Opinie o Drukarnia Diament s.c.

AP

ciagle zmiany pracownikow, mozna wyleciec przez pomowienie, zarobki na lewo tylko podstawa oficjalnie, powinien zainteresowac sie tym zus i us, brak poszanowania starych pracownikow, mobing, niskie stawki, nie polecam

Julita

Aktualnych ofert pracy brak @ja więc drukarnia nie przeprowadza teraz żadnej rekrutacji - tak wynika z Internetu. Ale zawsze warto poprosić innych użytkowników o informacje, może oni wiedzą czy da się na coś liczyć?

ja

Jakie są średnie zarobki zwykłego pracownika i czy drukarnia obecnie rekrutuje?

ja

Jakie są średnie zarobki zwykłego pracownika i czy drukarnia obecnie rekrutuje?

iog

Zazwyczaj ludzie sami nie odchodzą z firmy, bo jest umowa o pracę i niezłe zarobki

lll

Nieźle. Zwolnili od tak kilka osób.(fachowców)

gosia 123

Firma godna polecenia, wspaniali ludzie z pasją, fachowcy, rzetelni. Warto podjąć współpracę bo owocuje tylko pozytywnymi emocjami. POLECAM

Firma ok, pensje w miare na czas, zdazaja sie lekkie poslizgi, nie ma problemu gdy trzeba cos sobie zalatwic, atmosfera ok, jak ktos jest dokladny i uczciwy wobec firmy nie ma na co narzekac.

poeta

Super firma, Miła atmosfera, płaca na czas i dobre stawki. POLECAM !!!

ODWAŻNY

(usunięte przez administratora) firma świetna, praca spoko, fajni ludzie i atmosfera. POLECAM !!!

Iza

Polecam ! Super pracodawca, fajna atmosfera !

Po moim doświadczeniu 2 letniej współpracy z ta firma nie mam żadnych zastrzeżeń . Dalej pracuje i nie mam zamiaru odchodzić. Pracownicy spoko,biuro tez ok.

mały

Ogólnie polecam w porównaniu z firmami gdzie pracowałem naprawde spoko.

polcam prace, atmosfera fajna, fajni ludzie, normalne traktowanie pracownika

B...

Praca spoko, jak to w drukarni, zarobki mogą byc jak na firmę która jest świeżo na rynku, ludzie spoko jak dla mnie OK

Pani G.

(usunięte przez administratora) Jak dla mnei firma jest OK, jest to nowa firma i jak to na początku bywają różne sytuacje, ja pracę polecam jak ktoś pracuje a nie obija sie to nie ma zadnych problemów, podwyzka tez sie trafi.

V.

A nie wiem trzeba sie dopytać, albo przyjść.

diki

A zatrudniaja na stałe? ?

Pani S.

Rozmowa rekrutacyjna chyba jak w wiekszkoci firm, głównie liczy sie doświadczenie w poligrafi, sprawność manualna, dokładnośc itd itp. Ja rozmawiałam z szefową o moim doświadczeniu, pokazała mi zakres obowiązków i to chyba tyle.

hanna j

a jak przebiega u nich sama rozzmowa rekrutacyjna i czego się można spodziewać? znając życie to jedna i ta sama osoba klpeie te rozmowy więc można by rozgryźć schemat i pomóc przyszłym pracownikom

Maestro

Jak dla mnie firma może być, fajni ludzie, płaca na czas, normalne warunki pracy.

Rafał

Dobre warunki, spoko ludzie, polecam tą firmę

KK

Firma ok, ogólnie polecam, fajne ekipa.

Michał

Polecam pracę, fajna ekipa, z szefami idzie sie dogadać jak chcesz coś załatwić, dają podwyżki, dobre warunki pracy.

Pani A.

Polecam prace w tej drukarni, fajni ludzie, pensje srednie ale firma dopiero sie rozkręca, szacunek dla pracownika, polecam :)

Polecam, jak się pracuje a nie kombinuje jak się obijać to firma jest super. O zarobkach można dyskutować ale firma jest świeża i na dorobku, a pensje wypłacane na czas. Atmosfera w firmie super , ludzie mili i pomocni.

Zostaw opinię o Drukarnia Diament s.c. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Diament s.c.