak mimo wszystko trzeba uważać naprawdę. Atmosfera i relacje ludzi na hali to temat rzeka,ale powiedzmy że jest poprawnie ????

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gränges Konin S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Znalazłam ofertę stażu w Dziale Kontrolingu i Zarządzania Ryzykiem. Wygląda niezwykle zachęcająco, tym bardziej, że pracodawca deklaruje konkurencyjne wynagrodzenie, a nie czarujmy się, za stażowe typu PUP nikt się nie utrzyma. Mam tylko pytanie, czy to wciąż aktualne ogłoszenie i czy jest szansa na stałą pracę?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, ogłoszenie jest nadal aktualne, jeśli jest Pani zainteresowana pracą w dziale kontrolingu i zarządzania ryzykiem CV może Pani przesłać na adres konin.rekrutacja@granges.com. Kandydatom, którzy spełniają oczekiwania stanowiskowe proponujemy umowę o pracę, nie oferujemy stażów.

Jak wygląda sprawa grafiku w Gränges Konin S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Xyz

Dostajesz na koniec miesiaca grafik na przyszly miesiac tzn w maju piszesz sobie dni wolne na czerwiec i musisz sie dogadac z kolegami z brygady. Oczywiscie zawsze sa zgrzyty ,chorobowe jakies poleca....ogolnie zalezy gdzie trafisz ,ale jest to ciezki temat jesli chcesz wolne np na jutro

Dzień dobry, chciałbym się zapytać czy są przyjęcia do huty na produkcję?

@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Granges Konin S.A. obecnie trwają ustalenia dotyczące potencjalnych wolnych wakatów. Nasze ogłoszenia może Pan znaleźć na stronie LM.pl w zakładce praca. Zachęcam do przesłania cv wraz z informacją o tym w jakim dziale jest Pan gotowy podjąć pracę na nasz adres konin.rekrutacja@granges.com

Może nie za późno się budzę. Jest od 2 tygodni ogłoszenie na pozycję koordynatora bhp. Znacie stawki zarobkowe? Zauważyłem, że behapowiec m.in. szkoli załogę, więc silne umiejętności trenerskie powinny być należycie doceniane finansowo. Czy są?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Ogłoszenie jest nadal aktualne, jeżeli jest Pan zainteresowany to zapraszamy do złożenia CV, w zakres obowiązków koordynatora BHP wchodzą szkolenia z zakresu bhp, więc umiejętności trenerskie są oczekiwane, również język angielski, wszelkie kwestie związane z wynagrodzeniem zostaną przekazane na pierwszej rozmowie z pracodawcą.

Polecam pracodawcę, daje szanse rozwijać się młodym, doświadczony zespół :)

Czy pracownicy Huta Aluminium Konin Impexmetal S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jarek R

Tak,na środku.

Renata
@Jarek R

Nie rozumiem? Na środku? Co to znaczy?

Wz5fire
@Renata

To znaczy że (usunięte przez administratora) przy pakowaniu jakiś paczek cala noc i Jarek z facjatą szczura na otwarcie kanałów patrzy Ci na ręce.

Damian
@Wz5fire

Oj coś nie jesteś zadowolony z zatrudnienia skoro rzucasz takie teksty. A są jakieś inne benefity dla pracowników skoro nie ma imprez firmowych? Dają coś z socjala?

Daniell
@Damian

Coś tam dają.

@Daniell

A co dają? wiadomo że teraz to fajnie by było dostać dopłatę do wypoczynku. Macie gruszowe, jak za polski ludowej? ;)

Bajo bongo
@Monika

Tak są wczasy pod grusza

@Damian

Są organizowane imprezy: raz w roku jest piknik rodzinny, dodatkowo jest karczma piwna dla mężczyzn i comber babski dla kobiet. Jeżeli należysz do związków to jest organizowany Dzień kobiet i wycieczki zagraniczne.

@Monika

Tak są wczasy pod gruszą, są premie motywacyjne, premie świąteczne, dofinansowanie dla kolonii do dzieci.

