Direct Agents

Kraków

Opinie o Direct Agents

zygmunt
użytkownik zarejestrowany

Samo dirtec agents z tego co wiem @anonim juz nie funkcjonuje, chyba ich przejeło liberty direct, czy coś takiego. to tlumaczy tą cisze na forum od 2013. Pozdrawiam.

Kasia

Uważam, że to jest nieprawda może kiedys tak było jak byli jeszcze inni właściciele ja pracuje w tej firmie i wypłate dostaje normalną, jestem zadowolona i żadne umowy mi nie spadają

Kiedyś tam pracowałam

To się w ogóle ciesz, że dostałeś wypłątę. Często ludzie dla nich pracują i nic nie dostają. A bo to jakieś umowy spadły, a to oni jeszcze kasy nie dostali i tak czekasz jak debil, aż zmądrzejesz odchodzisz, a oni nie wypłacają złamanego grosza. [usunięte przez moderatora] i tyle.

MAREK

[usunięte przez moderatora] i tyle. Pieniędzy nie ma nigdy na czas, wieczne wymówki Nie polecam

Zostaw opinię o Direct Agents - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Direct Agents