Wiktoria
@pracownik

A podasz kwoty tych premii motywacyjnych i świątecznych, czy może każdy pracownik dostaje indywidualnie i nie ma określonego pułapu? A jest szansa na awanse i podwyżki?

Ciągle u prywaciarzy

Witam mam pytanie czy są moze przyjecia do pracy na operatora na walcownie lub na pracownika produkcji

Kto to jest ten Jarek R,to jakaś ważna osobistość w tej firmie???

Matełusz
@Paweł

Tego chama to powinni (usunięte przez administratora) na zbity. Naraża ludzi na stres utratę zdrowia lub zycia, g£upi człowiek

Jerzy
@Matełusz

Tam nie jednego powinni wywalić, ale starzy bywalcy..????????

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie pozdrawiamy,

ENzos

Pozytywnie!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Gränges Konin S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Jeżeli jest on wymagany na stanowisko na które aplikujesz to taka rozmowa jest przeprowadzana. pozdrawiam

Damian

Orientujesz się, czy są wolne wakaty, bo prawdę powiedziawszy nie widzę ogłoszeń?

mieszko

Niestety kiedyś Huta i praca w niej uznawane były za zaszczyt, hutnicy uchodzili i uznawali siebie za "wyższych" i tak naprawdę ten stan trwa do dzisiaj. Zero zmian w zachowaniu kadry średniego i wysokiego szczebla. Niestety rynek pracy nie stoi w miejscu, stara huta nie oferuje kompletnie konkurencyjnych warunków zatrudnienia w stosunku do innych oferentów na rynku lokalnym dla nowych kandydatów. Dalej tkwią w tym marazmie prl-owskim i postprl-owskim. Póki nie zmieni sie podejście kadry, nie zmieni się tam nic za chiny ludowe. Straciłem tam trochę lat i z perspektywy swojej ścieżki zawodowej raczej nie wrócił bym, na prawdę są firmy, które szanują pracownika, bo ten obecnie jest na wagę złota. Obecnie huta szuka (usunięte przez administratora) zero zmian, zero awansu zawodowego i podwyżek.

Czy pracodawca Huta Aluminium Konin Impexmetal S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Koniu123455

Tak motywuje zwiększeniem obowiązków. Chłopie czytać nie potrafisz ? Jest tu cała lista zażaleń jak to jest beznadziejnie w tym zakładzie a Ty zadajesz pytania czy pracodawca motywuje w jakiś sposób pracowników. Proponuje się cofnąć do szkoly podstawowej o nauce czytania ze zrozumieniem. Pozdrawiam i przepraszam za uszczypliwość.

Poskramiacz
@Koniu123455

To jest zwykły typ który robi to celowo żeby udawać że zakład jest normalny,pewnie jakiś biały kask

Renata

A czemu firma miałaby nie funkcjonować?

klamczuszki
@Renata

Bo z taka organizacja i z ta ilością spalin na hali to pewnie ludzie już dawno dostali raka albo pozdychali. Ewentualnie Jarek R. ich odbije. Praca na zmiany i w weekendy a to wszystko za 3500zł netto. Ludzie nie rezygnują z pracy? Panuje duże zadowolenie wśród pracowników?

@klamczuszki

Staż ponad 5 lat uprawnienia i umiejętności na każdym urządzeniu i wypłata 3.5 tys to naprawdę docenienie cię w 100 % mimo ze młodzież teraz ma nie wiele mniej i oczywiście zero doświadczenia i chęci to myśle ze oby tak dalej

Walcownik

Doskonale Cię rozumiem. Sam przeszedłem przez kilka urządzeń ,uczyłem, wprowadzałem innych i pomimo posiadania przeze mnie pewnych umiejętności i uprawnień np nr kj( który zwalniamy towar na magazyn) ,prowadzenie danych urządzen podczas braku ludzi niestety nie dostałem nigdy jakieś podwyżki indywidualnej tylko mistrz Cię poklepuje po ramieniu i tyle. Wkurza to człowieka ale tu raczej się nie zmieni nic niestety

Nie polecam 3080brutto na start. (usunięte przez administratora) na hali i dokładnie obowiązków cały czas nacisk na większą produkcję za przysłowiowe dziękuję i trzeba naginać. Kobieta w lidlu zarobi więcej

@Nowy

Chodzą i wydziwiają że nie ma ludzi do pracy a nie widzą za ile proponują tę wspaniała prace w weekendy i święta

Agata
@Nowy

A na hali chociaż są dobre warunki? I ponoć pracujecie w święta i weekendy tak? Jaki w ogóle ubiór obowiązuje, czy kaski itp są zapewnione przez pracodawcę czy na własna rękę trzeba załatwiać ?

Bobek
@Agata

Nie ma ciężkiej pracy,jedynie zadymienie przez wózki widłowe i słaba wentylacja. Wszystkie ubrania dają,łącznie ze skarpetkami. Nawet kobiety pracują i dają radę

Ewelina
@Bobek

Czyli dobrze, że nie tak ciężko skoro dają radę. ;) Ale tak się zastanawiam, bo jeszcze w marcu pisałeś, że wentylacja słaba, może do dziś coś z tym już zrobili? Bo to zdrowia jednak szkoda

Jarek R

Zadymienie takie na hali że głowa boli i smród diesla gryzie w nos. Tak naprawde to człowiek jest podtrówany spalinami przez 8h ale oczywiście twierdza ze pomiary spalin są w normie, chyba mierzą je u krola w biurze. Na hali jest aż szaro od dymu!!!

Małgorzata
@Jarek R

To słabo. Domyślam się że źle w takich warunkach się pracuje. Lipa. A nie było jakiejś inspekcji?

JaCiePier

Znowu swięta i znowu do roboty. Za 3400zł. Inne zakłady nawet tydzien wolnego. A tutaj w swieta do pracy a pracy nie ma. Tylko schowane karty ze stara datą ze niby jest cos do zrobienia. Miarka sie przebrała pier** ten zaklad (usunięte przez administratora). Oddaje wypowiedzenie. Nie polecam nikomu tutaj pracy. Biale kaski sie drapia po glowie pewnie dlaczego tak malo ludzi. Bo jaki deb**l bedzie pracowal za 3000-4000 nie da sie normalnie zyc za taka kase i jeszcze sobie odłożyć na czarną godzine. To nie jest normalne ze ludzie pracuja za taka wypłate i nic z tego nie maja. Może niektóre osoby godności nie mają. Za granica w 3 miesiace czlowiek zarobi co tutaj przez rok i jeszcze cos z tego ma i swieta wolne. Co dasz czlowieku rodzinie za taka kase. Wszystko idzie na oplaty i jeszcze trzeba kombinowac skad tu brac kase bo to nie starczy. Sr*m na ten wasz zaklad i na Jarka R i na to osz**ne BHP co nie robi tego co trzeba. Kierownik tego G robi. Ile razy prosile o jakies narzędzia do pracy i inne rzeczy z ktorymi jest problem. To tylko dobra dobra bedzie bedzie a go*no jest! Zwiazki tez sie nadaja ta premia na swieta i straszenie ze nie bedzie albo ze mniej. Zycze wam wszystkiego najgor**go, zeby sie sam walcarki palily i zeby było wam zle i ciężko jak ludziom którzy tutaj pracuja za 3-4 tys. Naginalem wiele razy bhp zeby zrobic ten debilny plan ale ten choler*y poganiacz J. Robak tylko wkurr czlowieka. Jeszcze mam nadzieje ze zobaczymy sie we ferio... to Ci bardzo podziekuje az bedziesz zbieral wiesz co. Szkolenia to jakas kpina wszystko i tak jest robione na odpier** bo nie ma narzędzi a do tego te wyplaty w systemie zmianowym. Spróbowałem i dziękuje, trzeba nie mieć godności żeby za takie pieniądze na zmiany robic.

Zostaw merytoryczną opinię o Gränges Konin S.A. - Konin

• Jak się pracuje w Gränges Konin S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gränges Konin S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gränges Konin S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!